TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:33:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 224339 puta)
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #443 poslato: Mart 03, 2013, 04:50:17 posle podne »

Jel primetio mozda neko da dobija vise bubuljica po ledjima koristeci neki protein,a koristeci neki drugi manje?
..mozda ovaj twinlab ako ima slabiji ukus po nekoj logici ima manje zasladjivaca pa i manje tih iritacija  :-\
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #442 poslato: Mart 01, 2013, 02:20:41 posle podne »

Jagoda - bela cokolada!  :o
...mada,u HU sam video plavi Scitec Whey sada sa novim ukusima...Rocky road i imaaaa ,da,peanut butter...ala to mora da je radost za dorucak sa ovsenim... ENVY!!! :'(  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #441 poslato: Mart 01, 2013, 10:43:40 pre podne »

Kapućino - ubedljivo moj omiljeni ukus iz ove serije. :)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #440 poslato: Mart 01, 2013, 08:13:40 pre podne »

AU koliko ukusa :) , hocu probati to mi je definitivno sledeci,hvala
Sačuvana
"scientia est potentia"
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #439 poslato: Februar 28, 2013, 12:31:20 posle podne »

Ja sam skoro uzeo elite whey ukus berry blast ne mogu da verujem koliko je ruzan i gorak...probao sam sve ukuse od elite whey i ne mogu da verujem da zadnje 3 godine tako ruzne ukuse prave! Svaki put uzmem neki drugi ukus dymatize proteina i zajebem se. Najukusniji po meni protein je bio cokolada prostar od ultimate. Koji je po vama najukusniji protein?

probaj sa Scitec-om, imaš ga i u kesicama... neće te izneveriti.   Od ukusa na raspolaganju (Scitec 100% whey professional)  - čokolada lešnik, čokolada kokos, jagoda-bela čokolada, vanila-šumsko voće, kapućino ;)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #438 poslato: Februar 28, 2013, 12:02:21 posle podne »

Ja sam skoro uzeo elite whey ukus berry blast ne mogu da verujem koliko je ruzan i gorak...probao sam sve ukuse od elite whey i ne mogu da verujem da zadnje 3 godine tako ruzne ukuse prave! Svaki put uzmem neki drugi ukus dymatize proteina i zajebem se. Najukusniji po meni protein je bio cokolada prostar od ultimate. Koji je po vama najukusniji protein?
Sačuvana
"scientia est potentia"
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #437 poslato: Februar 28, 2013, 10:36:05 pre podne »

Ок, хвала пуно на одговорима! Узећу веће паковање "Скајтек 100 профешнал", па како ми буде... Надам се само да ће бити довољно количински то једно паковање..

to pakovanje je za nekih mesec ipo - dva.  Možeš protein da piješ u kontinuitetu, ne treba nikakva pauza.

Javi kako ti se sviĂ°a ukus ;)

Eто видиш, главно нисам питао... Не престајем да пијем док не испијем цело паковање? И шта кад све попијем?

kao što rekoh, protein se pije u kontinuitetu (gledaj na njega više kao na hranu nego kao na suplement) i ne treba nikakva pauza... on pomaže u oporavku nakon treninga i dopunjuje dnevni unos proteina putem hrane...
nema nikakvih nuspojava :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #436 poslato: Februar 27, 2013, 10:17:46 posle podne »

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU1093-Mass-Fusion.html            misljenje o ovom gejneru..i neka preporuka gejnera... hvala unapred 

Odličan gejner, koristio sam ga. Dobar sastav, odlično se muti, odličan ukus, postaje pitak sa jako malo vode, tj. nije presladak. Sve preporuke.
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #435 poslato: Februar 27, 2013, 09:56:08 posle podne »

Ок, хвала пуно на одговорима! Узећу веће паковање "Скајтек 100 профешнал", па како ми буде... Надам се само да ће бити довољно количински то једно паковање..

to pakovanje je za nekih mesec ipo - dva.  Možeš protein da piješ u kontinuitetu, ne treba nikakva pauza.

Javi kako ti se sviĂ°a ukus ;)

Eто видиш, главно нисам питао... Не престајем да пијем док не испијем цело паковање? И шта кад све попијем?
Sačuvana
Batoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #434 poslato: Februar 27, 2013, 08:49:21 posle podne »

http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU1093-Mass-Fusion.html            misljenje o ovom gejneru..i neka preporuka gejnera... hvala unapred 
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #433 poslato: Februar 27, 2013, 01:49:14 posle podne »

Ок, хвала пуно на одговорима! Узећу веће паковање "Скајтек 100 профешнал", па како ми буде... Надам се само да ће бити довољно количински то једно паковање..

to pakovanje je za nekih mesec ipo - dva.  Možeš protein da piješ u kontinuitetu, ne treba nikakva pauza.

Javi kako ti se sviĂ°a ukus ;)
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #432 poslato: Februar 27, 2013, 01:42:16 posle podne »

Ок, хвала пуно на одговорима! Узећу веће паковање "Скајтек 100 профешнал", па како ми буде... Надам се само да ће бити довољно количински то једно паковање..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #431 poslato: Februar 27, 2013, 01:39:07 posle podne »

Само још пар питања и нећу више да те давим, часна реч! :D

Колико појести пахуљице ујутру? Који однос млеко-пахуљице?

И да ли би могао протеине после тренинга да попијем са млеком? Ило из неког разлога баш мора вода?


Једино што се тиче тих протеина ми је у глави да се не угојим од њих, јер није баш да сам неухрањен, чак имам мало и масних наслага у пределу стомака које покушавам да скинем...

od proteina se nećeš tako lako ugojiti, ono što najviše goji su ugljeni hidrati u višku, najviše prosti šećeri , i loše masti...  od čistog whey proteina nećeš se ugojiti, bez brige

ako ga piješ u toku dana može sa mlekom ali posle treninga je cilj da se što brže apsorbuje tako da ti ja savetujem da ga piješ sa vodom posle treninga

pahuljice jedi koliko ti prija i mleka stavi koliko ti prija.... ja ih obično stavim u jednu veliku šolju, otprilike 2/3 pahuljica i nalijem mleko i to je to.... dodajem cimet, suvo grožĂ°e, laneno seme... kako kad
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #430 poslato: Februar 27, 2013, 01:27:15 posle podne »

Само још пар питања и нећу више да те давим, часна реч! :D

Колико појести пахуљице ујутру? Који однос млеко-пахуљице?

И да ли би могао протеине после тренинга да попијем са млеком? Ило из неког разлога баш мора вода?


Једино што се тиче тих протеина ми је у глави да се не угојим од њих, јер није баш да сам неухрањен, чак имам мало и масних наслага у пределу стомака које покушавам да скинем...
« Poslednja izmena: Februar 27, 2013, 01:37:18 posle podne od strane Tranda90 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #429 poslato: Februar 27, 2013, 01:10:28 posle podne »

Ovsene mogu i da se skuvaju pa da napraviš kašu, dodaš npr med i cimet... ali ne moraju.

Što se proteina tiče koji god od ova dva uzmeš, koje sam ti preporučila, nećeš pogrešiti... ako želiš Elite požuri, na akciji je do kraja meseca.  Scitec whey professional će te oduševiti ukusom ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.