TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:32:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 192859 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Januar 10, 2013, 09:42:48 pre podne »

Pozdrav Stalone junacino!

Što se kofeina tiče on mora raditi ako si osoba koja reaguje na kofein uopšteno a tu mislim na konzumiranje kafe,energetskih napitaka itd...
ali ako spadaš u grupu ljudi koji na to ne reaguju,dzaba ti bilo koji oblik pa i doze.
Opet može biti problem i u dužem korišćenju gde si na odreĂ°ene doze podtao tolerantan pa moraš povećati jer organizam se navikao i ne osećaš kofein više kao pre.Moj ti je savet prekini sa uzimanjem nedelju dve pa kreni opet.

Amino su u suštini dobre i te tvoje kao i ostale ali zavisi za šta i koga.Njihova namena po meni je odlična kao dopuna u takmičarskom periodu ili kada se radi definicija.Ovako mislim da je bacanje novca a i puno para treba ako zaista želiš prave doze uneti.
U suštini sve u prahu je odlična opcija i bolja od tableta.
Sačuvana
StalloneSRB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #33 poslato: Januar 10, 2013, 03:05:39 pre podne »

Pozdrav junaci i junakinje. :D Koristim Amino 5600 (Essential and critical whey amino acid formula) i Caffeine (Preformance Booster) od Scitec-a... Mozete mi nesto reci o njima? :) Ne primecujem da Caffeine ista radi. :\ Pre sam koristio od Dymatize-a Liquid Super Amino Acid 23.000mg. Da li je Dymatize bolji ? Da ostanem uz Scitec ili cak da predjem na Twinlab? Da li je bolje uzimati  kao tablete, tecno ili u prahu?  Hvala vam unapred na utrosenom vremenu. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Decembar 24, 2012, 10:36:35 pre podne »

Iz svog ličnog iskustva ti ovu kombinaciju preporučujem jer zaista za dugi niz godina koliko isprobavam suplementacuju ovo je standardno proverena kombinacija.
Naravno svi smo mi različiti pa dok ne probaš nećeš znati kako na tebe deluje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Decembar 24, 2012, 10:30:54 pre podne »

Skoro sam poceo da vezbam, ima nekih mesec ipo dana.. Zeleo bih da svojoj ishrani dodam neki supliment za lakse postizanje vece misicne mase.. Zamolio bih nekog iskusnog da mi da neki savet koji supliment je najbolji za pocetak :) Hvala unapred

Zdravo Miljane, dobro došao na forum Pansporta

Za početak ja bih ti predložio kreatin monohidrat id firme Dymatize i elite whey protein.A zašto baš tu kombinaciju i tu firmu? Kreatin monohidrat je odličan da da snage ii mase a isto tako i brži oporavak.Od dymatize je mikronizovan što bi značilo da je vrhunske čistoće u čemu je i njegova prednost.


Elite whey je zaista odličan protein i sa njime nema greške.Ima lepe ukuse a kvalitet odličan.Za početak uz dobru ishranu ovo će biti sasvim dovoljno.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #30 poslato: Decembar 24, 2012, 10:17:02 pre podne »

Skoro sam poceo da vezbam, ima nekih mesec ipo dana.. Zeleo bih da svojoj ishrani dodam neki supliment za lakse postizanje vece misicne mase.. Zamolio bih nekog iskusnog da mi da neki savet koji supliment je najbolji za pocetak :) Hvala unapred

Kao sto Mira kaze, osnovno za pocetak su whey i kreatin, ali, posto si pocetnik, moram ti napomenuti da moras da sredis ishranu prvo da bi suplementi imali efekat.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Decembar 23, 2012, 11:56:25 posle podne »

Za pocetak uzni whey i kreatin...
Sačuvana
MiljanUzice
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #28 poslato: Decembar 23, 2012, 11:48:53 posle podne »

Skoro sam poceo da vezbam, ima nekih mesec ipo dana.. Zeleo bih da svojoj ishrani dodam neki supliment za lakse postizanje vece misicne mase.. Zamolio bih nekog iskusnog da mi da neki savet koji supliment je najbolji za pocetak :) Hvala unapred
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #27 poslato: Decembar 23, 2012, 07:59:23 posle podne »

