TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 05:14:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti VI deo  (Pročitano 56563 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #218 poslato: Novembar 03, 2012, 11:22:57 pre podne »

i to sto kazes. Tnx bro :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #217 poslato: Novembar 03, 2012, 09:57:41 pre podne »

Ne, to nema nikakve veze sa životom, a rekao sam da i treba i do 3 sata, ne apsorbuju se sve istom brzinom, ali to je ionako priča za nauku, eksperimente i slične gluposti... najverovatnije nikad neće uspeti da simuliraš takve tajminge u stvarnom životu...

Isto tako ni ne treba da budeš "pokriven" sa BCAA tokom treninga jer tokom treninga ti je cilj da izazoveš što veći katabolizam kako bi naterao svoje telo da se regeneriše i naraste... Glavna uloga treninga je katabolizam mišića...

Tako da se ne opterećuj tim nepotrebnim stvarima nego koristi BCAA pre i posle treninga i sve će biti kako treba.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #216 poslato: Novembar 02, 2012, 10:05:34 posle podne »

Hahahaha, ae polako cemo.

Sta ja znam, tek sam krenuo sa njom, sto se defke tice, videcemo. Prosli put je dala, sada isto to radim pa cemo videti.

Elem, zanima me bcaa generalno. Bio si pomenuo da bcaa treba 3 sata da krene da se apsorbuje. I onda me zanima samo koliko mi je bcaa dovoljno i kada.
Da li to znaci da treba da ga unesem 3 sata pre treninga da bi bio pokriven za vreme treninga? :)

Poz :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #215 poslato: Novembar 02, 2012, 10:02:40 posle podne »

Alene, dijeta je u pitanju. Ne idem nesto ekstremno ali bogami nije za zajebanciju.

Moje pitanje. Jel frka ako jedem piletinu kao poslednji obrok. Svi mi daju repliku tipa "a ne jedes barenog oslica" - ne, ne jedem ga.

Kako furati bcaa pri dijeti gde unosim na nedeljnom nivou 300gr UH? Secam se da si pominjao "ko pije protein 2 puta ne treba dodatno da unosi bcaa" a opet, svi se upljuvali od nekih mega doza bcaa. Ako im treba 3 sata da se razloze, da li to znaci da treba da uzmem 3 sata pre treninga da bih bio "siguran" za vreme treninga?

Postovanje i pozdrav matori

Martori pozdrav i tebi, ali ja tebe ništa živo nisam shvatio šta si ovde napisao...

Ima tu previše kalkulacije za mene i ne mogu ja to sve da pratim... nego da pitam ja tebe - da dli tebi ta tvoja ishrana daje rezultate?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #214 poslato: Novembar 02, 2012, 09:57:54 posle podne »

Alene, dijeta je u pitanju. Ne idem nesto ekstremno ali bogami nije za zajebanciju.

Moje pitanje. Jel frka ako jedem piletinu kao poslednji obrok. Svi mi daju repliku tipa "a ne jedes barenog oslica" - ne, ne jedem ga.

Kako furati bcaa pri dijeti gde unosim na nedeljnom nivou 300gr UH? Secam se da si pominjao "ko pije protein 2 puta ne treba dodatno da unosi bcaa" a opet, svi se upljuvali od nekih mega doza bcaa. Ako im treba 3 sata da se razloze, da li to znaci da treba da uzmem 3 sata pre treninga da bih bio "siguran" za vreme treninga?

Postovanje i pozdrav matori
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #213 poslato: Novembar 02, 2012, 09:40:27 posle podne »

Ova, kao i većina drugih vežbi za leĂ°a može da se izvodi i za latisimus ili ti pretežno latisimus ili da se fokus više stavi na trpaz, teres, zadnje rame itd...

Tako da je najbolji način da to saznaš da osetiš koji mišići na leĂ°ima ti rade, jer pre ili kasnije moraš razviti taj osećaj za svoje telo i naĂ°eš način da osetiš svaki mišić koji radiš bilo kojom vežbom...

U stvari ti treba da razviješ takav osećaj u svojim mišićima da možeš svojom voljom menjati tokom vežbe koji mišić hoćeš više da pogodiš.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #212 poslato: Novembar 01, 2012, 09:34:34 posle podne »

Dosta često su mi ove prve dve vežbe na pameti kada se radi o rastu ruku, jbg iz nekog razloga kada radiš jake čučnjeve raste i celo telo, verujem da je vezano sa hormonima.

