TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:43:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o gejnerima  (Pročitano 28893 puta)
Baki22
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #50 poslato: Maj 09, 2013, 02:36:58 posle podne »

Uf jako je mala kolicina.
I jos nesto, od kada pijem Super Mass gejner upale su mi se znatno smanjile. Ranije na rukama i grudina upala bude mnogo jaka i traje par dana, sad dobijem malo i odma prodje posle 1 dana. Da li unutra ima dovoljna kolicina Glutamina?
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #49 poslato: Maj 03, 2013, 11:18:30 posle podne »


U uputstvu pise da u 75g ima 0.22 mg kreatina? Ali ne razumem koliko je to u gramima? Hvala

1mg = 0.001g => 0.22mg =0.00022g

Vise paznje na casovima mladicu :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #48 poslato: Maj 03, 2013, 08:07:49 posle podne »

Gledam na sajtu proizvoĂ°ača...

1.5g kreatina po serviranju(340g).
http://www.dymatize.com/clientuploads/directory/products/Super_Mass_Straw_6lbsUPDATE.jpg

U svakom slučaju, reč je o jako zanemarljivoj količini kreatina, tako da nema svrhe ni računati je. :)
Sačuvana
Baki22
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #47 poslato: Maj 03, 2013, 07:01:40 posle podne »

Zdravo, nov sam ovde, hocu da postavim pitanje, pa mislim da je ovo odgovarajuca tema.
kupio sam Super mass gainer.
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html

Interesuje me sledece.
Pijem 150g dnevno, 2x po 75g.
E sad, koliko u tih 150g ima kreatina?

U uputstvu pise da u 75g ima 0.22 mg kreatina? Ali ne razumem koliko je to u gramima? Hvala
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #46 poslato: Januar 05, 2013, 09:01:45 posle podne »

Baš zato i ja ne savetujem gejner, ipak mislim da je to više za ekstremno mršave(osim ako neće samo kao PWM). Mislim, ako baš hoće gejner, može uzeti ovaj Twinlab whey i još kilo-dva dekstroze ili maltodekstrina i da napravi gejner boli glava. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 05, 2013, 08:27:23 posle podne »

Razmisljao sam da uzmem ovaj protein dok je na akciji...ali ipak protein cu ostaviti za kasnije dok nabacim bar jos 4-5 kg,a to bi po mom planu trebalo da bude za 2 meseca uz pomoc nekog gejnera.Mozda i uzmem kre-alkalyn PRO pa me zanima koji bi gejner bio dobra kombinacija sa kre-alkalynom?

Uzmes whey dobar, ako bas hoces da ispadne gejner( nego ne razumem koj ce ti nisi extremno mrsav) onda par banana u pwm sa whey proteinom i eto ti secerusa 5x bolja od gejnera :D.. krealkalin moze da se kombinuje sa bilo kojim gejnerom i whey proteinom, i neces se pokajati i da uzmes obican ljubicasti efx.
Sačuvana
ganicus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #44 poslato: Januar 05, 2013, 08:14:25 posle podne »

Razmisljao sam da uzmem ovaj protein dok je na akciji...ali ipak protein cu ostaviti za kasnije dok nabacim bar jos 4-5 kg,a to bi po mom planu trebalo da bude za 2 meseca uz pomoc nekog gejnera.Mozda i uzmem kre-alkalyn PRO pa me zanima koji bi gejner bio dobra kombinacija sa kre-alkalynom?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Januar 04, 2013, 06:10:41 posle podne »

Taman sam i mislio da ga koristim posle treninga,tako da se uklapa. ;D A konkretan cilj mi je da povecam masu.Visok sam 187cm a tezak 82kg tako da mi nedostaje kilograma.

187/82, pa nisi ti tako mršav da bi ti gejner bio preko potreban. Ja bih razmislio o ovom proteinu na tvom mestu http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/TL633-100-Whey-protein-fuel.html

Fantastična cena, odličan kvalitet, jedino je malo kratak rok(do kraja februara), ali ništa nije strašno i ako malo probiješ taj rok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Januar 04, 2013, 06:01:50 posle podne »

Taman sam i mislio da ga koristim posle treninga,tako da se uklapa. ;D A konkretan cilj mi je da povecam masu.Visok sam 187cm a tezak 82kg tako da mi nedostaje kilograma.

to posle treninga ce ti pomoci malo u oporavku i to je samo jedan "obrok", nije ni obrok nego PWM , a ti ces morati jako dobro da jedes ukoliko zelis da se ugojis... razmisli i o kupovini proteina, imamo sad na akciji odlicne proteine
Sačuvana
ganicus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #41 poslato: Januar 04, 2013, 05:48:12 posle podne »

Taman sam i mislio da ga koristim posle treninga,tako da se uklapa. ;D A konkretan cilj mi je da povecam masu.Visok sam 187cm a tezak 82kg tako da mi nedostaje kilograma.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Januar 04, 2013, 03:47:01 posle podne »

Hyper mass 5000 misljenje o njemu? :)

Moje je mišljenje da je dobar za posle treninga, jer ima i šećere i malo proteina i tek malo kreatina, ali ovako za u toku dana nije najbolje rešenje zbog velike količine šećera. Tako da bih se opredelila za neki kvalitetniji gejner sa više proteina u sastavu, npr Elite mass.
Jedina prednost hypermassa je taj što je u malom pakovanju i što je zgodna cena ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Januar 03, 2013, 10:32:18 posle podne »

Solidan gejner, oko 25% proteina u svom sastavu. Ima i boljih i slabijih varijanti. Šta te konkretno zanima? Koji su ti ciljevi?
Sačuvana
ganicus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #38 poslato: Januar 03, 2013, 10:02:15 posle podne »

Hyper mass 5000 misljenje o njemu? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 14, 2012, 10:46:18 posle podne »

Možeš iskoristiti akciju i kupiti Dymatize Elite Mass Gainer. Do kraja meseca je na akcijskoj ceni. Odličan gejner.
Sačuvana
n__i__k
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 14, 2012, 10:21:04 posle podne »


Gejner ti može dati tu neophodnu prevagu, kojom ćeš preći u kalorijski suficit, ali je zaista važno i da imaš što kvalitetnije i obimnije čvrste obroke.


Sa tom namerom sam i krenuo u odabir odgovarajućeg gejnera, čisto da imam neku "podršku" dobroj (i obilnijoj) ishrani. :)
Potražiću neki koji ima šro optimalniji odnos proteini/šećeri.
Ili je možda bolje da kombinujem čist protein sa dekstrozom ili tako nečim?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 18 upita.