TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 09:02:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin-pitanja  (Pročitano 42775 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #39 poslato: Jul 12, 2014, 02:14:03 posle podne »

Naravno brate, razumemo se. Moj trenutni stav je takav, mozda se kasnije promenim.. Ali to ce jedino biti ako u celu pricu udjem sa anabolicima. Kao obican najobicniji vezbac ne pada mi napamet da glumim Catler-a. po stilu zivota i nacinu ishrane... Odoh da iskidam grudi  :-*
a koliko dugo treniras ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #38 poslato: Jul 12, 2014, 02:11:15 posle podne »

Naravno brate, razumemo se. Moj trenutni stav je takav, mozda se kasnije promenim.. Ali to ce jedino biti ako u celu pricu udjem sa anabolicima. Kao obican najobicniji vezbac ne pada mi napamet da glumim Catler-a. po stilu zivota i nacinu ishrane... Odoh da iskidam grudi  :-*
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #37 poslato: Jul 12, 2014, 01:50:48 posle podne »

Odosmo u off, ali tema je skroz na mestu. Razumem nekako i jednu i drugu stranu, i ovo sto govori Kolocka a i Skemi. Ja sam 7-8 godina trenirao po Skemijevom sistemu, smanjio malo hleb, unosio puno kalorija, kardia bez, ali u jednom trenutku nisam vise osecao zadovoljstvo treniranja, rezultati i ono sto sam video u ogledalu me nije vise ispunjavalo. OK, obuces duks pa si ogroman, ali kad se skines... :-\
Sada sam 3 godine na skroz clean rezimu, ali se trenutno osecam bolje i ispunjenije. Verovatno ce doci dan kada me sve ovo vise nece privlaciti pa cu vezbati i jesti manje - vise sve sto budem zeleo. Mislim da i jedna i druga strana imaju argumente za svoj stav ali da isto tako ne treba da omalovazavaju drugu stranu.
I na kraju, slazem se sa konstatacijom da ljudi rasipaju novac na gluposti, ja npr. svakog vikenda kupujem hranu za svog oca i za sebe za narednu nedelju-celu, on jede mesne preradjevine, pusi, voli voce, sokove i slatko, i nema tu velike razlike u novcu samo ako se svaka stavka ukalkulise.
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #36 poslato: Jul 12, 2014, 01:38:40 posle podne »

Ovde nije uopšte pitanje profesionalizma i nije toliko pitanje para. Neko ima manje, neko više. Suština je da ishrana može umnogome da se koriguje SAMO promenom navika i donekle načinom razmišljanja. Ako te telefon dobro služi, ne moraš da uzimaš novi, kupi meso. :D
Malo bukvalizujem, al smo se razumeli.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #35 poslato: Jul 12, 2014, 12:56:04 posle podne »

Čuj, obični rekreativci. :D
Slažem se da treba živeti, biti svestran, sve to stoji. Možda si me prebukvalno shvatio, pa naravno da život ne treba da se svede na hranu i gvožĂ°e i daleko od toga da je tako, ali ako već treniramo i bavimo se time, daj da to bude što bolje moguće, čak i po cenu nekog "dobrog piva" ili telefona... Lepo si reko, različiti smo ljudi.
+1
i jos samo da dodam za to sto kazes ne treba ici iz krajnosti u krajnost-pa nisam ni ja to rekao, ja samo kazem da skoro svi ti sto kukaju da nemaju pare za ishranu prvo treba da srede svoj zivot pa tek onda ishranu. jer kada kazu ''nemam pare za ishranu'' odma dobijam stav da oni zele biti profesionalci a da to ne mogu jer jednostavno nemaju finansija sto nije tacno i strasno se iznerviram kada mi neko kaze da ne napreduje srazmerno ulozenom trudu u teretani jer nema pare za klopu. nisu krive finansije kriv je taj koji ih lose koristi (AKO ZELI DA DOBRO NAPREDUJE, A ZELI). toliko od mene :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #34 poslato: Jul 12, 2014, 12:46:54 posle podne »

Čuj, obični rekreativci. :D
Slažem se da treba živeti, biti svestran, sve to stoji. Možda si me prebukvalno shvatio, pa naravno da život ne treba da se svede na hranu i gvožĂ°e i daleko od toga da je tako, ali ako već treniramo i bavimo se time, daj da to bude što bolje moguće, čak i po cenu nekog "dobrog piva" ili telefona... Lepo si reko, različiti smo ljudi.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #33 poslato: Jul 12, 2014, 12:19:58 posle podne »