Dobar proizvod jedino sto moras minimum da pijes 4 tbl 3x dnevno ,bolji izbor je neki whey protein.
Sačuvana
Dzenis Demic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #26 poslato: Decembar 23, 2012, 07:43:55 posle podne »

http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/SN682-Amino5600.html
Ako neko moze nesto da mi kaze o ovom proizvodu, ko je ranije koristio ? Unapred hvala :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #25 poslato: Decembar 23, 2012, 12:33:38 posle podne »

Upotreba stevije u Srbiji jos uvek nije odobrena, tako da za sada nema takvih preparata. Scitekov whey ne sadrzi aspartam, na primer, mada, zasladjivac bude u jako malim kolicinama prisutan.
Sačuvana
bidza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #24 poslato: Decembar 20, 2012, 04:29:00 posle podne »

Pitanje za sve vas... Da li može kod nas, uključujući i Pansport, da se kupi Whey bez veštačkih zaslaĂ°ivača ili eventualno sa stevijom?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 13, 2012, 09:29:40 pre podne »

Kada smo kod pirinca,svi koji imate jaci blender meljite ga u kasu i pravite kao griz.Mnogo se lakse jede a kada jos dodate whey od cokolade odlicno je.Evo ja upravo jedem sa swiss cokoladom dok kuckam hehe..
Sačuvana
Brsa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 12, 2012, 08:49:46 posle podne »

i nemoj jesti stalno pirinac,vremenom ce ti presesti,veruj :D probaj ubaciti nesto umesto toga :) i kao sto kazu svi bolje je da ti ishrana bude raznolika :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Septembar 03, 2012, 08:12:36 pre podne »

Hello everybody

Imam 19 godina,visok sam 1,75 ,imam 64 kg(smrsao zbog povrede-nisam imao apetita 10ak dana sam jeo nista xD ),cilj mi je da pocecam telesnu tezinu ,ali da ne bude salo a ni da to bude bas bas cista misicna masa.

Ishrana mi je sledeca:

1. obrok 150gr ovsenih pahuljica + 500ml mleka + 1 merica Hyperwhey-a + 1 gel kapsula omega 3

2. obrok 100gr pirinca  + 5 jaja sa zumancetom + 50gr kikirikija + 1 tableta multimineral complexa

3. obrok 100gr pirinca + 150 gr pileceg belog + neko voce,povrce +1 gel kapsula omega 3

4. obrok - Trening -pre treninga 20min- 1 kapsula Creatina Ph-X ,u toku treninga pijuckam dextrozu, a posle treninga ,1 i po merica hyperwheya,1 merica gejnera mass20, 1 kapsula Creatina Ph-X ...

5. obrok - dolazim kuci sa treninga ...Krompir 100gr + Pilece belo meso 150gr + 50gr kikirikija + merica gejnera mass20+ 1 tableta multimineral complexa

6. Obrok - sir neki...ako ima elle onda elaa...ako ne ,onda bilo koji nazalost...250gr


Vase misljenje?

ćao, pa generalno je ok, ali nećeš se sigurno ovako hraniti par meseci....  imaš 19 godina, treba da se hraniš raznoliko....

jedi od mesa sem piletine - ribu - losos, oslić,skušu, tunu (koju voliš i koja ti je najpovoljnija), zatim goveĂ°e meso ili ćureće, ponekad jedi i testenine integralne ili neke leguminoze - grašak npr, povrće obavezno... ubaci ponekad neku voćku, koštunjavo voće...

dakle ok je to što si napisao, protein i hidrati gotovo u svakom obroku, i sviĂ°a mi se kako razmišljaš ali gledaj da ipak bude raznoliko.... jer monotono kad tad sigurno dosadi i a zdravije je raznoliko ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Septembar 02, 2012, 07:45:23 posle podne »

Bice rezultata samo budi uporan.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 47 48 [49] 50 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.