TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:36:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 237303 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #233 poslato: Oktobar 18, 2012, 07:01:42 posle podne »

S obzirom na je tema protein,moram da kazem da sam bas prijatno iznenadjen ovim Biotech-ovim Nitro Gold Pro. Pocev od pakovanja,koje je sada mnogo ozbiljnije,pa preko sastava i na kraju do ukusa. Uzeo sam coko-karamelu i jagoda-bananu,koristim ih sa Ell-om kao poslednji obrok,i ukus je fenomenalan. A i sastav je stvarno odlican,proteini iz 8 razlicitih izvora,secera i masti manje ili bar isto kao kod skuplje konkurencije,digestivni enzimi i nesto malo kreatina. Znam da za Biotech mnogi kazu da je Junk,ali nekako sa ovom krizom i poskupljenjem proteina gledam da prodjem najbolje po pitanju odnosa cene-kvaliteta. Znam da postoje mnogo kvalitetniji blendovi,ali moje misljenje je da ovaj proizvod stvarno zasluzuje paznju,pogotovo sto mi je Biotech-ov prethodni whey bio najlosiji whey po ukusu do sada. (srecom uzeo sam samo par onih kesica). 8)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #232 poslato: Oktobar 16, 2012, 09:40:31 posle podne »

To se slazem u potpunosti ne hranim se bas najbolje al' to nije do mene nego do mog cudnog organizma , nekad ustanem u 7 ujutru i ne mogu da jedem do 12 dok ne dodje keva i spremi nesto , a nekad mogu nzm zbog cega ...A inace jedem sve zivo sta god da se spremi jedem al ne u velikim kolicinama zato sto moj organizam ne moze toliko da primi ...

Dobro, navike u ishrani se mogu korigovati samo treba volje i vremena. Ako ti treba bilo kakva pomoc, slobodno se javi u delu za ishranu, mozes dobiti korisne savete.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #231 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:11:52 posle podne »

Nauči da pravilno radiš vežbe i ručkaj kao zmaj, a ostalo će sve doći vremenom ... :) bendžamine !
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #230 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:06:26 posle podne »

Nisi pogrešio temu. Ovde možemo pričati o wheyu, ali ne leži tu problem kod tebe. :)

Pogledaj ovde http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=651.0
Sačuvana
dj_hani
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #229 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:56:21 posle podne »

Oke hvala ... izvinjavam se ako sam pogresio temu.. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #228 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:50:11 posle podne »

Pre svega pozdrav , bas citam ove komentare i reko ajde i ja da se uclanim i pitam nesto...
Ovako imam 68 kila idem u teretanu vec 3 meseca , uzimao sam protein nitro-tech hardcore 907g , i nisam uspeo da se ugojim nista , a inace na bendz izbacujem 80kg 4x , na ramena 70kg 4x ... Pa jel bi mi mogli pomoci nekim dobrim savetima sta da uzmem od suplementa da se ugojim i da nabacim misicnu masu .Pozdrav

Pozdrav i dobro nam došao.  :)

Pre svega, tražiš rešenje u pogrešnom izboru. Jasna stvar je da od wheya nisi mogao nabaciti masu. To se radi hranom. Očigledno je da je tu glavni problem. Dakle, potraži savete u delu foruma posvećenom ishrani, a ovde ćemo lako i nema mnogo dilema.
Whey svakako možeš uzeti, ali nek ti služi samo za posle treninga, a glavni oslonac nek ti bude u ishrani.

Dogovoreno? :)

Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #227 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:49:36 posle podne »

Evo ovako, za početak:

bench - klupa
press - potisak

bench press - potisak sa klupe (ravne i kose)

Kako misliš da napreduješ kada ne znaš kako se zovu vežbe i šta znače ?! Verovatno ne znaš ni da ih izvodiš pravilno, jer je teško poverovati da možeš da gurneš 80 kg pravilno sa svojih 68 kg mase.

Usput, mislim da je 4 ponavljanja malo u seriji.

Radi 8-10 ponavljanja, pravilno. To nećeš uspeti sa 80 kg, ali nije ni cilj takmičenje u podizanju težina. Zato skini na onu težinu koju možeš da izguraš 10 puta PRAVILNO. A to znači da se ne kriviš i treseš ceo, jer ćeš tako na kraju da se povrediš i da sve batališ.

