TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:49:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601154 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #501 poslato: Januar 24, 2014, 12:27:19 posle podne »

Ja sam ziveo u iluziji da je nekome dovoljno sto sam bio odlican u osnovnoj/srednjoj,sto sam bio psiho-fizicki zdrav,pa reko da zavrsim i da postanem novi Eliot Nes. Zeznuo sam se. Mada je jako subjektivno to kakav je posao inspektora...
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #500 poslato: Januar 24, 2014, 08:59:59 pre podne »

zasto bi bilo kod zeleo da studira kriminalisticku? prvo,tamo je skoro sve preko veze (msm i u mojoj struci je,ali ovde je bas zestoko izrazeno koliko sam primetila),a kao drugo,idi u kamenicu na godinu dana kursa i radices isti posao :D  a kao trece,biti pandur je meh uzasno
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #499 poslato: Januar 24, 2014, 07:25:05 pre podne »

Vidi batice ja sam nekada hteo da budem Counter ali na kraju ispadoh Teror i mogu ti reci gledano iz mog ugla i posle petnestak god veoma mi je drago sto je to tako....isto sam se lozio kao i ti kupera sam trcao neki metar preko 3500 m  vukao mrtvo preko 200 skako iz mesta 3 m dzudo tehnika full , odraz skoro pola metra ,20 sklekova za 10s,jedino mi trbusnjaci bili losi 35 za 30 sec ,koordinacija u fullu....mogu ti reci da sam bio od 500 ljudi medju desetak ...trenizi su mi bili nesto kao danas kros fit ...kad sam ja polagao psiho test bile su ocene a b i ab ja dobijem a kao normalan covek znaci nikakva extra pamet  bukvalno normalan covek a lik mi kaze brate trebao si da sjebes malo da budes ab jer su odbijali i a i b samo su prolazili ab. znaci ljudi koji nisu totalno glupi ali  neznaju da misle svojom glavom..medjutim nadjem i ja neku vezu i udjem u njihov sistem ali ubrzo sam uvideo kako to funkcionise i kazem sebi batali budalastine .Dva puta u uniformi za dve godine i jos da slusam ljude ciji je iq velicine kao broj ciplea koji nose....treci put mi uopste nije trebao ...dobro razmisli usta se upustas....jos nesto veruj mi ako imas vezu,  da istrcis i 2500m prolazis tako da nemoj da se uzbudjujes oko gluposti  ;)
Ja ovo sto je Teror napisao mogu da potpisem. Ja sam sve to polagao na visoj kriminalistickoj u Zemunu. Otresao sam vecinu konkurencije,da bi mi posle sklekova jedan od onih koji su nas testirali rekao da ne mogu da nam kazu koliko smo uradili trbusnjaka,sklekova,rezultate merenja duzine skoka i sl,to je ''poverljivo'',da bi se na kraju dana pojavila namestena lista sa podacima. Video sam toliko omladine da je plakalo,roditelji im se svadjaju sa profesorima. Ja sam i pored toga prosao,mada su i meni smanjili rezultat,ali sam se razocarao i prebacio na pravni fakultet. Ako imas vezu,onda super.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #498 poslato: Januar 24, 2014, 12:15:06 pre podne »

U potpunosti te razumem.. Ovde u Prijepolju verovao ili ne, inspektori su momci sa završenim srednjim medicinskim školama, ekonomskim skolama, skolama oko kompjutera..Svi oni su završili kao neki kurs koji traje godinu dana i ubačeni tu preko nekih veza..
Nije ni čudo sto smo najgori u Evropi..
Razmislicu dobro, ovo mi je prekretnica u životu..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #497 poslato: Januar 23, 2014, 11:06:42 posle podne »

To je moje misljenje i ja sam to uradio ali ne mogu da ja tebi odredjujem sta ces ti da radis...ja sam se posle prebacio na fakultet bezbednosti dao tri god  i kad sam uvideo i da je tu slicna situacija dokumenta odneo u visu poslovnu priznali mi skoro sve i sad nek stoji diploma zlu netrebala...tek tamo u gospodara vucica je zlo...dolaze panduri i vojaci koji oce da napreduju a znanje ravno nuli i normalmop prolazi se na foru ako si deo klana ,za lovu, za uslugu ko i svugde a veruj mi da ces se pre zaposliti za ekonomskim faxom u policiji nego sa fax bezbedosti....nzm sta da ti kazem ali ako mozes da zivis u takvom sto bih ja rekao svetu gde svi nose amove (ako znas sta su ) onda samo napred..u suprotnom sto dalje ....cast izuzecima ali bagra je to velika veruj mi na rec dosta sam upucen... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #496 poslato: Januar 23, 2014, 10:50:43 posle podne »

To se dešava svake godine,nije se ništa toliko promenilo, jbg.. Terror, ako sam te razumeo ti mi savetujes da bežim od akademije??  :-\

Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #495 poslato: Januar 23, 2014, 10:42:30 posle podne »

Ja znam neku slicnu pricu. Decko koji je dobro odradio te testove. Spremao se skoro godinu dana, bas se doveo u formu. Na kraju je imao nesto bodova kao da nije uopste radio nesto, a primljeni su likovi st kaze terror koji nisu mogli da istrce kupera.
Davno to bejase, al sumnjam da se nesto promenilo.

