TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:24:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 204704 puta)
djakoneti
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #49 poslato: Mart 05, 2013, 12:20:57 pre podne »

Pozdrav,evo jos jednog pocetnika bar sa suplementima..naime isao sam vec u teretanu i radio sa solidnim kilazama i napravio sam duzu pauzu,krupan sam ima trenutno 104kg i oko 192cm.E sad nadam se da vas necu zbuniti,konkretno hteo bih da uzmem neki sagorevac (gledao sam Termo Drine,Syneburn i L Carin.+chrom liquid)znaci nesto ne preteramo skupo ALI hteo sam da vidim da li mogu da pijem nesto za povecanje misicne mase UZ to ili ako postoji preparat koji "radi" oba posla..Jos sam hteo da pitam posto sam gurman i volim da jedem vise nego da disem :) ,bar sam iskren, da li neko moze da mi pomogne otprilike sta da jedem koje vrste namirnica ili da mi preporuci/posalje neki rezim ishrane da skinem salo koje je 95% na stomaku a u isto vreme da povecam misicnu masu (grudi i bicepsa)Krenuo sam pre 5 dana ponovo u teretanu i nameravam da idem duzi period.Disciplinovan sam kad hocu tako da mogu da odredim sebi neke stvari,vec menjam rezim ishrane i hocu da iskoristim svoj apetit za dobijanje miscine mase.hvala vam unapred..
Sačuvana
MiljanUzice
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #48 poslato: Mart 03, 2013, 02:42:15 posle podne »

Hvala Roberte :)
Sačuvana
Genious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


Never Give Up!

« Odgovor #47 poslato: Mart 03, 2013, 01:16:14 pre podne »

Ok,pretpostavio sam da mi necete odgovoriti adekvatno za proizvod koji nije Pansportov :) U svakom slucaju hvala :)
Sačuvana
Today I will do what others won't,so tomorrow I can do what others can't!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Mart 03, 2013, 01:14:09 pre podne »

Taj brend nemamo. Našu ponudu možeš pogledati ovde http://www.pansport.rs/Aminokiseline.html

Kada se odlučiš za neki proizvod, pitaj i dobićeš konkretan savet za korišćenje. :)
Sačuvana
Genious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


Never Give Up!

« Odgovor #45 poslato: Mart 03, 2013, 01:10:43 pre podne »

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41lLdWpGC%2BL._SL500_AA500_.jpg - da li imate ove aminokiseline na lageru?

Ako nemate koliko inace kostaju kod nas i kako se piju?
Sačuvana
Today I will do what others won't,so tomorrow I can do what others can't!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #44 poslato: Mart 03, 2013, 12:41:51 pre podne »

Redovnim treninzima, sa ili bez kreatina, svakako da ćeš napredovati - kako u masi, tako i u težinama. Ja sam ti hteo reći da je kreatin samo suplement, i da sa njim nisi mogao toliko napredovati da bi sada odjednom sve to palo u vodu. :) U mišićnoj masi sigurno nećeš pasti jer je nisi ni mogao steći značajno za mesec dana korišćenja kreatina.

Kao što već rekoh, u najgorem slučaju izbacićeš višak vode(ako ga je bilo) i to je sav gubitak koji ćeš imati. Voda je svakako sporedni i nebitan efekat kreatina, tako da te taj deo priče i ne zanima. :) Što više razmišljaš o tome, vrlo verovatno ćeš postati subjektivan i prestanku korišćenja kreatina pripisati raznorazne efekte. Baš kao što mnogi pripišu čudotvorne efekte ovom suplementu, samo zato što su se naslušali neverovatnih priča(ogroman prirast snage i mase). :)

Nastavi da treniraš i hraniš se u istom stilu i teško da ćeš bilo šta primetiti.
Sačuvana
MiljanUzice
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #43 poslato: Mart 01, 2013, 08:41:40 posle podne »

Pozdrav Roberte :)
Pa ovako, vezbam vec 3 meseca, redovno  i kao sto sam rekao popio sam taj kreatin. Primecujem da dosta napredujem, (sad dal od kreatina ili od ishrane itd ne znam ) i tezine koje dizem se postepeno povecavaju.,. Pa sad ne znam dal kad sam prestao da ga pijem, dal cu smanjiti tezine, i ono sto sam vidno napredovao dal ce "splasnuti" :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #42 poslato: Mart 01, 2013, 06:39:03 posle podne »

