TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 09:12:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 724 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 1086211 puta)
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #1559 poslato: Novembar 29, 2014, 08:34:03 pre podne »

250g junetine 150g pirinca,salata sa masl uljem..
Sačuvana
Nenad Glisovic
pedjoni986
Gost
« Odgovor #1558 poslato: Novembar 28, 2014, 11:23:13 posle podne »

Samo old school metode imaju efekta kod takvih likova, mora da im se podvikne da bi se dozvali pameti :) Sto se mene tice kad bih otvarao svoju teretanu, samo bi tu bila gomila gvozdja, sipki, i osnovnih sprava i buchica :D Ne bih ni sajle stavljao a kamoli trakice, stepercice, biciklice i ostale kurtonske sprave za koje cupike i ti deckici sa dzezvom mesa misle da su precica do sna i dobrog izgleda :)
Ali tu je samo jedno objasnjenje koje non stop forsiram, nisu svi za ovaj sport, kao sto nisu svi za neki drugi itd..
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1557 poslato: Novembar 28, 2014, 11:17:51 posle podne »

Slave, brate, ja kolko sam skapirao ti se bas trudis da svakog ko udje u vasu teretanu adekvatno ''obrazujes'' i posavetujes ? Ali realno, kod takvih ljudi se ne vredi truditi ni malo. Ako njih zabole za sebe, sta se ti onda tu lomis i pokusavas nesto. Ja kad sam krenuo u sve ovo 2 nedelje sam bez prestanka ovde citao sve, bas sve. Pocevsi od onih najstarijih tema iz dve hiljade i neke, a ovaj ne mozes 3 SAZETE stranice. Pa taj prvo knjigu u zivotu u ruku nije uzeo zato mu je i problem da procita.
Imao sam i ja slicne u teretani. Sta god pokusao ne vredi. Kaze likic posle kantice proteina i pola kg kreatina izbacuje 100kg na benDZu. Kasnije provalim da je te praskove popio za 3 nedelje. Pre treninga se cepa energy drink sa snikersom a PWM wellness keks. .............................. Ko je tu lud ?
Sad se samo smejem kad ga vidim- sto i tebi savetujem. ;D

Brate, kad me neko pita, potrudim se da ga "edukujem" koliko mogu, čak sam napravio i "grupu" na fb sa nekim bazičnim savetima i "smernicama"...ali opet, kako PeĂ°oni to voli da kaže - nismo svi za ovo...

Cuti, da ga nisam sklonio sa stepera, sisao bi na 45 kg, kao da imaju magnet u guzice prvo sto urade je da trce na klupe za trbusnjake, steper i trake za trcanje :D

Ha, ha...tu me je "poslušao" jer je čuo priču o "kardioprotektivnom efektu kardio treninga"...ahahahah...kako se naš PeĂ°oni prodrao na njega baritonom alfa-muzijaka...ahahahah...jadničko...  ;)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1556 poslato: Novembar 28, 2014, 11:06:03 posle podne »

Slave, brate, ja kolko sam skapirao ti se bas trudis da svakog ko udje u vasu teretanu adekvatno ''obrazujes'' i posavetujes ? Ali realno, kod takvih ljudi se ne vredi truditi ni malo. Ako njih zabole za sebe, sta se ti onda tu lomis i pokusavas nesto. Ja kad sam krenuo u sve ovo 2 nedelje sam bez prestanka ovde citao sve, bas sve. Pocevsi od onih najstarijih tema iz dve hiljade i neke, a ovaj ne mozes 3 SAZETE stranice. Pa taj prvo knjigu u zivotu u ruku nije uzeo zato mu je i problem da procita.
Imao sam i ja slicne u teretani. Sta god pokusao ne vredi. Kaze likic posle kantice proteina i pola kg kreatina izbacuje 100kg na benDZu. Kasnije provalim da je te praskove popio za 3 nedelje. Pre treninga se cepa energy drink sa snikersom a PWM wellness keks. .............................. Ko je tu lud ?
Sad se samo smejem kad ga vidim- sto i tebi savetujem. ;D
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2014, 11:08:20 posle podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #1555 poslato: Novembar 28, 2014, 11:03:04 posle podne »

Cuti, da ga nisam sklonio sa stepera, sisao bi na 45 kg, kao da imaju magnet u guzice prvo sto urade je da trce na klupe za trbusnjake, steper i trake za trcanje :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1554 poslato: Novembar 28, 2014, 10:54:40 posle podne »

100 gr ovsenih pahuljica, 2 cela jaja, 200 gr ella sira...

