TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:49:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 223759 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #278 poslato: Novembar 10, 2012, 05:37:09 posle podne »

O tom whey-u mislim da je neverovatno ukusan...
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #277 poslato: Novembar 10, 2012, 03:16:47 posle podne »

Citat
Whey kao whey,nema tu nekih posebnih stvari. Ja ga koristim jer ima bolje ukuse (po meni ) od vecine drugih,i ima digestivnih enzima. A sad,pitanje je sta ti tacno zelis da postignes u tom ''kljucnom'' periodu...
Mrsav sam za neki ozbiljniji nivo fudbala (184cm-69 kila) i to mi je problem jer iako imam brzinu i hitrinu snaga u duelu mi je mizerna kao i celokupna snaga u tim bliskim situacijama....zelim da nabacim bar jos 1-2 kila misica za narednih 6-7 meseci ako je moguce i da pre svega poboljsam snagu misica.....o tim dodacima sam cuo da mi mogu ako nista drugo onda bar pomoci da izbegnem katabolizam posto iako kvalitetno jedem nesto ne stima u tom pravcu....
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #276 poslato: Novembar 10, 2012, 03:11:28 posle podne »

Sta mislite o "100% Whey protein profesional" ??? Meni se on ucinio najzanimljivijim iz razloga sto pise da je obogacen i glutaminom....ali me zanima neko strucnije misljenje....imam 23 god. treniram fudbal dosta ozbiljno i predstoji mi kljucan period u karijeri pa bih voleo da se za njega sad u pauzi adekvatno pripremim....
Cuo sam da svi ozbiljni profesionalni fudbaleri koriste sumplemente i da je bez njh besmisleno ozbiljno trenirati pa bih takodje voleo da znam sta je to od sumplementacije sto mi je preko potrebno...ako neko zna nesto vise o tome....
Whey kao whey,nema tu nekih posebnih stvari. Ja ga koristim jer ima bolje ukuse (po meni ) od vecine drugih,i ima digestivnih enzima. A sad,pitanje je sta ti tacno zelis da postignes u tom ''kljucnom'' periodu...
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #275 poslato: Novembar 10, 2012, 03:05:07 posle podne »

Sta mislite o "100% Whey protein profesional" ??? Meni se on ucinio najzanimljivijim iz razloga sto pise da je obogacen i glutaminom....ali me zanima neko strucnije misljenje....imam 23 god. treniram fudbal dosta ozbiljno i predstoji mi kljucan period u karijeri pa bih voleo da se za njega sad u pauzi adekvatno pripremim....
Cuo sam da svi ozbiljni profesionalni fudbaleri koriste sumplemente i da je bez njh besmisleno ozbiljno trenirati pa bih takodje voleo da znam sta je to od sumplementacije sto mi je preko potrebno...ako neko zna nesto vise o tome....

PS Takodje me zanima sta mislite o suplementu ovog tipa: http://www.euromarket.rs/katalog/zdravlje-i-lepota/teretana/povecanje-telesne-tezine/myomax-gain-kompletna-hrana-za-ozbiljne-sportiste-4.html?utm_source=shopmania&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2012, 03:11:02 posle podne od strane ronaldo9 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #274 poslato: Novembar 09, 2012, 03:33:18 posle podne »

Pa kakav trening onda da radim za masu ? Vidite na slici kakav sam.. samo hocu da nabudzim jos malo gornji deo tela.. i da istanjim stomacic :D  ovde na slici sam malo uvuko stomak... inace imam stomak.. Samo ako mozete napisite mi program treninga... i samo da znate da uzimam protein,kreakalyn i glutamin.. ali ocito mi hvali dobar program... :D


poslušaj Roberta za temu, jer  ne može ti niko napraviti program tek tako, ipak moramo znati više stvari o tebi.

Veći problem je ishrana jer nju moraš srediti, ako želiš ravan stomak.

a suplementi koje piješ su ok, uklapaju ti se u ciljeve.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #273 poslato: Novembar 09, 2012, 11:27:20 pre podne »

Meni je očitije da ti fali bolja klopa. :)

Moj predlog je da otvoriš svoju temu, postaviš par slika trenutne forme, napišeš kako se trenutno hraniš, i onda ćemo videti šta treba menjati. Ovo je tema o proteinima.

