TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:24:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinski recepti  (Pročitano 58646 puta)
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #55 poslato: Mart 28, 2011, 07:20:48 posle podne »

Ja imam , ako mislis na whey, mozes mu raditi sta hoces nece se izgubiti protein ( kuvati , peci , sipati u vrelo nesto, izivljavati se na razne nacine :D)
Hvala na info, sad cu ga staviti na sto i udarati cekicem! :)

Ja se na tvom mestu ne bih previse opterecivala, nego uzivala u palacinkicama. Kako god bilo, ukusne su, prijaju, a bolje da pojedes to nego neki slatkis iz prodavnice .
Ja sam zadnji put pojeo slatkis davne 2005 god., tada sam i poslednji put osetio ukus hleba u ustima! :(
Palacinke su OK, prijaju ujutru sa izseckanim vocem, ali dosta brzo "prodju" kroz stomak.
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #54 poslato: Mart 28, 2011, 06:01:13 posle podne »

pravila sam jedno vreme sladoled od Ella sira i Elite whey proteina - vanile,  jako je ukusno, ali se i ja pitam koliko je to OK ili nije...  zbog samog whey-a

U svakom slučaju, bar je bitno da ne stoji dugo... već da se odmah pojede/popije. I na samom whey-u je naznačeno Drink immediately

jednostavno napravis kolicinu koju ces odmah pojesti, ne mora biti sladoled samo umiksash ellu sa mericom whey=a mada je to meni uzasno preslatko... I bas mi smeta sto su tako slatki.. ja se nateram da popijem litru vode odjednom jer u tu kolicinu mogu da podnesem da mi bude taman koliko treba slatko.. bash chudno..

O kom proteinu je rec?

100% Whey Protein Professional - ukus jagoda i vanila.. Generalno je super ali samo kad se dosta razblazi, po mom ukusu..
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #53 poslato: Mart 28, 2011, 05:22:34 posle podne »

pravila sam jedno vreme sladoled od Ella sira i Elite whey proteina - vanile,  jako je ukusno, ali se i ja pitam koliko je to OK ili nije...  zbog samog whey-a

U svakom slučaju, bar je bitno da ne stoji dugo... već da se odmah pojede/popije. I na samom whey-u je naznačeno Drink immediately

jednostavno napravis kolicinu koju ces odmah pojesti, ne mora biti sladoled samo umiksash ellu sa mericom whey=a mada je to meni uzasno preslatko... I bas mi smeta sto su tako slatki.. ja se nateram da popijem litru vode odjednom jer u tu kolicinu mogu da podnesem da mi bude taman koliko treba slatko.. bash chudno..

O kom proteinu je rec?
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #52 poslato: Mart 28, 2011, 05:20:10 posle podne »

pravila sam jedno vreme sladoled od Ella sira i Elite whey proteina - vanile,  jako je ukusno, ali se i ja pitam koliko je to OK ili nije...  zbog samog whey-a

U svakom slučaju, bar je bitno da ne stoji dugo... već da se odmah pojede/popije. I na samom whey-u je naznačeno Drink immediately

jednostavno napravis kolicinu koju ces odmah pojesti, ne mora biti sladoled samo umiksash ellu sa mericom whey=a mada je to meni uzasno preslatko... I bas mi smeta sto su tako slatki.. ja se nateram da popijem litru vode odjednom jer u tu kolicinu mogu da podnesem da mi bude taman koliko treba slatko.. bash chudno..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #51 poslato: Mart 28, 2011, 08:30:37 pre podne »

pravila sam jedno vreme sladoled od Ella sira i Elite whey proteina - vanile,  jako je ukusno, ali se i ja pitam koliko je to OK ili nije...  zbog samog whey-a

U svakom slučaju, bar je bitno da ne stoji dugo... već da se odmah pojede/popije. I na samom whey-u je naznačeno Drink immediately
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #50 poslato: Mart 27, 2011, 11:24:00 pre podne »

Ja imam , ako mislis na whey, mozes mu raditi sta hoces nece se izgubiti protein ( kuvati , peci , sipati u vrelo nesto, izivljavati se na razne nacine :D)
Hvala na info, sad cu ga staviti na sto i udarati cekicem! :)

Ja se na tvom mestu ne bih previse opterecivala, nego uzivala u palacinkicama. Kako god bilo, ukusne su, prijaju, a bolje da pojedes to nego neki slatkis iz prodavnice .
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #49 poslato: Mart 26, 2011, 04:09:13 posle podne »

Ja imam , ako mislis na whey, mozes mu raditi sta hoces nece se izgubiti protein ( kuvati , peci , sipati u vrelo nesto, izivljavati se na razne nacine :D)
Hvala na info, sad cu ga staviti na sto i udarati cekicem! :)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #48 poslato: Mart 26, 2011, 01:21:25 posle podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)

krenula sam sa ketom, zivim na grilovanoj ribi i svoj vrsti mesa 3 nedelje, a onda cu ubaciti i mlecne proizvode sa tim u sledece 3 nedelje, plan mi je 6 nedelja da je drzim - pa javim rezultate. mozda ubacim jedan uh dan na svakih 2 nedelje

A jel jedeš povrće? Bar zeleno lisnato, krastavce, tikvice i slične bezkaloričn4 i bezUH stvarčice?