Peki se zajebava i dalje ne jede, a oce masu :D Jao peki peki

Elem back to tema
Pedjoni btw juce mi je na meniju bilo celo PILE,danas sam ga zavrsio :D

Kad smo kod tih pitanja, u teretani u kojoj radim, a i naš drug PeĂ°oni vežba, dolazi, jedan zanimljiv mladić( oko 20 godina) koji se besomučno trudi da nabaci "malo mesa na kostima"...visok je oko 175, na pitanje koliko ima kg; odgovara da ima 52 kg( subjektivno -aušvic kategorija)...na pitanje da li jede, kaže - "jedem, rasturam, ko mećava", na pitanje koliko obroka ima; kaže - pa 3 naravno...na pitanje šta je danas ima na meniju kreće priča - doručak 2 pržena jaja i "parče leb", za ručak "batače i parče leb", za večeru šta bude, neka salama...razumem da se radi materijalnom aspektu, ali to nije problem...
Inače, kad je uzeo mass 20 ( Scitec nutrition) dobio je grip, pa gejner i pad imuniteta imaju veze...  ::)

Naravno, da se radi o nekome koga nisam "savetovao", pa i da razumem, ali "odvališ usta od pričanja" , bukvalno se ponašaš kao "ludi narednik", jer te niko ne sluša, a svi očekuju rezultate...i na kraju dobiješ odgovor "batače i parče leb", poražavajuće...

Onda sve preporuke vezano za trening i ishranu staviš "na papir", odštampaš, podeliš...i na kraju odgovor, "u bratee, 5 lista je to, mrzi me da čitam"...hahahahahaha...ko je ovde lud?!  :o ;D :D ;)

« Poslednja izmena: Novembar 28, 2014, 11:19:13 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1553 poslato: Novembar 28, 2014, 08:09:22 posle podne »

Peki se zajebava i dalje ne jede, a oce masu :D Jao peki peki

Elem back to tema
Pedjoni btw juce mi je na meniju bilo celo PILE,danas sam ga zavrsio :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #1552 poslato: Novembar 28, 2014, 07:55:52 posle podne »

Peki se zajebava i dalje ne jede, a oce masu :D Jao peki peki

Elem back to tema
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1551 poslato: Novembar 28, 2014, 06:51:24 posle podne »

tunjevina 200 g
ella sir

Nemoj da preteras sa hidratima, mozes gadno da se zamastis. ;D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1550 poslato: Novembar 28, 2014, 06:47:54 posle podne »

tunjevina 200 g
ella sir
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #1549 poslato: Novembar 28, 2014, 04:54:53 posle podne »

5 celih jaja,5 belanca, 180 grama ovsenih, merica whey-a, 100 grama galeta, 100 grama integrino keksa.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1548 poslato: Novembar 28, 2014, 12:11:12 posle podne »

Danas trening na mericu i po proteina, kofein, taurin i nesto amino kiselina. Posle 200g pirinca i 200g pileceg belog. Jos sam gladan. :-\
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #1547 poslato: Novembar 28, 2014, 09:20:13 pre podne »

ko želi da pojede ukusnu proteinsku palačinku neka proba sledeće:

- merica whey-a od čokolade, 2 jajeta, malo mleka, cimeta, kašičica kakaa, može i ovseno brašno da se doda po želji, umutiti dobro dok se ne dobije testo za palačinke, ispeći kao palačinku :)
- za fil izgnječiti jednu bananu....

prijatno :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #1546 poslato: Novembar 28, 2014, 08:44:53 pre podne »

Sarma xD Domaci sir, i svinjeca rebarca komada 2 i casa iscedjenog soka : cvekla,sargarepa,limun,grejp,jabuka,

neka ide zivot :))
Radiš masu Yvonne ?? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #1545 poslato: Novembar 27, 2014, 10:34:53 pre podne »

Znam nego kažem da sam ja isto to radio, i da sam nekad dodavao mleka jer je ukusnije.

Današnji doručak:
4 jaja i malo kasnije 100g pirinča :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 724 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 19 upita.