TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:34:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 51 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta za pametnu kupovinu suplemenata  (Pročitano 193324 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #679 poslato: Avgust 24, 2016, 09:02:14 pre podne »

Slažem se jer mislim da malo ljudi zna za njih pogotovu novi koji tek ulaze u svet sporta.
Razlog je naravno što neki brendovi ipak imaju veoma jake reklame i trude se da budu primat na tržištu što je naravno plus za njih.
U svakom slučaju to što si uzeo je po meni veoma dobrog kvaliteta.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #678 poslato: Avgust 23, 2016, 04:11:13 posle podne »

Kao što rekoh i ja sam zadovoljan njime, ipak mislim da bi i takve firme trebale malo više da porade na promociji jer ovako često ostanu nezapažene.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #677 poslato: Avgust 23, 2016, 08:48:04 pre podne »

Nisam znao gde da smestim ovaj post pa zato pišem ovde, danas po prvi put uzeo Prolab-ov kreatin monohidrat i mogu reći da sam iznenaĂ°en. Pre njega sam koristio SCI monohidrat koji nije mikronizovan i primecuje se ogromna razlika koju ranije nisam toliko primećivao izmedju mikronizovanih i " običnih" kreatina. Što se tiče Prolab-a nikad do sad nisam kupovao njihov kreatin, nekako su mi bili nevidljivi pored ovih "jačih" proizvoĂ°ača sa boljom reklamom ali sad vidim da nisu loši i možda se zadržim na ovom kreatinu.

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/PL811-Creatin-monohydrate.html


To je ono sto sam uvek govorio:
Isprobavati supse na sebi i uvek mozes pozitivno da se iznenadis.Svemirske reklame mogu biti samo reklame i to ne znaci da ce bas tebi odgovarati.
Znam za taj kreatin i sam mogu reci da je veoma dobar.
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2016, 09:00:09 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #676 poslato: Avgust 23, 2016, 08:46:44 pre podne »

Hot Blood je meni ok reaktor i isprobavao sam razne kombinacije sa njime.
Jedna od najboljih je pojacavanje Blooda sa 200mg kofeina i 5gr kreatina.Ovo je boomba u svakom smislu i ne treba se na njoj duze zadrzavati bar ne sto se tice dela sa dodavanjem tablete kofeina.
Mozda sa nekom manjom dozom krenuti i ja sam tako radio i hteo sam videti taj udar kada se doda jos.Mogu slobodno reci da je udar jak i da sa ovime treba paziti.
Nekom poceniku ovo ne bih preporucio kao ni kombinaciju sa AC jer su to suplementi puni stimulansa.
AC i Hot Blood iako oslabljeni u odnosu na ranije jos uvek su jaki i treba voditiracuna kako se i sa cime uzimaju.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #675 poslato: Avgust 19, 2016, 07:57:24 posle podne »

Nisam znao gde da smestim ovaj post pa zato pišem ovde, danas po prvi put uzeo Prolab-ov kreatin monohidrat i mogu reći da sam iznenaĂ°en. Pre njega sam koristio SCI monohidrat koji nije mikronizovan i primecuje se ogromna razlika koju ranije nisam toliko primećivao izmedju mikronizovanih i " običnih" kreatina. Što se tiče Prolab-a nikad do sad nisam kupovao njihov kreatin, nekako su mi bili nevidljivi pored ovih "jačih" proizvoĂ°ača sa boljom reklamom ali sad vidim da nisu loši i možda se zadržim na ovom kreatinu.

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/PL811-Creatin-monohydrate.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #674 poslato: Avgust 10, 2016, 07:59:33 pre podne »

I ja kada sam gledao sastav hot blood-a i ACuts-a video sam da je to prilično velika doza kofeina i ako bi kombinovao ta dva suplementa stvarno bi bilo previše. Iako sam ja inače veliki ljubitelj kofeina :)
Odluči se da li ćeš prvo monohidrat + hot blood pa onda u sledećem periodu ACuts ili ćeš obrnuto.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #673 poslato: Avgust 09, 2016, 11:08:20 posle podne »

Slažem se da Dušanom...

Razmisli samo( kao primer navodim kofein) koliko bi kofeina na dnevnom nivou imao...ili ako bi uzimao 1 kesicu ACuts + 1 mericu HotBlood pre treninga kakav bi to "kombo bio"?! Hm, oko 500 gr kofeina odjednom? A da ne govorimo o mogućim interakcijama izmeĂ°u ostalih "stimulativnih" sastojaka oba suplementa...

Pri kupovini  i odabiru suplemenata se na to posebno mora obratiti pažnja!

Isto tako kreatin bih možda "sačuvao" za neki kasniji period...uz HotB...

