TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:18:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 193339 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #109 poslato: Oktobar 19, 2013, 04:06:41 posle podne »

Ostalo je još starih pakovanja, pa si uzeo jedno od tih. Potpuno isti proizvod. Da, Vitalikum je uvoznik Biotecha, a holograme stavljamo samo na proizvode koje mi uvozimo. Prema tome, sve je u savršenom redu, slobodno pij i uživaj u odmoru. :)
Hvala :) malo i da promenim whey
Navikao sam na scitec,meni kao rekreativcu je bio sasvim dovoljan a ukusi su im odlični. Vidim da je biotech po sastavu možda i bolji,a ukus ćemo tek probati.

Meni je Scitec mnogo bolji od Bioteca,ali probaj pa zaključi sam.Ok je da menjaš i treba tako.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #108 poslato: Avgust 16, 2013, 07:11:33 pre podne »

Biotech je, meni lično, super.  I sama ga koristim već par meseci...  Iso whey zero mi je super od čokolade i jagode... i njega pijem posle treninga.

A imam i Nitro Gold pro - proteinska mešavina iz 8 izvora, sa glutaminom i kre alkalyn.om,  sporije se apsorbuje i duže drži sitim - fantastični ukusi !!! probala sam čoko kokos i sada pijem čoko karamel....  sve preporuke za oba!!!
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #107 poslato: Avgust 15, 2013, 01:49:56 posle podne »

Ostalo je još starih pakovanja, pa si uzeo jedno od tih. Potpuno isti proizvod. Da, Vitalikum je uvoznik Biotecha, a holograme stavljamo samo na proizvode koje mi uvozimo. Prema tome, sve je u savršenom redu, slobodno pij i uživaj u odmoru. :)
Hvala :) malo i da promenim whey
Navikao sam na scitec,meni kao rekreativcu je bio sasvim dovoljan a ukusi su im odlični. Vidim da je biotech po sastavu možda i bolji,a ukus ćemo tek probati.
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #106 poslato: Avgust 15, 2013, 07:40:40 pre podne »

Pozdrav ja sam nov ovde imam pitanje.

Pošto svaki dan trčim 8 km i radim sklekove, interesuje me da li je bacanje para uzimati proteine

Hvala

mišići su svakako zamoreni posle treninga, bilo da je u pitanju trčanje,plivanje ili neki drugi sport i brz oporavak je jako bitan - unos proteina i ugljenih hidrata.
Tako da još jedan glas - za :)   

tih par sati nakon treninga su od izuzetne važnosti...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #105 poslato: Avgust 14, 2013, 11:46:34 posle podne »

Ostalo je još starih pakovanja, pa si uzeo jedno od tih. Potpuno isti proizvod. Da, Vitalikum je uvoznik Biotecha, a holograme stavljamo samo na proizvode koje mi uvozimo. Prema tome, sve je u savršenom redu, slobodno pij i uživaj u odmoru. :)
Sačuvana
r-sinisa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


« Odgovor #104 poslato: Avgust 14, 2013, 08:18:58 posle podne »

Danas sam u Pansportu u Beogradu kupio 100% iso whey zero biotech kao whey koji ću koristiti dok sam na odmoru uglavnom u kombinaciji za doručak. Bio sam baš u gužvi pa nisam ni obratio pažnju sve dok nisam došao kući da je pakovanje crveno a ne plavo kao na slici. Na njemu ne piše 100% već samo iso whey zero, ali najviše me je zbunilo to što na deklaraciji piše da je uvoznik Vitalikum a ne Pansport kao na mom scitec 100%whey professional a nema ni hologram pansport. Jel to ok?
Sačuvana
Prava pobeda je pobeda samoga sebe
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #103 poslato: Avgust 02, 2013, 09:28:51 posle podne »

Dobar whey protein je dobar za svaku fizicku aktivnost.
Sačuvana
Otis Driftwood
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #102 poslato: Avgust 02, 2013, 09:25:45 posle podne »

Pozdrav ja sam nov ovde imam pitanje.