Ja ne bih bio tako negativan prema policiji. Naravno da tu ima idiota dosta, al ima valjda i OK ljudi. Nezahvalna je to profesija. Nisu njima "musterije" prosecni gradjani, vec krimosi i narkomani. Shodno tome i njihov pristup je dosta grub, "dziberski" u neku ruku.
« Poslednja izmena: Januar 23, 2014, 10:46:18 posle podne od strane BBBbbb » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #494 poslato: Januar 23, 2014, 10:31:33 posle podne »

Vidi batice ja sam nekada hteo da budem Counter ali na kraju ispadoh Teror i mogu ti reci gledano iz mog ugla i posle petnestak god veoma mi je drago sto je to tako....isto sam se lozio kao i ti kupera sam trcao neki metar preko 3500 m  vukao mrtvo preko 200 skako iz mesta 3 m dzudo tehnika full , odraz skoro pola metra ,20 sklekova za 10s,jedino mi trbusnjaci bili losi 35 za 30 sec ,koordinacija u fullu....mogu ti reci da sam bio od 500 ljudi medju desetak ...trenizi su mi bili nesto kao danas kros fit ...kad sam ja polagao psiho test bile su ocene a b i ab ja dobijem a kao normalan covek znaci nikakva extra pamet  bukvalno normalan covek a lik mi kaze brate trebao si da sjebes malo da budes ab jer su odbijali i a i b samo su prolazili ab. znaci ljudi koji nisu totalno glupi ali  neznaju da misle svojom glavom..medjutim nadjem i ja neku vezu i udjem u njihov sistem ali ubrzo sam uvideo kako to funkcionise i kazem sebi batali budalastine .Dva puta u uniformi za dve godine i jos da slusam ljude ciji je iq velicine kao broj ciplea koji nose....treci put mi uopste nije trebao ...dobro razmisli usta se upustas....jos nesto veruj mi ako imas vezu,  da istrcis i 2500m prolazis tako da nemoj da se uzbudjujes oko gluposti  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #493 poslato: Januar 23, 2014, 09:23:01 posle podne »

E kakva smo mi država.. :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #492 poslato: Januar 23, 2014, 09:18:07 posle podne »

Batali NO trazi vezu  ;)
ovo
Sačuvana
Pansport Banja Luka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #491 poslato: Januar 23, 2014, 06:45:57 posle podne »

Vezu kao neku imam, al necu tamo da se pojavljujem kao smlata neka. :)

Posto nemam vise NO-a, a posto me jos uvek radi i obican kofein da li da uzmem Caffeine od Natrol-a ili Prolab-a? Ili Beta Alanin Powred od Prolab-a?
Mislim da ti veza ne treba. Rekao si da Kuperov test radiš za oko 80-tak dana, vjeruj mi da za to vrijeme možeš da napraviš "čudo" sa kondicijom i izdržljivošću :)
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #490 poslato: Januar 23, 2014, 06:27:48 posle podne »

Vezu kao neku imam, al necu tamo da se pojavljujem kao smlata neka. :)

Posto nemam vise NO-a, a posto me jos uvek radi i obican kofein da li da uzmem Caffeine od Natrol-a ili Prolab-a? Ili Beta Alanin Powred od Prolab-a?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #489 poslato: Januar 23, 2014, 05:58:01 posle podne »

ja sam isto pre za kofein ili guaranu :)  guarana ima slično dejstvo kao kofein ali se postepeno otpušta i dugotrajniji efekat ima...

u svakom slučaju ako si probao nešto i ako ti odgovara, ti najbolje znaš :)   pričala sam sa trkačima i maratoncima i njima nikako ne odgovaraju NO...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #488 poslato: Januar 23, 2014, 05:42:28 posle podne »

Batali NO trazi vezu  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #487 poslato: Januar 23, 2014, 05:35:22 posle podne »

Kad uzmem Assault pre trcanja imam osecaj da letim. :D Mogu da istrcim mnogo vise nego bez njega.. :)
Ali i obicna kafa,najobicnija me super radi (u zivotu nisam popio vise od 20-30 soljica za mojih 18,5 godina).. :D

Hvala na savetu! :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Stranice: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.