TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:03:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin-pitanja  (Pročitano 42622 puta)
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #69 poslato: Jul 17, 2014, 02:36:05 posle podne »

To je i moj stav. Estetika pre svega.
Poslacu ti link mog fba u privatnoj poruci pa mozemo malo da pricamo opsirnije na fejsu :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #68 poslato: Jul 17, 2014, 02:34:58 posle podne »

To je i moj stav. Estetika pre svega.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #67 poslato: Jul 17, 2014, 02:33:34 posle podne »

Ali realno ovom liku na slici desno nista ne fali. Bolje i tako da izgleda neho kao klasicni likovi (90%) po teretani sto napucaju ruke i grudi i stomacinu otegnu dole. Bolje polako i da to lepo estetski izgleda a ne samo pumpaj pumpaj. Ovom liku na slici fali jos 5 do 10 kg misica i bio bi bas full.
Slazem se sa tobom buraz :) Ja sam uvek za ovakvu gradju,ne znam svako ima ukus i postujem svakog ko trenira pa makar hteo da smrsa,ugoji se odrzi itd..ali ovo je iskreno dobra gradja :D..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #66 poslato: Jul 17, 2014, 02:31:26 posle podne »

Ali realno ovom liku na slici desno nista ne fali. Bolje i tako da izgleda neho kao klasicni likovi (90%) po teretani sto napucaju ruke i grudi i stomacinu otegnu dole. Bolje polako i da to lepo estetski izgleda a ne samo pumpaj pumpaj. Ovom liku na slici fali jos 5 do 10 kg misica i bio bi bas full.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #65 poslato: Jul 17, 2014, 02:29:24 posle podne »

Ja sam visok kao ti, imam 73-74 kg i nizak bf, tako da iskreno, tvoj six pack i definicija sa tom kilazom i nije nesto posebno. Ti si ono sto se popularno naziva skinny guy, treba ti jos dosta da bi dostigao neki aestetic look izgled, dosta misicne mase. Ako ti je to cilj, naravno...ne zelim da te demoralisem vec eto da ti ukazem da bi mozda trebao da radis sa tegovima da bi dobio na kvalitetnoj misicnoj masi.
Buraz sa 16 godina nije lako imati misice drugo ja sam dobio vise od 20 cm visine za godinu dana a svakako da treba,sta da radim za godinu dana sam dobio cistih 5-6 kg misica to u pocetku jos..nije meni problem ja imam genetiku ali sad ide hrana koja ce da gradi to ali problem su finansije svakako kad pogledam ove danasnje gradje a sliku kad si imali 15-16 bolji sam od njih 10 x tako da ja ne odustajem dok ne dodjem do cilja..kao na primer ova.. https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10344798_641147869294790_7932043843935332562_n.jpg
Nemoj da se vredjas, ali da mi neko nudi da izgledam kao ovaj emo sa slike, nikad ne bih! Vremenom kako sazrevas mozda ces i menjati ciljeve.. Nije za dzabe ona stara "Masa je mama". Kad kazem masa, ne mislim toliko na telesnu, vise na misicnu. Ovaj lik ima samo stomak, ostalo nista... Punoca grudi, ruku i ramena je bitna, skladnost... gledaj to da napravis. Stomak je ipak samo stomak, precenjen. :)
Pa to nisam ja na slici,samo kazem da se decko razvio a da je jako smesno izgledao a verovatno je bio u mojim godinama :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #64 poslato: Jul 17, 2014, 02:05:24 posle podne »

Ja sam visok kao ti, imam 73-74 kg i nizak bf, tako da iskreno, tvoj six pack i definicija sa tom kilazom i nije nesto posebno. Ti si ono sto se popularno naziva skinny guy, treba ti jos dosta da bi dostigao neki aestetic look izgled, dosta misicne mase. Ako ti je to cilj, naravno...ne zelim da te demoralisem vec eto da ti ukazem da bi mozda trebao da radis sa tegovima da bi dobio na kvalitetnoj misicnoj masi.
Buraz sa 16 godina nije lako imati misice drugo ja sam dobio vise od 20 cm visine za godinu dana a svakako da treba,sta da radim za godinu dana sam dobio cistih 5-6 kg misica to u pocetku jos..nije meni problem ja imam genetiku ali sad ide hrana koja ce da gradi to ali problem su finansije svakako kad pogledam ove danasnje gradje a sliku kad si imali 15-16 bolji sam od njih 10 x tako da ja ne odustajem dok ne dodjem do cilja..kao na primer ova.. https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10344798_641147869294790_7932043843935332562_n.jpg
Nemoj da se vredjas, ali da mi neko nudi da izgledam kao ovaj emo sa slike, nikad ne bih! Vremenom kako sazrevas mozda ces i menjati ciljeve.. Nije za dzabe ona stara "Masa je mama". Kad kazem masa, ne mislim toliko na telesnu, vise na misicnu. Ovaj lik ima samo stomak, ostalo nista... Punoca grudi, ruku i ramena je bitna, skladnost... gledaj to da napravis. Stomak je ipak samo stomak, precenjen. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #63 poslato: Jul 17, 2014, 08:43:09 pre podne »

