TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:47:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602537 puta)
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #216 poslato: Decembar 17, 2013, 11:04:52 posle podne »

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/UN156-Unidyne.html

Узимам га тренутно, моја топла препорука! Још је и на акцији... :)
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #215 poslato: Decembar 17, 2013, 09:56:50 posle podne »

Sve se to gura vec 2-3 meseca druze.. :) Za 3 meseca sasvim solidne ishrane(tri meseca nista nisam popio osim vode,caja i mleka npr.. :D lupam, da sam za ta tri meseca pojeo 2-3 cipsa, mozda nisam ni toliko, tri meseca nisam beli hleb pojeo..)
Za ta tri meseca sam skinuo 6kg, teretana i kardio..Mislim da je vreme za sagorevac! :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #214 poslato: Decembar 17, 2013, 09:53:02 posle podne »

Dosla zima, zatvoreni smo u teretani..Mnogi nabijaju masu,a ja skidam. :D
Ovaj, ocu da uzmem sagorevac. :) Koristim standardno protein,vitaminsko mineralne komplexe i tu je NO Assault..Assaulta imam jos dve tri doze i jedva sam cekao da ga popijem i da krenem sa sagorevacem..
Nikad nisam koristio sagorevac, tako da ne znam koliko bi mi bilo pametno da uzmem Animal Cuts..Verovatno ne bi bilo pametno,al opet necu da se zamlacujem sa nekim blagim L-karnitinom..
Vas savet? Da li da uzimam Animal Cuts pa da ga piejm u pocetku po pola doze-1 dnevno ili da krenem sa nekim slabijim..? Znaci uz sagorevac ce ici protein,vitaminsko mineralni kompleksi i verovatno glutamin..
Nemoj odmah animal cuts da uzmes.Prvo sredi ishranu,zatim kad zastane onda ubaci kardio i povecavaj postepeno,e onda kad zakucas za jedno 3-4 meseca onda uzmi animal cuts da pogura to.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #213 poslato: Decembar 17, 2013, 09:51:59 posle podne »

Dosla zima, zatvoreni smo u teretani..Mnogi nabijaju masu,a ja skidam. :D
Ovaj, ocu da uzmem sagorevac. :) Koristim standardno protein,vitaminsko mineralne komplexe i tu je NO Assault..Assaulta imam jos dve tri doze i jedva sam cekao da ga popijem i da krenem sa sagorevacem..
Nikad nisam koristio sagorevac, tako da ne znam koliko bi mi bilo pametno da uzmem Animal Cuts..Verovatno ne bi bilo pametno,al opet necu da se zamlacujem sa nekim blagim L-karnitinom..
Vas savet? Da li da uzimam Animal Cuts pa da ga piejm u pocetku po pola doze-1 dnevno ili da krenem sa nekim slabijim..? Znaci uz sagorevac ce ici protein,vitaminsko mineralni kompleksi i verovatno glutamin..
Ukoliko pravis kalorijski deficit kroz ishranu i trening sagorevac ima smisla uzimati i bice ti od koristi.Mozda je bolje da uzmes neko malp blazi sagorevac za pocetak!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #212 poslato: Decembar 17, 2013, 09:50:11 posle podne »

Zanima me  sad kad popijem ovaj kreatin sto imam jel mogu  posle da kupim   npr    Kreatin  i whey protein i da pijem to dvoje?

ili nesta drugo  protein i neki gejner?

