TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394949 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 11:49:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 236275 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #473 poslato: Mart 12, 2013, 09:08:13 posle podne »

Jel ima da se kupi u pansportu nesto za povecanje misicne mase u kesici da je malo jeftinije a isto ima ulogu kao neki whey u kantici i koliko kosta i da li je to pametno kupovati ?


Kupi u mesari meso, i masa je zagarantovana, ne postoji magicni prah,inace bi svi se bildali za 50 dinara,ne bi davali hiljade.
Tako je, nema precica!!!
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #472 poslato: Mart 12, 2013, 08:49:13 posle podne »

Koliko god mator čovek bio zaostao u razvoju, mislim da nikada ne može biti na nivou mladog čoveka :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #471 poslato: Mart 12, 2013, 08:46:59 posle podne »

There is no point to arguing with an idiot. He will drag you down to his level, then beat you with experience.
« Poslednja izmena: Mart 12, 2013, 09:03:04 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #470 poslato: Mart 12, 2013, 08:34:11 posle podne »

Ako se zaista kvalitetno hraniš (što je diskutabilno), onda bi verovatno trebao da povećaš unos UH. Probaj tako ...
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #469 poslato: Mart 12, 2013, 08:31:15 posle podne »

Ništa nije tako glupo kao mlad čovek :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #468 poslato: Mart 12, 2013, 07:51:23 posle podne »

Jel ima da se kupi u pansportu nesto za povecanje misicne mase u kesici da je malo jeftinije a isto ima ulogu kao neki whey u kantici i koliko kosta i da li je to pametno kupovati ?


Kupi u mesari meso, i masa je zagarantovana, ne postoji magicni prah,inace bi svi se bildali za 50 dinara,ne bi davali hiljade.
Sačuvana
Nemanja95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #467 poslato: Mart 12, 2013, 07:31:44 posle podne »

Jel ima da se kupi u pansportu nesto za povecanje misicne mase u kesici da je malo jeftinije a isto ima ulogu kao neki whey u kantici i koliko kosta i da li je to pametno kupovati ?
Sačuvana
MilosIVLepi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #466 poslato: Mart 10, 2013, 12:43:26 pre podne »

Hvala na savetu. ;) Pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #465 poslato: Mart 09, 2013, 09:19:09 pre podne »

Poštovani,
Interesuje me koji bi mi proizvod preporućili iz vaše široke palete s obzirom da mi treba nešto da povećam kilazu koja je mala odnosno najviše da izgradim mišićnu masu, a pritom imam i brz metabolizam i jako se teško gojim? Poznajem u potpunosti vezbe i program rada u teretani jer sam ranije išao,i kvalitetno se hranim, nemam problema sa masnim tkivom, ali opet ne mogu da povećam mišićnu masu.
Pozdrav

Pozdrav i dobrodošao na forum,
i ja bih prvo krenula od ishrane - imamo poseban podforum ishrana pa bi bilo najbolje da tamo otvoriš svoju temu i opišeš tvoj trenutni način ishrane , života.. pa da možemo bolje da te posavetujemo, imamo i nutricionistu na forumu.

Što se tiče suplementacije, ako je ishrana kvalitetna onda bi bilo poželjno ubaciti protein (npr Dymatize Elite whey, Scitec 100% whey...)  bar 2 puta dnevno, jednom posle treninga i jednom npr ujutru.

Od osnovnih suplemenata: kompleks vitamina i minerala (npr Universal Daily formula ili Natrol my favorite multiple energizer), vitamin B kompleks, Omega 3 riblje ulje (npr Natrol).

Gejner, u slučaju da ishrana nije dovoljno kvalitetna tj. da nikako ne uspevaš da uneseš dovoljno kalorija putem hrane... ako uzimaš gejner savetovala bih ti opet neki kvalitetniji, koji nema toliko prostih šećera u svom sastavu i koji ima više proteina - preporučujem Dymatize Elite Mass ili Scitec Volumass 35.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #464 poslato: Mart 09, 2013, 08:58:50 pre podne »

o da :)  fenomenalan... .  probaj i jagodu belu cokoladu, odusevices se!   (ja obozavam npr taj bela cokolada jagoda da pomesam sa ella sirom, nesto kao sladoled bude)

U ponedeljak cu uzeti kesicu da probam :)
Sačuvana
"scientia est potentia"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #463 poslato: Mart 09, 2013, 01:41:37 pre podne »

Pa da se kvalitetno hranis vec bi bila uvecana misicna masa.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #462 poslato: Mart 08, 2013, 08:00:57 posle podne »

Napisi prvo kako se hranis. Ako ti masa ne krene od dobre ishrane+treninzi,tu nece pomoci ni suplementacija.
Sačuvana
MilosIVLepi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #461 poslato: Mart 08, 2013, 07:57:03 posle podne »

Poštovani,
Interesuje me koji bi mi proizvod preporućili iz vaše široke palete s obzirom da mi treba nešto da povećam kilazu koja je mala odnosno najviše da izgradim mišićnu masu, a pritom imam i brz metabolizam i jako se teško gojim? Poznajem u potpunosti vezbe i program rada u teretani jer sam ranije išao,i kvalitetno se hranim, nemam problema sa masnim tkivom, ali opet ne mogu da povećam mišićnu masu.
Pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #460 poslato: Mart 08, 2013, 06:39:38 posle podne »

Samo da kažem da sam probao kesicu scitec čokolada-lešnik (sa vodom a tek sa mlekom mogu da zamislim) i oduševljen sam. Posle gorkog elita ovo je kao dezert. Definitivno mi je to sledeći.

o da :)  fenomenalan... .  probaj i jagodu belu cokoladu, odusevices se!   (ja obozavam npr taj bela cokolada jagoda da pomesam sa ella sirom, nesto kao sladoled bude)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #459 poslato: Mart 08, 2013, 06:15:08 posle podne »

Samo da kažem da sam probao kesicu scitec čokolada-lešnik (sa vodom a tek sa mlekom mogu da zamislim) i oduševljen sam. Posle gorkog elita ovo je kao dezert. Definitivno mi je to sledeći.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Stranice: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.