TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 04:26:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nabaciti mišiće i skinuti salo  (Pročitano 271074 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #113 poslato: Decembar 27, 2010, 11:11:34 pre podne »

Kolači, varanje jedan dan, naredna tri dana na 0 hidrata, samo kuvano meso i povrće i nema problema :)

Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #112 poslato: Decembar 26, 2010, 09:04:13 posle podne »

I ja sam pojeo neke kolace i cokolade bice da sam u off sezoni :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #111 poslato: Decembar 26, 2010, 07:15:50 posle podne »

UH koliko žena u PMS-u...čini mi se da mnogo više radite na tome da dajete obećanja, a ne nogo na tome da ih ispunjavate, osim ako je obećanje da ćete sažvakati tortu...c.c.c...doktorka udahni izdahni i proći će ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #110 poslato: Decembar 25, 2010, 11:40:44 pre podne »

Upravo mi je u fružiter jedva uglavljena jedna takva torta... biće da sam i ja u off sezoni :)

Samo je važno da se ne nerviramo.. ako i pogrešimo, može se sve to ispraviti - možemo to sebi obećati... samo je važno pridržavati se i ovog drugog dela obećanja a ne samo prvog...
Sačuvana
jelena234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #109 poslato: Decembar 24, 2010, 07:40:31 posle podne »



meni je trenutno API whey (cokolada)  umucen sa pola mleka - pola vode  i sa malo zasladjivaca dodatnog - zamena za slatkise.... posto sam i ja u nekoj krizi ovih dana :)

Jao, sad sam se setila da je i meni off sezona! :-))))
Bogu hvala sada je off sezona pa ako uhvati kriza onda odem i kupim cokoladu ili sta mi se slatko jede.A sada ce za novaka stici plazma torta od jedno 2-3kg pa bice razvaljivanja :D
[/quote]
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12819


Never give up!

« Odgovor #108 poslato: Decembar 24, 2010, 02:59:33 posle podne »



meni je trenutno API whey (cokolada)  umucen sa pola mleka - pola vode  i sa malo zasladjivaca dodatnog - zamena za slatkise.... posto sam i ja u nekoj krizi ovih dana :)
[/quote]

Bogu hvala sada je off sezona pa ako uhvati kriza onda odem i kupim cokoladu ili sta mi se slatko jede.A sada ce za novaka stici plazma torta od jedno 2-3kg pa bice razvaljivanja :D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #107 poslato: Decembar 23, 2010, 03:32:13 posle podne »

Sve je zaista stvar navike,i sve ide iz mozga...Ne kazem da je lako postici,posebno ljudima koji su zaljubljenici u slatkise,ali zaista kvalitetan proeinski sejk ce to zadovoljiti.
A u vecem sam problemu ja koja sam po pitanju ishrane veci zavisnik tih testa i slanih stvarcica  ::) Tu mi ni whey po ukusu ne pomaze,ali snalazim se
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #106 poslato: Decembar 23, 2010, 10:04:49 pre podne »

Veoma se dobro secam kada se spremam za takmicenja kolika je kriza za slatkim tada.I koliko god se trudio nervoza ipak hvata.To sam resavao uzimanjem ISO 100 suplementa i u toku dana po malo kada god me kriza uhvati.Popijem to sa vodom i nema problema.Slatko je a ne goji ;)

meni je trenutno API whey (cokolada)  umucen sa pola mleka - pola vode  i sa malo zasladjivaca dodatnog - zamena za slatkise.... posto sam i ja u nekoj krizi ovih dana :)
Sačuvana
chevelle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 84


« Odgovor #105 poslato: Decembar 21, 2010, 11:56:19 posle podne »

... šećer ti je kao droga, zaista... ovo su samo krize, videćeš, i one će nestati...
To podrzavam 100%  ;D Hvala Bogu, mene su te krize prosle 8)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12819


Never give up!

« Odgovor #104 poslato: Decembar 21, 2010, 11:23:34 posle podne »

Veoma se dobro secam kada se spremam za takmicenja kolika je kriza za slatkim tada.I koliko god se trudio nervoza ipak hvata.To sam resavao uzimanjem ISO 100 suplementa i u toku dana po malo kada god me kriza uhvati.Popijem to sa vodom i nema problema.Slatko je a ne goji ;)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #103 poslato: Decembar 21, 2010, 10:08:41 posle podne »

jeste bas je droga,ja sam u vojsci vidjao da daju zadnji dinar da namaju za put kuci da se vrate  za cokoladice i ostale djakonije...
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #102 poslato: Decembar 21, 2010, 10:01:05 posle podne »

Nisam utvrdila bas da ima neko odredjeno doba dana kada dobijem napad da bih pojela cokoladu od 200g za par minuta, ali se desava par puta u toku dana bez obzira da li sam par trenutaka pre toga jela. Inace treninzi se podrazumevaju, svaki drugi dan i bas se "oderem" muski. Posle toga Whey i mirna sam sat vremena. Onda krece secerna kriza...
Hvala na odgovoru Daniela.

Navika je navika :) proći će to ako popraviš još malo ishranu... šećer ti je kao droga, zaista... ovo su samo krize, videćeš, i one će nestati...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #101 poslato: Decembar 21, 2010, 09:12:38 pre podne »

Nisam utvrdila bas da ima neko odredjeno doba dana kada dobijem napad da bih pojela cokoladu od 200g za par minuta, ali se desava par puta u toku dana bez obzira da li sam par trenutaka pre toga jela. Inace treninzi se podrazumevaju, svaki drugi dan i bas se "oderem" muski. Posle toga Whey i mirna sam sat vremena. Onda krece secerna kriza...
Hvala na odgovoru Daniela.

Pojačaj unos nemasnih proteina i vlakana (povrća) u toku dana, i da ne bude većeg razmaka od 2-3 sata izmeĂ°u obroka... i nećeš imati takve krizne navale na slatkiše, 100% ;)
Sačuvana
jelena234
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #100 poslato: Decembar 21, 2010, 12:02:27 pre podne »

Nisam utvrdila bas da ima neko odredjeno doba dana kada dobijem napad da bih pojela cokoladu od 200g za par minuta, ali se desava par puta u toku dana bez obzira da li sam par trenutaka pre toga jela. Inace treninzi se podrazumevaju, svaki drugi dan i bas se "oderem" muski. Posle toga Whey i mirna sam sat vremena. Onda krece secerna kriza...
Hvala na odgovoru Daniela.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #99 poslato: Decembar 20, 2010, 09:56:02 posle podne »

Mislim da ako ti je to jedini izvor šećera da je onda sasvim ok. Naravno ako si aktivna i ako ga uzimaš kad ti tako nešto zaista treba (pre podne, posle treninga i slično)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 56 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.269 sekundi sa 19 upita.