Ne, nishta od toga. Pijem Take one da bih nadomestila sve vitamine. Imam fantasticne rezultate od ove keto dijete i ako sam tek krenula sa tim
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #47 poslato: Mart 26, 2011, 11:56:37 pre podne »

Ja imam , ako mislis na whey, mozes mu raditi sta hoces nece se izgubiti protein ( kuvati , peci , sipati u vrelo nesto, izivljavati se na razne nacine :D)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #46 poslato: Mart 26, 2011, 10:22:16 pre podne »

Ima li ko informaciju, da li i kolko se izgubi proteina u slucaju termicke obrade istih,
kao npr. u slucaju spremanja proteinskih palacinki!?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #45 poslato: Mart 24, 2011, 10:15:24 posle podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)

krenula sam sa ketom, zivim na grilovanoj ribi i svoj vrsti mesa 3 nedelje, a onda cu ubaciti i mlecne proizvode sa tim u sledece 3 nedelje, plan mi je 6 nedelja da je drzim - pa javim rezultate. mozda ubacim jedan uh dan na svakih 2 nedelje

A jel jedeš povrće? Bar zeleno lisnato, krastavce, tikvice i slične bezkaloričn4 i bezUH stvarčice?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #44 poslato: Mart 24, 2011, 07:19:51 posle podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)

krenula sam sa ketom, zivim na grilovanoj ribi i svoj vrsti mesa 3 nedelje, a onda cu ubaciti i mlecne proizvode sa tim u sledece 3 nedelje, plan mi je 6 nedelja da je drzim - pa javim rezultate. mozda ubacim jedan uh dan na svakih 2 nedelje

Ako je tako onda OK. Ali ja ne bih isao u takve ekstreme tako dugo vremena. U stvar ne znam tacno sta ti je tacan cilj, ako se spremas za nesto onda je OK, ali ovako za mrsavljenje postoje i mnogo bezbolnije i efikasne "dijete"...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #43 poslato: Mart 19, 2011, 03:23:17 posle podne »

vidjala sam i ja to zamrznuto ali samo kupine, maline i jagode.... u svakom sluchaju ne smem sad ni da pomishljam to, treba mi chisto proteinska ishrana

Slobodno uzmi crveno zamrznuto voce ako nema borovnica. I ja ga cesto koristim jer se borovnice teze nalaze.
PoZZ
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #42 poslato: Mart 19, 2011, 03:16:49 posle podne »

Recimo proteinske palacinke   ;)
Evo recepta :
2 belanceta
1 merica proteina
50gr borovnice
Priprema;
Umutiti belanca i dodati mericu proteina. Tu smesu sipati u tiganj za palacinke i dok se jedna strana pece staviti odozgo borovnice. Kad se malo zapece prevrnuti palacinku i servirati. Prijatno  :)

Sinoc i malopre sam vecerao ovo. MNOGO je ukusno i osvezavajuce :) ..sve pohvale za ovaj recept..
I samo da pitam.. da li mogu ovo da uzimam kao veceru, posto sam trenutno na niskom unosu UH.
POZ

Naravno da mozes. Ja ih uglavnom spremam uvece kao dezert, posle vecere.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #41 poslato: Mart 19, 2011, 09:31:35 pre podne »

Nemoj zaboraviti da osim ako nije keto u pitanju da i dalje je naveci procenat uh koje unosimo, tako da se bespotrebno opterecujes. Ako imalo pazis neces imati problema, ali biti opsednut sa unosom uh je kontraproduktivno!

Za onog ko se imalo razume u ovu materiju nema skrivenih uh, tako da veruj mi da na voce i povrce ni sekunde ne moras da pazis :)

krenula sam sa ketom, zivim na grilovanoj ribi i svoj vrsti mesa 3 nedelje, a onda cu ubaciti i mlecne proizvode sa tim u sledece 3 nedelje, plan mi je 6 nedelja da je drzim - pa javim rezultate. mozda ubacim jedan uh dan na svakih 2 nedelje

Obavezno ubaci UH dan. Nije uopste pametno da 6 nedelja teras keto bez punjenja, kreni recimo sad na 7/10 dana punjenje sa UH.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2011, 09:37:18 pre podne od strane BBBbbb » Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.