TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394919 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 07:20:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 629532 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #381 poslato: Januar 05, 2014, 08:38:44 posle podne »

E taman ispuckah kokice kad vi zavrsiste, pu nemam srece :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #380 poslato: Januar 05, 2014, 08:00:43 posle podne »

Malanichevu  samo ti kenjaj ali ako izuzmemo cucanj i mrtvo videces me za 20 godina sa mojih 100 kg i plockama na stomaku kako cu te pocepati u tottalu ...ti ces Malanichevu biti matorac koji se raspada a mene ce trenirati stefan i imacu plocice i bicu sav srecan i igracu fudbal jupili ajde covece otkaci se bre vise  ;)

Neka te :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #379 poslato: Januar 05, 2014, 07:36:21 posle podne »

Malanichevu  samo ti kenjaj ali ako izuzmemo cucanj i mrtvo videces me za 20 godina sa mojih 100 kg i plockama na stomaku kako cu te pocepati u tottalu ...ti ces Malanichevu biti matorac koji se raspada a mene ce trenirati stefan i imacu plocice i bicu sav srecan i igracu fudbal jupili ajde covece otkaci se bre vise  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #378 poslato: Januar 05, 2014, 07:23:23 posle podne »

Ne radi se o nama nego o tebi...za tebe je on mozda bog i otac ..ja samo u jednog boga verujem kao i u to da postoje vise nacina do cilja a ti iskljucivo forsiras samo svoj i jos jednom ti kazem nema potrebe da ti ovde branis bilo koga jer mi ovde ne ujedamo...to sto ja imam takav stil izrazavanja je samo moja stvar i ja na to imam pravo kao sto ti imas pravo da kenjas na svoj nacin...decko shvati da u ovoj maloj srbiji ima mnogo ljudi sa vecim sznanjem od tvog bogoca ...kao sto sam nebrojeno puta rekao sebe iskljucivo smatram amaterom rekreativcem  i uopste se ne pravim pametan i ne pominjem ono sto ne znam za razliku od tebe koji se u sve razumes ...ali jednostavno ne mogu da podnesem elementarnu glupost i to moram da izrazim ,konkretno ovde na forum da napisem jer ako neko posti posto je prica bila oko toga onda se predpostavlja da zna sta znaci post i sta moze da se jede a sta ne i ako lepo pise da se ne jedu mlecni proizvodi kako onda neko moze da pita takvu glupost da li moze da koristi whey koji se pravi od mleka....a sto se tice debelog dupeta mozes da dodjes i da mi izmeris masne nabore na istome...


ne lozim se na takmicenja i dokazivnja ko je jaci ali u tvom slucaju dacu ti fore 200 kila u totalu kad kod i gde hoces

Kontradiktoran si...nemoj religiju sad uvlaciti u ovo...znas i sam za izraz bogotac kad je neko dobar u necemu.

Imas ti pravo da se izrazavas kako hoces,tvoja stvar ali nije u redu da omalovazavas po forumu ljude,pogotovu ne devojke kao danas i kad god to budes radio i ti i bilo ko drugi a da je neopravdano ja cu stati na stranu tog nekog koga napadate jer je to nesto ruzno i jadno,kad 4-5 ljudi napadnu jednu osobu i jos se kao sprdaju...

E bas to,ti si amater,rekreativac...a vidis moje je misljenje da niko ko nije pro PL i SM nema potrebe za tim old school masa i samo masa da bi bio snazan,vec da to moze i drugacije...Ti ne bi voleo da imas istu snagu a six pack?

Ne znam gde se ja to u sve razumem i o svemu pisem,ali dobro...ti tako zelis da shvatis i sta god da napisem ti ces terati po svom...

Ako vec vidis da neko odvali takvu glupost kao sto je Whey i post zar treba jos dodatno da ga napadnes?!

Pusti total,na bencu ces biti mozda i za 50-80 kg jaci,ali opusteno videcemo cucanj i mrtvo za jedno 2 godine,ja sa six pack i natural,a pritom fudbaler i sa svojih do 88 kg a ti takav kakav si.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #377 poslato: Januar 05, 2014, 07:19:00 posle podne »

mislim da se teror salio za popa lol :)
mislim toliko je logicno, ako postis prosto ne pijes whey i cao, kao da ce neka steta nastati za jedan dan :o
ma jok mislio sam ozbiljno LOL
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #376 poslato: Januar 05, 2014, 07:13:41 posle podne »