Jasno zacrtani ciljevi su put ka uspehu...  ;)

Nadam se da upoznat sa "inicjalnim doziranjem" Acuts? Prve nedelje samo 1 kesica pre treninga( idealno što ranije u toku dana), da bi se utvrdila tolerancija...isto tako, obratiti pažnju i na razmak izmeĂ°u uzimanja "kesice" i odlaska na počnak...moja preporuka bi bila da se ne uzima u vremenu kraćem od 6 sati od odlaska na počinak( nesanica i sl.)

Inače, ako se ne varam imaš problema i sa pritiskom?! U tim situacijama je uzimanje ACuts kontraindikovano!

Upozorenja vezana za sagorevače masti...

- Kupujte suplemente od ovlašćenih uvoznika, distributera i prodavaca suplemenata, koji za sve suplemente u svojoj ponudi imaju odgovarajuću deklaraciju i odobrenje nadležnih institucija Republike Srbije za „puštanje u promet“!

- Kupujući suplemente „na crno“ sebe izlažete nepotrebnom riziku!

- Pročitajte pažljivo deklaraciju i uputstvo proizvoĂ°ača!

- Nemojte samoinicijativno prekrajati preporuke oko upotrebe, doziranja!

- Tokom upotrebe sagorevača masti smanjite ili u potpunosti izbegavajte izvore kofeina - konzumiranje kafe, Coca-cole, zelenog i crnog čaja, energetskih napitaka( sumiranje)

- Ako imate upalu želudačne sluznice (gastritis) ili „čir“ na želucu i dvanaestopalačnom crevu – OPREZ!

- Tokom uzimanja sagorevača masti povećajte unos tečnosti (vode) tokom dana na 3-4 litre

- Ne uzimajte kapsule sagorevača masti u vremenu kraćem od 4-6 sati pre odlaska na počinak, a ako imate nesanicu uzimajte ih što ranije

- Ako imate povišen krvni pritisak, problema sa štitnom žlezdom ili srcem obavezno konsultujte lekara pre upotrebe „stimulativnih“ sagorevača masti!!!

- Ako tokom uzimanja sagorevača masti osetite lupanje srca, glavobolju, vrtoglavicu, drhtanje, bol u stomaku prestanite sa uzimanjem suplementa i obratite se lekaru.

- Poštujte preporuke oko doziranja, kod kompeksnijih sagorevača postoje preporuke da bi trebalo prvih 7 dana krenuti sa pola preporučene doze ne bi li se utvrdila osetljivost na efekte istog( tolerancija).

Detaljnije o sagorevačima...OBAVEZNO PROČITAJ... http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevai-masti-istine-i-zablude.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #672 poslato: Avgust 09, 2016, 10:40:46 posle podne »

Ja ga ne bih kombinovao sa hot bloodom.
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #671 poslato: Avgust 09, 2016, 10:38:28 posle podne »

to znam, tako sam I radio, ali me animal cut buni, uzimao bih ga,ali kako li ce funkcionisati sa ovim ostalim suplementima?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #670 poslato: Avgust 09, 2016, 10:34:02 posle podne »

Hot blood pre treninga, posle trening whey+ kreatin i po potrebi jos jedna merica whey-a posle treninga.
Sačuvana
mackolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 95

« Odgovor #669 poslato: Avgust 09, 2016, 10:21:18 posle podne »

zdravo svima, ja sam sad uzeo u pansportu whey protein scitec nutrition, plava kanta od 5 kg I uzeo sam hot blood I creatin monohidrat scitec nutrition, ali se u medjuvremenu kod mene nasao I animal cut, e sad mene interesuje kako ja to da kombinujem, I dal treba nesto da izbacim od ova cetiri suplementa? ishrana mi je dobra, treniram oko 11 pre podne, e sad cuo sam da su ljudi imali nesanicu od animal cut-a e sad dal je to istina, a hteo bih sa njim da skinem malo viska oko slaufa, gore imam mase I sve je to u redu...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #668 poslato: Mart 20, 2016, 03:48:48 posle podne »

Onda kupi jagodu :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #667 poslato: Mart 20, 2016, 03:27:39 posle podne »

Dule, hvala za preporuku, ali na sajtu stoji da plavi od 500 gr ima samo tri ukusa: cokolada, jagoda, vanila... koji od ta 3?
Uglavnom, uzimao bi ga posle treninga, ponekad pred spavanje a ponekad ujutru uz ovsene...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #666 poslato: Mart 20, 2016, 03:22:08 posle podne »

Meni se kod plavog najvise svidja ukus tiramisu :)
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #665 poslato: Mart 20, 2016, 03:19:49 posle podne »

Power protein ili 100% whey. Mada s obzirom na ono sto si ranije pisao bolje taj novac ulozi u ishranu.

Onda cu najverovatnije power protein, novi ukus. Ako ne bude u prodavnici novog ukusa uzecu onda 100 %, samo koj ukus njega da uzmem, koji se pokazao kao najbolji?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 51 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.