I kupi knjigu "Anatomija - Bodi Bilding", košta 500 din, imaš je na trafikama.

Tamo lepo piše kako se koja vežba zove, kako se izvodi, koji mišić pogadja i bogato je sve ilustrovano slikama.

Fati pa si kupi jednu :)

:)

« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2012, 09:13:25 posle podne od strane bbjelica » Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
dj_hani
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #226 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:48:25 posle podne »

To se slazem u potpunosti ne hranim se bas najbolje al' to nije do mene nego do mog cudnog organizma , nekad ustanem u 7 ujutru i ne mogu da jedem do 12 dok ne dodje keva i spremi nesto , a nekad mogu nzm zbog cega ...A inace jedem sve zivo sta god da se spremi jedem al ne u velikim kolicinama zato sto moj organizam ne moze toliko da primi ...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #225 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:46:41 posle podne »

Pre svega pozdrav , bas citam ove komentare i reko ajde i ja da se uclanim i pitam nesto...
Ovako imam 68 kila idem u teretanu vec 3 meseca , uzimao sam protein nitro-tech hardcore 907g , i nisam uspeo da se ugojim nista , a inace na bendz izbacujem 80kg 4x , na ramena 70kg 4x ... Pa jel bi mi mogli pomoci nekim dobrim savetima sta da uzmem od suplementa da se ugojim i da nabacim misicnu masu .Pozdrav

Pozdrav, dobrodosao na foum,

mozda si i procitao vec da su ishrana i trening osnova, pa tek onda suplementacija. Jedno bez drugog ne ide. Moguce je da se ne hranis adekvatno pa zato nema napretka. Napisi nam nesto o ishrani, kako ti izgledaju obroci pa cemo pronaci neko resenje.
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #224 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:41:22 posle podne »

... a inace na bendz izbacujem 80kg 4x ...

Ako izbacuješ na BENDZ 80 kg, onda ti nema pomoći ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #223 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:39:14 posle podne »

iz čega ja tvrdim da je ovo DALEKO NAJBOLJI PROTEINpo sastavu , na osnovu svih specifikacija sastava koje sam pročitao !

Roberte, stvari stoje ovako:
proteini su po sastavu tu negde

Odluči se, da li je daleko najbolji po sastavu ili su tu negde?  :)

Što si ti neki čovek bukvalista ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
dj_hani
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #222 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:37:31 posle podne »

Pre svega pozdrav , bas citam ove komentare i reko ajde i ja da se uclanim i pitam nesto...
Ovako imam 68 kila idem u teretanu vec 3 meseca , uzimao sam protein nitro-tech hardcore 907g , i nisam uspeo da se ugojim nista , a inace na bendz izbacujem 80kg 4x , na ramena 70kg 4x ... Pa jel bi mi mogli pomoci nekim dobrim savetima sta da uzmem od suplementa da se ugojim i da nabacim misicnu masu .Pozdrav
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #221 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:36:25 posle podne »

iz čega ja tvrdim da je ovo DALEKO NAJBOLJI PROTEINpo sastavu , na osnovu svih specifikacija sastava koje sam pročitao !

Roberte, stvari stoje ovako:
proteini su po sastavu tu negde


Odluči se, da li je daleko najbolji po sastavu ili su tu negde?  :)




Za mene kao kupca, DALEKO je najbolji kada se svi parametri uzmu u obzir, a pogotovu cena :)

Vidiš kako sam se brzo odlučio :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #220 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:31:38 posle podne »

iz čega ja tvrdim da je ovo DALEKO NAJBOLJI PROTEINpo sastavu , na osnovu svih specifikacija sastava koje sam pročitao !

Roberte, stvari stoje ovako:
proteini su po sastavu tu negde


Odluči se, da li je daleko najbolji po sastavu ili su tu negde?  :)


Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #219 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:15:36 posle podne »

Roberte, stvari stoje ovako:

proteini su po sastavu tu negde, ali CENA čini da je konkurentski DALEKO BOLJI jer košta 6400 din za 3,500 kg.

Ove koje si ti nabrojao koštaju:

- Iso 100 košta 10.997, din za 2,270 kg
- Elite Whey košta 3.790 din za 0,920 kg.

Ja se bavim knjigovodstvom, a sve vreme školovanja imao sam 5 iz matematike.

Kada saberemo dva i dva dobijemo  - četiri ?!

:)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 19 upita.