TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:25:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 133361 puta)
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #347 poslato: Avgust 01, 2014, 01:44:42 posle podne »

800 grama u.h. nije puno ako se valjano ''ispraznis''.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #346 poslato: Avgust 01, 2014, 11:52:03 pre podne »

800 gr uh punjenje ?  :D
Da hehehe, mislis da je malo mnogo ? :D
Jutros se gledam ledja mi izgledaju 2 puta veca
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #345 poslato: Avgust 01, 2014, 11:01:04 pre podne »

800 gr uh punjenje ?  :D
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #344 poslato: Avgust 01, 2014, 10:34:52 pre podne »

Jede on dovoljno to znam jer mi je drug samo je non stop napolju i aktivan je.. jede po obroku 200 gr pirinca i trpa sve ostalo, veruj mi da jede mnogo dobro samo pre bih rekao da ce neki secer navuci i masnocu dobiti od silnog zdranja a kg nece dobiti..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #343 poslato: Avgust 01, 2014, 09:34:12 pre podne »

Ne zaboravite da tim sto ''jedu ko ludi'' a ne mogu da se ugoje, kao i jednom decku pre par dana na forumu nmg se setim kako mu nick, kada se spomene cifra od bar 400g sirovog pirinca ( 300g uh) odma svi kazu u jeee pa to nema sanse da se pojede. A realno to i nije nikakva cifra mogao bih i 2 puta vise da jedem. Generalno, nek jedu 500 kcal dnevno pa da vidimo da li kazaljka nece skakati na vagi :) Jos ako treniraju i hrane se zdravo pa skoro sve ode u misice...A mislim da sam ovde napisao jednom ovakvom decku moj plan ishrane kada sam radio masu posto on nema pojma kako konkretno izgledaju obroci za masu i decko je odma rekao nesto tipa ''nema sanse ali cu se potruditi da se drzim bar slicno ovome''. Inace pre 2 dana radio punjenje sa oko 800g uh i mogao sam jos :D

Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #342 poslato: Avgust 01, 2014, 09:32:29 pre podne »

A ovim poslednjim postom si upravo potvrdio ono sto je Robert dole napisao.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #341 poslato: Avgust 01, 2014, 09:30:41 pre podne »

Sve je to lepo ali iskreno drug po meni jede dovoljno i jede po 4 obroka cak.. skoro mu devojka napravila neku piletinu sa raznim stvarima i dosta majoneza i svega onog najgoreg pojeo covek sve sam a ona rekla daj malo svojima, haha..zaista decko dosta jede ali takav je, ja sam ekto isto ali malo i meso sto je sreca pa lakse dobijem od njega na masi

Neka po tablicama izracuna koliko kalorijski unese. Neka izracuna BMR, kolike su me dnevne potrebe kcal, neka na to doda jos 500 kcal na dnevnom nivou, i videces da se brojke ne poklapaju. To su price za pocetnike...''odvaljujem se od hrane'', ''prejedam se'' itd itd... on 600 g sirovog pirinca nije video, a kamoli skuvao i pojeo u toku dana. Pa na jos sve to da doda toliko mesa, pa masti, dobra hidratacija. Onda mozemo da pricamo. Ovo sad ''devojka mi sendvic napravila'' price su, smesne u najmanju ruku. Ali ih svi cujemo ponekad...
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #340 poslato: Avgust 01, 2014, 09:17:29 pre podne »

Sve je to lepo ali iskreno drug po meni jede dovoljno i jede po 4 obroka cak.. skoro mu devojka napravila neku piletinu sa raznim stvarima i dosta majoneza i svega onog najgoreg pojeo covek sve sam a ona rekla daj malo svojima, haha..zaista decko dosta jede ali takav je, ja sam ekto isto ali malo i meso sto je sreca pa lakse dobijem od njega na masi
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #339 poslato: Avgust 01, 2014, 07:51:32 pre podne »

Potpisujem sve sto je Robert rekao. Drugar mi je takav, 190, mrsav,kao ne moze da se ugoji, radi u restoranu, ima piletine koliko zeli, ribe, salate. Cekam da doputuje. Pa cu mu pojasniti. Prvo da mu fali gomila UH iz pirnca koje ne moze da dobije iz krompira zbog kolicine. I pogotovo ovo sto je Robert napisao da pojede 2 jaka obroka pre i posle treninga,a izmedju pijucka whey ili cedevitu, pojede saku badema...a sta je sa jakim doruckom odmah ujutru, pa jaka uzina,pa obrok pun proteina i masti pred spavanje...nisu ni svesni koliko im fali za dobijanje mase.
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #338 poslato: Jul 31, 2014, 10:02:10 posle podne »