Kreatin pre treninga 5 g i nakon treninga 30g whey i 5 g kreatin.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #211 poslato: Decembar 17, 2013, 09:48:47 posle podne »

Dosla zima, zatvoreni smo u teretani..Mnogi nabijaju masu,a ja skidam. :D
Ovaj, ocu da uzmem sagorevac. :) Koristim standardno protein,vitaminsko mineralne komplexe i tu je NO Assault..Assaulta imam jos dve tri doze i jedva sam cekao da ga popijem i da krenem sa sagorevacem..
Nikad nisam koristio sagorevac, tako da ne znam koliko bi mi bilo pametno da uzmem Animal Cuts..Verovatno ne bi bilo pametno,al opet necu da se zamlacujem sa nekim blagim L-karnitinom..
Vas savet? Da li da uzimam Animal Cuts pa da ga piejm u pocetku po pola doze-1 dnevno ili da krenem sa nekim slabijim..? Znaci uz sagorevac ce ici protein,vitaminsko mineralni kompleksi i verovatno glutamin..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #210 poslato: Decembar 17, 2013, 09:12:11 posle podne »

Kreatin i protein da,preporucljivo.
Protein i gejner,ne,nikako.   :)
Sačuvana
Dakii95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #209 poslato: Decembar 17, 2013, 08:55:00 posle podne »

Zanima me  sad kad popijem ovaj kreatin sto imam jel mogu  posle da kupim   npr    Kreatin  i whey protein i da pijem to dvoje?

ili nesta drugo  protein i neki gejner?
Sačuvana
Ne budi nesretan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #208 poslato: Decembar 17, 2013, 06:02:30 posle podne »

Bolji ti je taj batak od svega :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #207 poslato: Decembar 17, 2013, 01:32:01 posle podne »

Moze  ;)
Sačuvana
TheRestricted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 83

« Odgovor #206 poslato: Decembar 17, 2013, 01:13:25 posle podne »

Cufte, pljeskavice..naravno, hvala :) A dimljeni cureci batak?jel moze ponekad
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #205 poslato: Decembar 16, 2013, 12:30:39 pre podne »

Hvala! A da li kvalitetno mleveno meso od juneceg i svinjskog buta , dolazi u obzir tipa 1/2 nedeljno?

Sta mislis da pripremas? Kad kupujes meso, neka ti samelju to sto odaberes, manje masno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #204 poslato: Decembar 16, 2013, 12:11:35 pre podne »

Kako znati da li je kupljen kvalitetan protein??
Tako što ćeš ga kupiti kod proverenih izvora. Već smo pisali o tome na 7. strani ove teme. Evo, citiraću:

Iskreno ti savetujemo da ne kupuješ suplementaciju od preprodavaca. Da li bi kupio hranu ili lek od neproverenih izvora? Sigurna sam da postoji razlika u ceni, ali to je isključivo zbog toga što ti ljudi ne plaćaju porez i što nemaju svu potrebnu dokumentaciju koja je potrebna da bismo znali da je suplement ispravan i siguran za konzumiranje. Ne postoji način kako ćeš znati da li je ono što kupuješ bezbedno za korišćenje bez obzira na to da li je kutija hermetički zatvorena. Mnogi se bave falsifikovanjem i ambalaže i deklaracija kako bi te naveli da kupiš njihov proizvod i kako bi oni imali bolju zaradu.
Na svakom Pansport proizvodu postoji hologram i zvanična deklaracija, kao što vidiš imamo tim stručnjaka koji ćete posavetovati kako da uklopiš ishranu suplementaciju i trening. Ukoliko nemamo u ponudi baš taj suplement imamo mnoge druge koji su odličnog kvaliteta i proverenog sastava i odobreni od državnih institucija. Ne bismo trebali da se šalimo sa svojim zdravljem. Nemoj to da zaboraviš. I još jednom dobro razmisli da li ćeš naručiti nešto što ćeš svaki dan piti (unositi u svoj organizam i očekivati rezultate) od "nekog lika" koji je postavio oglas na sajtu za besplatno oglašavanje.


Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #203 poslato: Decembar 15, 2013, 10:07:26 posle podne »

Ne cimam se kad narucim preko pansporta kao sto sam do sada.. :D
Sada mi iskocio GOLD za 5.800 - 2.34kg .. Narucio sam ga pa sam malo nesiguran sta cu dobiti.. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #202 poslato: Decembar 15, 2013, 09:48:01 posle podne »

Pa i dekstroza se muti dobro! :D
Salim se,ma ok je protein sto se cimas.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.