Pošto svaki dan trčim 8 km i radim sklekove, interesuje me da li je bacanje para uzimati proteine

Hvala
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #101 poslato: Avgust 01, 2013, 10:34:14 posle podne »

Nisam savetovao da ostaneš na gejneru već samo odgovorio na pitanje o blendovima. :) Možeš preći na blend. Moj favorit u toj klasi je Labrada Pro V60. Odličan sastav, visok procenat proteina, fenomenalan ukus.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #100 poslato: Avgust 01, 2013, 08:20:53 posle podne »

Predji na blend u svakom slucaju  :)
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #99 poslato: Avgust 01, 2013, 06:49:18 posle podne »

Da, cena je stvarno odlicna :-) Znaci savetujes mi da se i dalje drzim gejnera? Nekako sam uspeo da sredim svoju ishranu za zdravim UH pa rekoh da predjem na blend (ili na whey)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #98 poslato: Avgust 01, 2013, 06:14:00 posle podne »

ProMix je blend - whey, kazein i soja. Verovatno te privlači dosta dobra cena. :) Inače, ima i boljih blendova, tj. proteinskih mešavavina.

Što se tiče Assaulta, nov je u našoj ponudi, ali ne i na našem tržištu, pa sam čuo da su korisnici uglavnom zadovoljni.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #97 poslato: Avgust 01, 2013, 05:09:09 posle podne »

Poz, imam dva pitanja :-)

Pijem gejner vec 5 meseci pa se razmisljam da predjem na ove proteinske mesavine http://www.pansport.rs/forum/index.php?action=post;topic=137601.0;num_replies=95 ili http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SN1066-ProMix.html. Ili da se gejnera drzim i dalje?

Po navedenom objasnjenju ovo mi zvuci odlicno. http://www.pansport.rs/MP809-Assault-punch.html Da li ga je neko koristio i kako se pokazao?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #96 poslato: Jun 07, 2013, 07:59:32 pre podne »

Monika hvala na savetovanju, jedino jos imam problem da razlucim koliko i sta bih trebalo da jedem u toku dana kada vezbam i danima kada odmaram? I da li, ako bih i pored izmenjenog rezima ishrane imao probelm sa oporavkom od vezbanja, treba  da uzmem neki spulemnet? Ili bi taj osecaj nemoci trebalo da nestane dok se ja ne adaptiram na izmenjenu ishranu ?

Imamo poseban podforum ishrana gde možeš dobiti više informacija o načinu ishrane, imamo i nutricionistu. Tako da bi najbolje bilo da opišeš kako se trenutno hraniš, da možemo da te korigujemo. 
Teško je reći precizno koliko i šta treba da jedeš, ali okvirne smernice ti svakako možemo dati.

Što se tiče oporavka od vežbanja nećeš imati nikakav problem sa tim ukoliko se hraniš kvalitetno, osećaj nemoći ne sme da se javi nikako, blagi kalorijski deficit mora biti da bi mršavio ali taj osećaj se javlja kad je kalorijski deficit ogroman, a to nam nije cilj...   dakle ukoliko se hraniš kvalitetno trebalo bi da imaš još više energije, a ne obrnuto.

Što se tiče suplementacije sve ovo što sam ti gore preporučila utiče na oporavak, whey, bcaa, glutamin...  ovi suplementi su  posebno bitni nakon treninga.  Naravno, na oporavak utiču i drugi faktori - tvoja ishrana pre svega, dovoljan i kvalitetan odmor, obim i intenzitet treninga, itd...
Sačuvana
MilosDjurovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #95 poslato: Jun 06, 2013, 06:41:50 posle podne »

Monika hvala na savetovanju, jedino jos imam problem da razlucim koliko i sta bih trebalo da jedem u toku dana kada vezbam i danima kada odmaram? I da li, ako bih i pored izmenjenog rezima ishrane imao probelm sa oporavkom od vezbanja, treba  da uzmem neki spulemnet? Ili bi taj osecaj nemoci trebalo da nestane dok se ja ne adaptiram na izmenjenu ishranu ?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.