Hvala puno. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Mart 01, 2013, 02:22:37 posle podne »

Roberte,najiskrenije,mislim da bi mogao da radis i kao psiholog. Komentari uvek na mestu,kulturno,obrazlozeno. Svaka cast!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Mart 01, 2013, 12:02:28 pre podne »

Pozdrav i tebi, Miljane. :)

Tipična priča iz teretane koja dušu daje za temu o biserima, koja već postoji na ovom forumu. :D "Najgore" što će ti se desiti jeste eventualno izbacivanje viška vode koja se zadržala tokom korišćenja kreatina, a ta količina zavisi dosta i od toga kako si se hranio u tom periodu.

Drugo, da li je moguće da neko toliko vidljivo napreduje sa 300g kreatina pa da ima šta "opadne i splasne"? :) Ako nisi radio punjenje, znači da si koristio kreatin nekih mesec dana - šta se može steći za mesec dana? Nastavi sa dobrom ishranom, čvrsto treniraj i teško da ćeš uopšte primetiti bilo kakve promene osim ako nisi baš podložan tripovanju.

Konkretno, kako se taj dobar efekat kreatina odrazio na tebe? Šta si dobio sa njim pa se bojiš da ćeš da izgubiš sada?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #39 poslato: Februar 28, 2013, 11:51:51 posle podne »

Mislim da se stariji (iskusniji) vezbaci malo sale sa tobom,sto je uobicajeno po teretanama...
Sačuvana
MiljanUzice
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #38 poslato: Februar 28, 2013, 11:38:35 posle podne »

Pozdrav svima :)
Imam jedno pitanje, popio sam 300 grama Ultimat nutricion kreatina, koji je jako dobro delovao na mene, e sad, u teretani (stariji vezbaci) mi kazu da cu sada, kada sam prestao da ga pijem, da opadnem, tj da cu sav da splasnem..
Koliko je to istina ?
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #37 poslato: Februar 16, 2013, 04:46:39 posle podne »

Jel ima neko iskustva sa nekim preparatom za zglobove?? Al da to bude nesto sto moze dugorocno da oporavi osllabljen zglob (tj. hrskavicu, ligamente, tetive...) a ne samo da eliminise bol......nozni zglobovi mi pucketaju kao da imam petarde u njima i osecam slabost pri naglom pokretu pogotovo kad menjam pravac (istegnuce ligamentata stopala leve noge sam imao jednom, a desne 3 puta).....ne smeta mi ali eto cisto predostroznosti radi...

Postoje li takodje neke vezbe kojima mogu da ojacam ligamente ?? Ili neka terapija koju moze da mi predlozi doktor ako mu iznesem ovaj problem??
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 04:48:18 posle podne od strane ronaldo9 » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Januar 11, 2013, 10:08:50 pre podne »

Uveren sam da je problem u tome pogotovu ako ti je ranije radio.Napravi pauzu i efekat će se vratiti.
Ne preteruj sa dozama.
Sačuvana
StalloneSRB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #35 poslato: Januar 10, 2013, 01:37:57 posle podne »

Pozdrav Stalone junacino!

Što se kofeina tiče on mora raditi ako si osoba koja reaguje na kofein uopšteno a tu mislim na konzumiranje kafe,energetskih napitaka itd...
ali ako spadaš u grupu ljudi koji na to ne reaguju,dzaba ti bilo koji oblik pa i doze.
Opet može biti problem i u dužem korišćenju gde si na odreĂ°ene doze podtao tolerantan pa moraš povećati jer organizam se navikao i ne osećaš kofein više kao pre.Moj ti je savet prekini sa uzimanjem nedelju dve pa kreni opet.

Amino su u suštini dobre i te tvoje kao i ostale ali zavisi za šta i koga.Njihova namena po meni je odlična kao dopuna u takmičarskom periodu ili kada se radi definicija.Ovako mislim da je bacanje novca a i puno para treba ako zaista želiš prave doze uneti.
U suštini sve u prahu je odlična opcija i bolja od tableta.

Nista ne osecam, ama bas nista. :D Inace ne konzumiram kafu i energetska pica, niti sam ih ikada probao... xD Uradicu tako, pauziracu nedelju dana, pa cu uzeti duplu dozu da vidim da li cu nesto osecati. :) Slazem se. :D Sada ce mi prioritet biti Whey, dok cu Amino koristiti sa strane. :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.