Junk hrana je skuplja od clean hrane. Samo treba bolja organizacija, i moze da se ta jnovac preusmeri na zdravije namirnice...
To nije samo tegovi i klopa kako ti kazes, vec i neko zadovoljstvo koje te ispunjava itd itd. Bolje mi je ''tegovi i klopa'' nego da se drogiram :D
Razliciti smo ljudi, moj stav je da ne treba ici iz krajnosti u krajnost, ma sta god to bilo. Volim teretanu i dok god su mi mogucnosti, vezbacu. Ali isto tako volim da popijem i kvalitetno pivo, odem negde na letovanje, prosetam neku cupi. A  to sve kosta... Iz vasih postova kao da govorite da sve to treba odbaciti i da je hrana i teretana prioritet, a obicni ste rekreativci, tu je veliki problem.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #32 poslato: Jul 12, 2014, 12:05:35 posle podne »

Junk hrana je skuplja od clean hrane. Samo treba bolja organizacija, i moze da se ta jnovac preusmeri na zdravije namirnice...
Kolko kostaju 2 cokoladice od npr 450 kcal a koliko kosta kvalitetan obrok od 450 kcal (pirinac, pilece belo i povrce) ? Naveo sam cokoladice kao primer jer se najcesce jedu od nezdrave hrane, pljedze i palacinke su skupe da bi svaki dan klopao. Ili npr koliko kosta 1 porodican sladoled (meni prvom nije dovoljan ovaj na stapicu nego porodican) ?
Kao sto Klocka rece prvo klopa pa sve ostalo. To nije samo tegovi i klopa kako ti kazes, vec i neko zadovoljstvo koje te ispunjava itd itd. Bolje mi je ''tegovi i klopa'' nego da se drogiram :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #31 poslato: Jul 12, 2014, 11:55:05 pre podne »

Junk hrana je skuplja od clean hrane. Samo treba bolja organizacija, i moze da se ta jnovac preusmeri na zdravije namirnice...
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #30 poslato: Jul 12, 2014, 11:52:38 pre podne »

Slazem se sa vama da ljudi puno rasipaju novac na svakojake gluposti, pa potom kukaju kako nemaju za ishranu kakva dolikuje vezbacu. ALI, svako ko nije profesionalac i svako ko nije isao do kraja u ovom sportu, ne treba da lisi sebe mora, provoda, dobrog telefona, garderobe i td. Po meni je totalno bolesno odbaciti sve u zivotu i posvetiti se samo gvozdju i ishrani. Ako se odlucis da postanes PRO, udjes u pricu sa steroidima, promenis totalno svoj nacin i stil zivota iz korena, to mogu da razumem, jer ces imati i neke koristi od toga.. Imam u okruzenju ljude koji glume bildere i nemaju nikakav BALANS u zivotu, nego samo tegovi, hrana i suplementi.. a nikada nece izaci na binu! Wtf, cemu onda sve to?
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #29 poslato: Jul 12, 2014, 11:32:32 pre podne »

Potpuno se slažem! Ljudi nisu svesni gde sve i koliko rasipaju novac. Lično sam svedok milion takvih primera.
Prvi korak je da stvari postaviš: Hrana je prioritet, a sve ostalo luksuz. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #28 poslato: Jul 12, 2014, 10:13:47 pre podne »

Nije problem da se otkine na treningu..problem je sto nikad nema dovoljno para za ishranu
Ne slazem se sa tobom, svi samo kukaju kako nemaju pare za ishranu a niko ne zeli da odvoji pare od mora na koje ce ici ovog leta za kvalitetnu klopu ? To ovogodisnje more sam samo naveo kao primer, to moze biti i novi mobilni od 300e, jos brdo stvari ali i to ''sitnije'' rasipanje u stalnom zivotu-znam dosta njih koji svaki dan provedu po 2-3 h u kaficima npr. Dosta njih se odluci za pljeskavicu kada su u gradu a za te pare se moze kupiti 15-20 jaja zavisi gde zivis. Za hedan sladoled od 70 din mozes kupiti 1kg pirinca. Ovo su samo neki primeri a ima ih mali milion.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #27 poslato: Jul 12, 2014, 09:05:44 pre podne »

Nije problem da se otkine na treningu..problem je sto nikad nema dovoljno para za ishranu
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #26 poslato: Jul 12, 2014, 01:06:59 pre podne »

Najmanji problem upumpati i odraditi biceps. Posvećujem mu celih 15-20 minuta nedeljno. :D

Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #25 poslato: Jul 11, 2014, 08:42:18 pre podne »

Pa ima nekih koji ne znaju za to  :P
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.