To su bila vremena, kad sam se pitao kako ne mogu da se ugojim, a mnogo jedem.
Kasnije kad sam se edukovao i stavio sve na papir, čudio sam se kako sam uopšte preživeo s takvom ishranom. :D
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #337 poslato: Jul 31, 2014, 09:47:27 posle podne »

Potpuno jasna stvar. Odmah tražim da mi neko tačno navede šta jede tokom jednog dana čim čujem "jedem sve živo..." priču. Odmaže im i to što se, po običaju, porede sa nekim endom. Endo uvek na nekoj dijeti, žali se kako mu se sve lepi, a ovaj ekto ga gleda, pa gleda sebe koliko jede i ne može da veruje da se ne goji. :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #336 poslato: Jul 31, 2014, 09:37:01 posle podne »

Tako je Roberte ! Hteo sam ovo da pisem ali me je malo mrzelo :D Ovo znam iz tog slucaja sto imam drugare koji imaju 60-65 kg a kazu da jedu ko ludi. Doduse, oni ni ne treniraju u teretani, ali su u istom problemu. Ne mogu da se ugoje a tvrde ja mnogo jedu, i jos pogotovo ono nezdravo i masno- sto ih jos vise zbunjuje zasto ne mogu da se ugoje. Kada sam ih  zamolio da mi konkretno kazu sva sve u toku dana jedu, to je izgledalo ovako: 2 jedina obroka gde dosta pojedu (650 kcal od prilike) i ostalo za ceo dan je jos npr. 1 jabuka, casa mleka, cokoladica itd. I jos misle da jedu mnogo zato sto se jednom u 3 nedelje ''odvale'' od rostilja ili neceg slicnog. A to ako on nema apetit da pojede vise nego sto potrosi, onda moze gainer ali ja to ne mogu da razumem, verovatno jer sam tezak endomorf. Mogu mnogo da pojedem, i ono sto je najgore- mnogo lako se gojim.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #335 poslato: Jul 31, 2014, 09:25:30 posle podne »

Mršavi ektomorf sa dobrim apetitom - e, to ne razumem. :D

Verovatno ima apetit samo za dva obilnija obroka, a onda "kljuca" nešto nezdravo tu i tamo, pa misli da je to dovoljno i ne shvata kako ne ide.

Ja sam ektomorf sa slabim apetitom, pa sam opet uspeo, koliko-toliko, da se izvučem. Žalim za tim što nemam bolji apetit, jer bi stvari bile neuporedivo lakše. A, čak i sa tako lošim apetitom dolazio sam u fazu da se previše mastim, pa sam morao da malčice smanjujem kalorije jer me ne zanima previše obična brojka na vagi. 

Elem, hoću da kažem da on, ipak, nema tako dobar apetit, ili barem ne jede dovoljno, tako da mora više računa da povede o ishrani. Kad bi krenuo sve da meri, računa i zapisuje, verujem da bi se iznenadio koliko je daleko od svojih optimalnih kalorijskih potreba za dobijanje na masi. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #334 poslato: Jul 31, 2014, 04:28:38 posle podne »

Ja mislim da je on cist ektomorf onaj sto bas ne moze.. ima 190 i oko 64 kg,jede bas sve trpa i slatko i sve znam na primer kad smo napolju kupi belo meso ili pljeskavicu od 250 gr,ode kuci pojede 300 gr pirinca + neku ribu i tako,uglavnom znam da ima apetit da pojede sta hoce ali tesko dobija zaista,sto to,ne znam
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #333 poslato: Jul 31, 2014, 03:06:25 posle podne »

Znaš ono... Sa stanovišta puža i kornjača je hiperaktivna. ;) Nek odredi svoje dnevne kalorijske potrebe na osnovu stepena svoje (hiper)aktivnosti, nek presabere koliko jede i znaće na čemu je. Kao što reče MO, možda mu je zaista i potreban gejner. Lično uvek protein, ali to da je gejner bacanje para je proizašlo iz toga da obično neiskusniji vežbači potežu za njim, bez obzira šta im je krajnji cilj, smatrajući ga jeftinijom varijantom nečega što je slično proteinu (pritom mnogi previĂ°aju sastav i veličinu merice).

Ko god mi je rekao krecem da radim masu, SVI su mi i odma rekli moram da kupim gainer. Ishranu niko nije ni spomenuo.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.