TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 12:04:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280457 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #774 poslato: Jul 24, 2012, 09:43:51 posle podne »

pozz interesuje me: ovaj testosteron prirodan kon nas muskaraca,kad se trosi a pritom mislin na sex,i tako te stvari..dali to utice na napredak kod vezbaca,ako se previse trosi..?
Sto ga vise trosis on se sve vise luci,tako da all day all night ;D!
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #773 poslato: Jul 24, 2012, 11:12:23 pre podne »

Nece uticati lose na napredak :D To ti dodje kao jos jedan dobar trening :D
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #772 poslato: Jul 24, 2012, 11:07:41 pre podne »

pozz interesuje me: ovaj testosteron prirodan kon nas muskaraca,kad se trosi a pritom mislin na sex,i tako te stvari..dali to utice na napredak kod vezbaca,ako se previse trosi..?
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #771 poslato: Jul 24, 2012, 10:43:20 pre podne »

Pozz marko imam ovako jedno mozda specificno pitanje, vidi sad pocinje mjesec Ramazan(u kome se ne smije jesti od nekih 3h navecer, pa sve do sutra oko 20-30h), e pa sada bih zelio da mi pomognes oko sastavljanja ishrane, sa tim da sam ja vec neko duze vrijeme na dijeti i da sam skoro u najjboljoj formi do sada shto se definicije tice, a zelio bih da u toku Ramazana ako nista drugo budem na istoj kilazi koja je sada 86kg, molio bih za savet za vreme iftara koji je u 20-30 tako nesto sta je najjbolje jesti koje uh, iz cega proteine, kad i koliko ubaciti uh u sledecim obrocima i sta je najbolje jesti za vreme sehura koji je oko nekih 3h navecer? pozdrav i unaprijed hvala/
Imas 7h u toku dana kada smes jesti i trudi se da u tom pwriodu uneses 3 obroka .Posto si na dijeti,izbor je na belom mesu ili nekom crvenom kvalitetnom mesu,belanca,od UH pirinac ,krompir,mozes i neke testenine i u tom obroku u 3h pojedi nesto vise UH jer te ceka dug period u kom ne jedes nista.
sta mislis koliko li je najjbolje grama uh po obroku da  unesem u ta tri obroka, ili da idem u prvom koji je oko 8-30 i u trecem u 3h da unesem uh ili i posle treninga da unesem uh? i koliko po tebi da unesem grama u trecem obroku uh, a koliko u ostala dva? hvala unaprijed.
Unesi u sva tri obroka hidrate,koliko to ne bih znao da ti kazem,neznam ni kakav trening imas ni koje su tvoje potrebe.
trening bas je pojacan u zadnje vrijeme, imam 85-86 kg sa tim sto sam sada mozda i u najboljoj formi sto se definicije tice  i sto bih volio da ako nista drugo zadrzim ovu formu, ako ne i da i jos vise odem na definiciji, pozz i hvala ti puno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #770 poslato: Jul 23, 2012, 10:09:26 pre podne »

220 oduzmi broj tvojih godina,odprilike....
Sačuvana
nikolaos
Gost
« Odgovor #769 poslato: Jul 22, 2012, 07:51:13 posle podne »

Kako da znam koliki mi je maksimalni srčani ritam?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #768 poslato: Jul 22, 2012, 06:48:05 posle podne »

U pocetku idi tim redosledom kao sto sam napisao.
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #767 poslato: Jul 22, 2012, 03:48:40 posle podne »

u redu zahvaljujem se..samo da jos ovo pitam i necu vise :kad budem radio,da li da radim ovim redom vezbe sto si mi reko,ili ja sam promenim.....sta mislis i kako je  najbolje :D??
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #766 poslato: Jul 22, 2012, 09:04:19 pre podne »

Pozz marko imam ovako jedno mozda specificno pitanje, vidi sad pocinje mjesec Ramazan(u kome se ne smije jesti od nekih 3h navecer, pa sve do sutra oko 20-30h), e pa sada bih zelio da mi pomognes oko sastavljanja ishrane, sa tim da sam ja vec neko duze vrijeme na dijeti i da sam skoro u najjboljoj formi do sada shto se definicije tice, a zelio bih da u toku Ramazana ako nista drugo budem na istoj kilazi koja je sada 86kg, molio bih za savet za vreme iftara koji je u 20-30 tako nesto sta je najjbolje jesti koje uh, iz cega proteine, kad i koliko ubaciti uh u sledecim obrocima i sta je najbolje jesti za vreme sehura koji je oko nekih 3h navecer? pozdrav i unaprijed hvala/
Imas 7h u toku dana kada smes jesti i trudi se da u tom pwriodu uneses 3 obroka .Posto si na dijeti,izbor je na belom mesu ili nekom crvenom kvalitetnom mesu,belanca,od UH pirinac ,krompir,mozes i neke testenine i u tom obroku u 3h pojedi nesto vise UH jer te ceka dug period u kom ne jedes nista.
sta mislis koliko li je najjbolje grama uh po obroku da  unesem u ta tri obroka, ili da idem u prvom koji je oko 8-30 i u trecem u 3h da unesem uh ili i posle treninga da unesem uh? i koliko po tebi da unesem grama u trecem obroku uh, a koliko u ostala dva? hvala unaprijed.
Unesi u sva tri obroka hidrate,koliko to ne bih znao da ti kazem,neznam ni kakav trening imas ni koje su tvoje potrebe.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #765 poslato: Jul 22, 2012, 09:02:36 pre podne »

