TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:29:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601842 puta)
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #336 poslato: Januar 03, 2014, 02:36:25 posle podne »

koliko ja znam najpouzdaniji nacin da se izmeri bf je dexa scan, a i kaliperom se mogu meriti potkozne masti
sama brojka kao brojka ne treba da je od prevelike vaznosti, meni licno vise znaci da pratim napredak, tacnije uporedjujem rezultate
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #335 poslato: Januar 03, 2014, 02:29:07 posle podne »

Dobar dan!
Da li neko moze da mi preporuci gde bih mogao u Beogradu da izmerim procenat masti u telu metodom koja daje relevantne rezultate i informacije?
Hvala unapred!


Ma uhvati nekog od onih smaraca iz Herbalife-a sto stoje po gradu sa onim  bodyfath vagama, samo ne ulazi mnogo u pricu sa njima zatrovace te svojim fiks idejama o cudotvornim sejkovima.Zamolis ih da se izmeris, ionako bezveze stoje po gradu, neka budu od bilo kakve koristi :) Sad ne znam koliko sa sigurnoscu moze da bude relevantan rezultat na tim vagama ? Sta kazu strucnjaci sa foruma? Mislim da sam video i u Pansportovoj radnji na Bulevaru u Bgd,da imaju u prodaji te vage,cena je oko 12.000.

nikad ne možeš biti 100% siguran u tačnost rezultata... kad su te vage u pitanju...  ono što je, recimo, najbolji metod ako imaš neku tako bolju vagu kao što je taj Tanitin model - koje su priznate i vrlo skupe,  da se meriš nekoliko dana uzastopno i da izračunaš prosečnu vrednost - ne bi trebalo puno da odskače.  I onda kroz par meseci ponovo.
Na tanitinoj vagi unosiš podatke o sebi a unosiš i to da li si aktivan ili ne, znam jer smo se merili na njoj.
Mada je to više bilo onako iz znatiželje :)
a po herbalife-u svi smo gojazni...
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #334 poslato: Januar 03, 2014, 08:29:42 pre podne »

Srecna NG svima ljudi..Sve najlepse vam zelim!!! :)

Moram da istrcim Kupera, 3.200+ metara za 12 minuta..Pa je l' ima neko neki dobar i proveren program za to?? :)
Koliko imas vremena da to spremis? Najbolje da vezbas na nekom stadionu sa atletskom stazom i da meris prolazno vreme po km. To je oko 3 kruga, kreni sa 4 min/km i gledaj da ti svaki naredni krug bude brzi... radi i intervale - kratke sprinteve sa duplo duzom pauzom... nadam se da ce pomoci :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #333 poslato: Januar 02, 2014, 11:01:25 posle podne »

Testiranja na bioimpedanci vagi moraju da se rade u strogo odredjenim uslovima,bitna je hidriranost organizma,tog dana se ne piju pica sa kofeinom i jos mnogo toga ...
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #332 poslato: Januar 01, 2014, 04:31:37 posle podne »

Dobar dan!
Da li neko moze da mi preporuci gde bih mogao u Beogradu da izmerim procenat masti u telu metodom koja daje relevantne rezultate i informacije?
Hvala unapred!


Ma uhvati nekog od onih smaraca iz Herbalife-a sto stoje po gradu sa onim  bodyfath vagama, samo ne ulazi mnogo u pricu sa njima zatrovace te svojim fiks idejama o cudotvornim sejkovima.Zamolis ih da se izmeris, ionako bezveze stoje po gradu, neka budu od bilo kakve koristi :) Sad ne znam koliko sa sigurnoscu moze da bude relevantan rezultat na tim vagama ? Sta kazu strucnjaci sa foruma? Mislim da sam video i u Pansportovoj radnji na Bulevaru u Bgd,da imaju u prodaji te vage,cena je oko 12.000.

Meni su merili, i rekao mi je da sam na granici gojaznosti, a tada sam imala 52 kg. Toliko o tome.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #331 poslato: Januar 01, 2014, 03:20:05 posle podne »

Srecna NG svima ljudi..Sve najlepse vam zelim!!! :)

Moram da istrcim Kupera, 3.200+ metara za 12 minuta..Pa je l' ima neko neki dobar i proveren program za to?? :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #330 poslato: Decembar 30, 2013, 12:19:02 posle podne »

Који још протеин из Ваше понуде задржи ту ГМО Соју?

nije navedeno na ostalim proizvodima.

Nije to samo sa suplementima, to je slučaj sa velikim brojem namirnica koje inače konzumiramo, nažalost.

Dobar dan!
Da li neko moze da mi preporuci gde bih mogao u Beogradu da izmerim procenat masti u telu metodom koja daje relevantne rezultate i informacije?
Hvala unapred!


još danas imaš mogućnost da učestvuješ u nagradnoj igri, požuri.... i to kompletna funkc. dijagnostika, požuri
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #329 poslato: Decembar 30, 2013, 09:58:15 pre podne »


nimalo
Pa sta mislis koji je onda metod najmerodavniji da daje najjtacnije rezultate,tj.najpribliznije stvarnom stanju? Onaj sa merenjem,nabora sala na pojedinim delovima tela,pa ubacivanje rezultata u neku formulu ili mozda postoji neka treca metoda?
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #328 poslato: Decembar 30, 2013, 09:52:53 pre podne »

nimalo
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #327 poslato: Decembar 30, 2013, 09:50:40 pre podne »

Dobar dan!
Da li neko moze da mi preporuci gde bih mogao u Beogradu da izmerim procenat masti u telu metodom koja daje relevantne rezultate i informacije?
Hvala unapred!


Ma uhvati nekog od onih smaraca iz Herbalife-a sto stoje po gradu sa onim  bodyfath vagama, samo ne ulazi mnogo u pricu sa njima zatrovace te svojim fiks idejama o cudotvornim sejkovima.Zamolis ih da se izmeris, ionako bezveze stoje po gradu, neka budu od bilo kakve koristi :) Sad ne znam koliko sa sigurnoscu moze da bude relevantan rezultat na tim vagama ? Sta kazu strucnjaci sa foruma? Mislim da sam video i u Pansportovoj radnji na Bulevaru u Bgd,da imaju u prodaji te vage,cena je oko 12.000.
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2013, 09:52:39 pre podne od strane Milan 21 » Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #326 poslato: Decembar 29, 2013, 11:52:18 posle podne »

Ne, ovo je studentska poliklinika u Krunskoj. Koliko se secam pregled je bio 2000h, naprave ti i plan ishrane i analizu krvi i mokrace. Mada mozes tamo na pregleg cak i ako nisi student
Sačuvana
sindjelic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #325 poslato: Decembar 29, 2013, 11:38:10 posle podne »

Hvala na odgovoru! :) Da li je u pitanju Poliklinika Beograd na Novom Beogradu?
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #324 poslato: Decembar 29, 2013, 11:09:19 posle podne »

@ sindjelic Ako si student mozes u Poliklinici u Beogradu, na odeljenju za dietiku.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #323 poslato: Decembar 29, 2013, 10:20:20 posle podne »

Naravno da je ok i ta opcija ,samo se dovoljno oporavi jedi kvalitetno u tom periodu izmedju ta dva treninga.
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #322 poslato: Decembar 29, 2013, 09:30:38 posle podne »

Jel ok  da ukoliko radim ledja i triceps isti dan,odradim ledja ujutro rano npr u 10, a triceps uvece oko 7?I ukoliko narucim 31.12 ove proizvode na akciji, jel vazi akcija ako mi stignu  ti proizvodi posle 31 na kucnu adresu?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 168 169 [170] 171 172 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.