TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 374553 Teme od strane 24812 Članovi Poslednji član: Kolebatenga

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 24, 2021, 09:56:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 | 

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Zdrava ishrana / Odg: UŽINA
« Poslednja poruka od strane Boban Šaranović poslato danas u 09:41:53 posle podne »
25g oraha
25g badema
25g ljesnika

Gesendet von meinem Mi MIX 2 mit Tapatalk

2
Zdrava ishrana / Odg: Vaš današnji doručak
« Poslednja poruka od strane Boban Šaranović poslato danas u 09:41:15 posle podne »
Slanina 50g, jaja 6 komada (dva zumanca), uz to ovsena kasa 100g

3
Strongmen / Odg: Laurence Shahlei
« Poslednja poruka od strane Miki Mihajlovic poslato danas u 05:51:02 posle podne »
https://youtu.be/w1JlPZzz2Sc
Zadnji put da se odrzavalo tako veliko strongman takmicenje je bilo daleke 1990 godine,ali ove godine zbog dostignuca brace Stoltman moralo je doci do ovako velikog medunarodnog strongman takmicenja.Svetskk rekord u Nicol stonesu se deli na otvorenom i na zatvorenom i kao sto znamo uvek je lakse u dvorani nego napolju zbog vremenskih uslova koje unutra mozemo korigovati a napolju ne.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

4
Strongmen / Odg: Braca Stoltman
« Poslednja poruka od strane Miki Mihajlovic poslato danas u 05:26:42 posle podne »
https://youtu.be/d2DGBzImogA
Evo koliko se gresilo u zadnjoj disciplini podizanju kugle,vise nego sto sam ikad video na jednom takmicenju.Prvi je poceo Adam Bishop pa Kavin Faires i Luke Stoltman a ponajvise Tom Stoltman i Evan Singleton.Da su oni mogli da urade bez greske bila bi to sasvim drugacija ptica.Tom u zadnjih par godina nije izgubio u ovoj disciplini....

5
Powerlifting / Odg: Julius Maddox
« Poslednja poruka od strane Miki Mihajlovic poslato danas u 04:58:44 posle podne »
https://youtu.be/Z-AEzGeh3d0
Do sada na svakom takmicenju kada je ispaljivao teg sa grudi uvek je isao ravno gore,dok je sada na zadnjem takmicenju gurao teg unazad prema svom licu.On misli da da je to zbog nestabilnosti rucnog zgloba,leda,slabe podlaktice.Probace i noge da stabilizuje ,da ih vise priblizi svom telu.Kaze da je najbolje uraditi bilo kakve korekcije na pocetku trenaznog ciklusa.Stavio je lanac na sipku i uradio 5 ponavljanja.Veliki je pobornik da se teg doda zbog toga da takmicar ne bi gubio snagu i formu izvodenja.

6
Muški bodibilding / Odg: Phil Heath
« Poslednja poruka od strane Miki Mihajlovic poslato danas u 10:25:38 pre podne »
7 puta pobednik na Mr.Olimpiji Phil Heath nece se ove godine takmiciti na Mr.Olimpiji.Nema konkretnog razloga zasto samo je njegov dugogodisnji guru Hany Rambod izjavio u Philovo ime da se nece takmiciti iako se tokom cele godine cinilo da hoce,jos je Phil i u par navrata komentarisao to.Upitan Hany zasto se Phil nece takmiciti odgovorio je zato sto ne mora.

7
Muški bodibilding / Odg: William Bonac
« Poslednja poruka od strane Miki Mihajlovic poslato danas u 09:21:36 pre podne »
Zbog problema sa putovanjem najverovatnije zbog problema sa vizom William Bonac nece moci da brani titulu na Arnold Schwarzenegger Classicu.Steta sto zbog ovakvih birokratskih "problema" ljudi ne mogu da pokazu ono za sta su se spremali godinu dana.

8
Zdrava ishrana / Odg: Vas poslednji obrok
« Poslednja poruka od strane Boban Šaranović poslato Septembar 23, 2021, 09:26:34 posle podne »
Dimljeni loso 300g i Kefir jogurt

9
Zdrava ishrana / Odg: Vas danasnji obrok nakon treninga
« Poslednja poruka od strane Boban Šaranović poslato Septembar 23, 2021, 09:25:42 posle podne »
Junetina 300g (biftek), makarone 150g i obavezno salata. Ovog puta cvekla

10
Zdrava ishrana / Odg: UŽINA
« Poslednja poruka od strane Boban Šaranović poslato Septembar 23, 2021, 09:25:04 posle podne »
Proteinski sladoled

Mjerica whey proteina sumsko voće scitec
Borovnice 30g
Maline 30g
Grcki jogurt 50g

Stranice: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.18 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.456 sekundi sa 17 upita.