Ne radi se o nama nego o tebi...za tebe je on mozda bog i otac ..ja samo u jednog boga verujem kao i u to da postoje vise nacina do cilja a ti iskljucivo forsiras samo svoj i jos jednom ti kazem nema potrebe da ti ovde branis bilo koga jer mi ovde ne ujedamo...to sto ja imam takav stil izrazavanja je samo moja stvar i ja na to imam pravo kao sto ti imas pravo da kenjas na svoj nacin...decko shvati da u ovoj maloj srbiji ima mnogo ljudi sa vecim sznanjem od tvog bogoca ...kao sto sam nebrojeno puta rekao sebe iskljucivo smatram amaterom rekreativcem  i uopste se ne pravim pametan i ne pominjem ono sto ne znam za razliku od tebe koji se u sve razumes ...ali jednostavno ne mogu da podnesem elementarnu glupost i to moram da izrazim ,konkretno ovde na forum da napisem jer ako neko posti posto je prica bila oko toga onda se predpostavlja da zna sta znaci post i sta moze da se jede a sta ne i ako lepo pise da se ne jedu mlecni proizvodi kako onda neko moze da pita takvu glupost da li moze da koristi whey koji se pravi od mleka....a sto se tice debelog dupeta mozes da dodjes i da mi izmeris masne nabore na istome...


ne lozim se na takmicenja i dokazivnja ko je jaci ali u tvom slucaju dacu ti fore 200 kila u totalu kad kod i gde hoces...ako je malo reci da povecam cifru  ;)
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 07:16:17 posle podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #375 poslato: Januar 05, 2014, 06:48:18 posle podne »

e moj decko imas ti jos da jedes suve `rane da bi ti obe butine bila ko moja jedna  ;) i casti nas molim te nekim opasnim  videom ili slikom na kojima se vidi to tvoje neprocenjivo znanje tipa pokupio sam par fora od decka koji se rekalmira kao trener na zenskim sajtovima  ;)

Nemoj da brines za mene molim te rasplakacu se od toliko paznje.Da zelim da imam masne noge,guzicu i stomak lako bi to postigao,ne brini...a evo dace Bog pa cu ja sa svojim malim butinicama vise dizati na cucnju i mrtvom u odnosu na tebe veliki covece.

Niti sam jednom bio prepotentan niti rekao da posedujem neprocenjivo znanje,ali je odavno ocigledno da ti i jos par ljudi ne mozete da prihvatite nista drugo sem neke vase filozofije koju forsirate i namecete svima...kao inkvizicija ste,blago vama.

A sto se tice momka kog pominjes,za tebe i takve je BOG OTAC!
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #374 poslato: Januar 05, 2014, 06:40:08 posle podne »

e moj decko imas ti jos da jedes suve `rane da bi ti obe butine bila ko moja jedna  ;) i casti nas molim te nekim opasnim  videom ili slikom na kojima se vidi to tvoje neprocenjivo znanje tipa pokupio sam par fora od decka koji se rekalmira kao trener na zenskim sajtovima  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #373 poslato: Januar 05, 2014, 06:36:13 posle podne »

Ne brini se samo se jako uhvati za wc solju a i ako upadnes vidim da radis neke skokove brzo ces da iskocis  ;)

Dobar si :)

Porasle mi butine ne mogu da prodjem kroz solju :P

Ali sta ces ti kad ne radis skokove,ode nizvodno,nema ti spasa.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #372 poslato: Januar 05, 2014, 06:33:12 posle podne »

Ne brini se samo se jako uhvati za wc solju a i ako upadnes vidim da radis neke skokove brzo ces da iskocis  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #371 poslato: Januar 05, 2014, 06:22:33 posle podne »

sam si rekao da nisi u toku zato procitaj o cemu se pise i budi malo u toku...u svakom slucaju povuci vodu kad zavrsis ;)

Ne smem da povucem vodu jer ce onda neki sa foruma otici nizovodno.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #370 poslato: Januar 05, 2014, 06:08:38 posle podne »

sam si rekao da nisi u toku zato procitaj o cemu se pise i budi malo u toku...u svakom slucaju povuci vodu kad zavrsis ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #369 poslato: Januar 05, 2014, 05:37:52 posle podne »

@Teror nemam sta koga da ucim...ali cu uvek da stanem na stranu nekog koga napada vise ljudi ako mi taj neko mi nije delovao drzak i bezobrazan,vec samo neko ko ne zna dovoljno i ko je nesiguran.

@BBBbbb to ne znam,ne citam sve teme,na ovu sam naleteo...uvek mi je bilo ruzno kad se ljudi podsmevaju nekom ko nema dovoljno znanja a pri tom se ne pravi da zna sve,vec lepo pita.To je nesto na sta nikad necu cutati bilo kome.


E da,i tuzno je to kad neko hoce da bude mangup pa se sprda sa nekim ko ne znam.Budi mangup pa se sprdaj sa nekim ko ima dovoljno znanja.  ;)
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 05:53:42 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #368 poslato: Januar 05, 2014, 04:19:58 posle podne »

Idete u off drzite se teme i nema price o doping sredstvima da ne bi dobili ban :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #367 poslato: Januar 05, 2014, 03:43:46 posle podne »

HAHAHAHA ZNACI NE VERUJEM


po TEBI bi pravi post isao bez ribe ...wtf znaci udari se triput korbacem po ledjima   :D :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.