Ja ne zurim,bitno mi je da imam genetiku i da se to gradi vremenom,mogu da ti posaljem slike neke sad cu.. PM
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #62 poslato: Jul 17, 2014, 08:37:17 pre podne »

Ja sam visok kao ti, imam 73-74 kg i nizak bf, tako da iskreno, tvoj six pack i definicija sa tom kilazom i nije nesto posebno. Ti si ono sto se popularno naziva skinny guy, treba ti jos dosta da bi dostigao neki aestetic look izgled, dosta misicne mase. Ako ti je to cilj, naravno...ne zelim da te demoralisem vec eto da ti ukazem da bi mozda trebao da radis sa tegovima da bi dobio na kvalitetnoj misicnoj masi.
Buraz sa 16 godina nije lako imati misice drugo ja sam dobio vise od 20 cm visine za godinu dana a svakako da treba,sta da radim za godinu dana sam dobio cistih 5-6 kg misica to u pocetku jos..nije meni problem ja imam genetiku ali sad ide hrana koja ce da gradi to ali problem su finansije svakako kad pogledam ove danasnje gradje a sliku kad si imali 15-16 bolji sam od njih 10 x tako da ja ne odustajem dok ne dodjem do cilja..kao na primer ova.. https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10344798_641147869294790_7932043843935332562_n.jpg
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #61 poslato: Jul 17, 2014, 08:34:04 pre podne »

Ja sam visok kao ti, imam 73-74 kg i nizak bf, tako da iskreno, tvoj six pack i definicija sa tom kilazom i nije nesto posebno. Ti si ono sto se popularno naziva skinny guy, treba ti jos dosta da bi dostigao neki aestetic look izgled, dosta misicne mase. Ako ti je to cilj, naravno...ne zelim da te demoralisem vec eto da ti ukazem da bi mozda trebao da radis sa tegovima da bi dobio na kvalitetnoj misicnoj masi.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #60 poslato: Jul 17, 2014, 08:29:05 pre podne »

Naravno :) ma problem je sto je meni cilj da samo malo dodam ili kilazu ili misicnu masu svj ja imam 63-64 na 180 ali bas lepo izdefinisanih tj sad malo da poradim na masi ali gledam da ne dobijem stomak jer imam six pack..tako da je tesko jer nema puno para za ishranu ali trudim se..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #59 poslato: Jul 17, 2014, 08:20:53 pre podne »

Uvek ishrana pre suplemenata!
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #58 poslato: Jul 17, 2014, 08:11:05 pre podne »

Mozes uzeti jednorucni podesivi teg i koristiti ga tokom treninga, zgibovi i propadanja sa tezinom takodje, ja sam bar tako uradio.. :)
Pa da dodatna kilaza je uvek tu :) ne znam brate trenutno bih pre svega popravio ishranu pa tek onda suplemente..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
ShamShi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


« Odgovor #57 poslato: Jul 17, 2014, 01:54:34 pre podne »

Mozes uzeti jednorucni podesivi teg i koristiti ga tokom treninga, zgibovi i propadanja sa tezinom takodje, ja sam bar tako uradio.. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #56 poslato: Jul 16, 2014, 06:07:18 posle podne »

Pa ne znam, mozda se ne umoris toliko kada radis vezbe samo svojom tezinom, pa nema efekta. Ti probaj, pa vidi kako ide..
Ma neka brate,ne zelim da rizikujem a ne treba mi samo cu protein uzeti i to je to hvala ti na odgovoru svakako .. ja cu gurati sw jos malo pa u teretanu idem za 1-2 god znas kakvu definiciju sam uradio sa sw,srecom imam dobru genetiku pa i nije bilo tesko toliko :D
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
ShamShi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54


« Odgovor #55 poslato: Jul 16, 2014, 06:05:27 posle podne »

Pa ne znam, mozda se ne umoris toliko kada radis vezbe samo svojom tezinom, pa nema efekta. Ti probaj, pa vidi kako ide..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.