Pozdrav Marko. Gde mogu da nabavim Pro-Tan kremu za potamnjivanje kože.
na svakom domacem takmicenju imas nekoga ko prodaje te stvari,ovako mislim da jedino ima u Madjarskoj.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #764 poslato: Jul 22, 2012, 09:01:14 pre podne »

radim ovkao:pocinjem sa zgibovima,napred i iza,kada neradim zgibove tada radim na lat masini iza i napred..... treca vezba mi je veslanje sa bucicom...i za kraj nekada radim mrtvo dizanje,a kad neradim to,uradim pulover....
Idi lat masinu napred,veslanje dv tegom u predklonu,pulover(ali za ledja !),zgibovi napred,vucenje donji kotur.
Sačuvana
-guti-
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #763 poslato: Jul 21, 2012, 09:04:48 posle podne »

Pozz marko imam ovako jedno mozda specificno pitanje, vidi sad pocinje mjesec Ramazan(u kome se ne smije jesti od nekih 3h navecer, pa sve do sutra oko 20-30h), e pa sada bih zelio da mi pomognes oko sastavljanja ishrane, sa tim da sam ja vec neko duze vrijeme na dijeti i da sam skoro u najjboljoj formi do sada shto se definicije tice, a zelio bih da u toku Ramazana ako nista drugo budem na istoj kilazi koja je sada 86kg, molio bih za savet za vreme iftara koji je u 20-30 tako nesto sta je najjbolje jesti koje uh, iz cega proteine, kad i koliko ubaciti uh u sledecim obrocima i sta je najbolje jesti za vreme sehura koji je oko nekih 3h navecer? pozdrav i unaprijed hvala/
Imas 7h u toku dana kada smes jesti i trudi se da u tom pwriodu uneses 3 obroka .Posto si na dijeti,izbor je na belom mesu ili nekom crvenom kvalitetnom mesu,belanca,od UH pirinac ,krompir,mozes i neke testenine i u tom obroku u 3h pojedi nesto vise UH jer te ceka dug period u kom ne jedes nista.
sta mislis koliko li je najjbolje grama uh po obroku da  unesem u ta tri obroka, ili da idem u prvom koji je oko 8-30 i u trecem u 3h da unesem uh ili i posle treninga da unesem uh? i koliko po tebi da unesem grama u trecem obroku uh, a koliko u ostala dva? hvala unaprijed.
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #762 poslato: Jul 21, 2012, 11:51:56 pre podne »

Pozdrav Marko. Gde mogu da nabavim Pro-Tan kremu za potamnjivanje kože.
Sačuvana
Jaksa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


« Odgovor #761 poslato: Jul 21, 2012, 11:34:56 pre podne »

radim ovkao:pocinjem sa zgibovima,napred i iza,kada neradim zgibove tada radim na lat masini iza i napred..... treca vezba mi je veslanje sa bucicom...i za kraj nekada radim mrtvo dizanje,a kad neradim to,uradim pulover....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #760 poslato: Jul 21, 2012, 09:43:24 pre podne »

Pozz marko imam ovako jedno mozda specificno pitanje, vidi sad pocinje mjesec Ramazan(u kome se ne smije jesti od nekih 3h navecer, pa sve do sutra oko 20-30h), e pa sada bih zelio da mi pomognes oko sastavljanja ishrane, sa tim da sam ja vec neko duze vrijeme na dijeti i da sam skoro u najjboljoj formi do sada shto se definicije tice, a zelio bih da u toku Ramazana ako nista drugo budem na istoj kilazi koja je sada 86kg, molio bih za savet za vreme iftara koji je u 20-30 tako nesto sta je najjbolje jesti koje uh, iz cega proteine, kad i koliko ubaciti uh u sledecim obrocima i sta je najbolje jesti za vreme sehura koji je oko nekih 3h navecer? pozdrav i unaprijed hvala/
Imas 7h u toku dana kada smes jesti i trudi se da u tom pwriodu uneses 3 obroka .Posto si na dijeti,izbor je na belom mesu ili nekom crvenom kvalitetnom mesu,belanca,od UH pirinac ,krompir,mozes i neke testenine i u tom obroku u 3h pojedi nesto vise UH jer te ceka dug period u kom ne jedes nista.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 19 upita.