Vratilo naravno jako dobro pogaĂ°a i biceps pored leĂ°a i dosta često se desi da biceps otkaže pre leĂ°a i tada i vežba prestaje, tako da se to i pretvara u vežbu za biceps.

Ukoliko obe ove vežbe forsiraš onda verovatno imaš slabu genetiku za rast ruku, možda su ti tetive dugačke i samim time nemaš neki potencijal za rast bicepsa/tricepsa...mislim da bi se posle 4 godine treninga ruke trebale razviti sasvim pristojno, osim ako genetika nije loša...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #211 poslato: Novembar 01, 2012, 10:58:37 pre podne »

cucanj kad radim noge a zgibove kad radim ledja , mada zgibove bas i ne volim nekako mi tesko idu , ali ih radim do 8 ponavljaja
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #210 poslato: Novembar 01, 2012, 07:03:38 pre podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html

Preporučena upotreba: Uzeti dve kapsule dnevno, jednu kapsulu pre i jednu posle treninga.

tako pise za ovaj preparat. E moje pitanje je da li mogu da uzimam 2 kapsule pre, i 2 posle treninga?

Pozdrav

Iskreno nikad nisam koristio Kre alkalyn, tako da ne znam da li ćeš imati bolji efekat od duple doze...probaj pa vidi šta će biti, jedno je sigurno nećeš se predozirati...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
GoggY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93


Zlo i oʞɐdoɐu

« Odgovor #209 poslato: Oktobar 31, 2012, 10:55:03 posle podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html

Preporučena upotreba: Uzeti dve kapsule dnevno, jednu kapsulu pre i jednu posle treninga.

tako pise za ovaj preparat. E moje pitanje je da li mogu da uzimam 2 kapsule pre, i 2 posle treninga?

Pozdrav
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #208 poslato: Oktobar 31, 2012, 10:04:35 posle podne »

Alene pomazi, ruke nikako da mi stignu ostatak tela nikako da  ih povecam redovno sve radim i nikako ne idiu
pon. grudi uto.ledja sre. pauza cet ruke pet ramena i sub noge ovako radim
Za ruke radim 3 vezbe po 3 serije sve osnovne vezbe Pregib bucicama , ili sipkom skotova ravna sipka, ze sipka ili bucice i na kraj koncentracioni ili neke sajle, a za triceps radim uvek potisak na lat pa onda potisak sa cela ili uski bench i na kraj ili kik back ili bucica iza glave, vezbam vec 3 4 god i nikako da ruka  predje 37-38 Sta da ima radim  ??? Ponavljaje radim od 12 do 8 :)) unapred hvala

Koliko često radiš zgibove i čučanj?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
mladen92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41


« Odgovor #207 poslato: Oktobar 31, 2012, 09:40:00 posle podne »

Alene pomazi, ruke nikako da mi stignu ostatak tela nikako da  ih povecam redovno sve radim i nikako ne idiu
pon. grudi uto.ledja sre. pauza cet ruke pet ramena i sub noge ovako radim
Za ruke radim 3 vezbe po 3 serije sve osnovne vezbe Pregib bucicama , ili sipkom skotova ravna sipka, ze sipka ili bucice i na kraj koncentracioni ili neke sajle, a za triceps radim uvek potisak na lat pa onda potisak sa cela ili uski bench i na kraj ili kik back ili bucica iza glave, vezbam vec 3 4 god i nikako da ruka  predje 37-38 Sta da ima radim  ??? Ponavljaje radim od 12 do 8 :)) unapred hvala
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:18:57 posle podne »

Whey protein ko i svakid rugi, svakako da će imati efkat ko i svaki drugi whey protein, slobodno ga uzmi ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
miljanvrbas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #205 poslato: Oktobar 29, 2012, 01:07:24 pre podne »

Pozz Alene.teo bi da te pitam sta mislis o ovom suplimentu,tj dali ga vredi uzimati..?cena mi je prihvatljiva... :)http://www.kupujemprodajem.com/mutant-whey-2-27-3373936-oglas.htm?filter_id=5776360
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 25, 2012, 02:37:24 posle podne »

Javi kako je išlo ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.181 sekundi sa 18 upita.