Ovde možeš otvoriti temu http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=17.0
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #272 poslato: Novembar 09, 2012, 11:15:10 pre podne »

Pa kakav trening onda da radim za masu ? Vidite na slici kakav sam.. samo hocu da nabudzim jos malo gornji deo tela.. i da istanjim stomacic :D  ovde na slici sam malo uvuko stomak... inace imam stomak.. Samo ako mozete napisite mi program treninga... i samo da znate da uzimam protein,kreakalyn i glutamin.. ali ocito mi hvali dobar program... :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #271 poslato: Novembar 07, 2012, 04:56:44 posle podne »

Izbrisao sam ti link.Molim te da ne postavljas linkove ka drugim forumima,sajtovima itd...Hvala na razumevanju.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #270 poslato: Novembar 07, 2012, 02:57:00 posle podne »

hahahah.. Alene, ja imam brate 102kg.. a visok sam 185.. :D meni se cini da mrsavim od ovog proteina... a nisam napomenuo, da uz njega koristim i kre-alkalyn i glutamin.. :D  sto se tice obroka, izbegavam masno,testenine,slatko... a jedem dosta proteinske hrane.. belo meso, soju, jaja, ribe... a trening imam dobar... radim nesto izmedju mase i definicije, ili oba odjednom, nzm kako bih mogo da se izrazim :D oko 1h duzina treninga.. al se bas odradim,znojim se kao zmaj... :D

ne mršaviš od proteina već od ukupnog dnevnog kalorijskog unosa :)  i potrošnje....

znojenje nije merilo potrošnje masti

Pa ja neznam ni koliko unosim ni koliko trosim kalorija.. kako to da znam ?


Nisam mislila na to da treba da brojiš kalorije... to je optećenje i komplikovano je, a nikad ne možeš biti 100% precizan.

Samo čitaj što više o sportskoj ishrani... nauči da razlikuješ hranu i namirnice po sastavu...  Povećaj unos kalorija na račun proteina - meso,riba,jaja, itd... i povrća, a kontroliši unos ugljenih hidrata - izbaci sve od belog brašna, sokove, grickalice, slatkiše i jedi više kvalitetnih hidrata poput pirinča, krompira, žitarica, povrća, nešto malo voća... sa mlečnim proizvodima umereno.
Hidrate izbegavaj uveče jer tad je idealno vreme za gojenje ;)

prati napredak u fotografijama, gledaj se u ogledalo.

Trening koncept ti nije baš dobro osmišljen, u stvari ti misliš kako je jedno za masu jedno za definiciju, ali nije, odluči se šta ti je prioritet.
Jednako kad radiš definiciju radiš sa velikim opterećenjima, 20+ ponavljanja ne...

samo se menja ishrana i ubacuje kardio trening
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #269 poslato: Novembar 06, 2012, 11:08:45 posle podne »



Pa ja neznam ni koliko unosim ni koliko trosim kalorija.. kako to da znam ?

[/quote]

Ne mozes to nikad tacno u kaloriju i gram znati..vec odokativno kada budes imao staz vezbaca.. mozes brojati kalorije pri unosu,ali tek vremenom mozes nauciti organizam i znati otprilike samo sta i kako trosis,ne u cifru, vec po sebi i svojem izgledu..

I nisu ti bitne nekvalitetne kalorije,vec pametne dobro organizovane kalorije koje ces iskoristiti da dopunis ono sto si potrosio na treningu..

Postoje naravno okvirne cifre objektivne sta koja aktivnost uzima od naseg tela,i koliko energiju trosimo,ali ja se ne bih time vodio
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2012, 11:11:23 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #268 poslato: Novembar 06, 2012, 11:06:30 posle podne »

Trening izmedju mase i definicije je takav trening, gde radim neke vezbe za masu (max tezinu 3x6-8 ponavljanja) i neke vezbe za definiciju (srednju tezinu 3x12-20 ponavljanja). Nadam se da vam je sad jasno :D iako ni meni nije jasno zasto tako radim... :D ali mi tako najbolje pogodi misic svaka vezba.. neka vezba me pogadja bolje sa vecom tezinom, a manjim brojem ponavljanja, a neka sa manjom tezinom,vecim brojem ponavljanja...


Mnogo si ga zakomplikovao matori..ponavljanja nemaju veze sa masom i definicijom,vec suficit/deficit hrane u telu

To ljudi mesaju pojmove sa nekim razlicim treninzima,ali oni se dele drugacije, trening snage,izdrzljivosti,okretnosti,kondicije,itd itd..ima ih milion,a to ljudi mesaju sa masa definicija fazonom..

Kako budes jeo bices veliki Vs. mali tako da kolji pilice i krkaj :D
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2012, 11:10:36 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #267 poslato: Novembar 06, 2012, 10:32:37 posle podne »

hahahah.. Alene, ja imam brate 102kg.. a visok sam 185.. :D meni se cini da mrsavim od ovog proteina... a nisam napomenuo, da uz njega koristim i kre-alkalyn i glutamin.. :D  sto se tice obroka, izbegavam masno,testenine,slatko... a jedem dosta proteinske hrane.. belo meso, soju, jaja, ribe... a trening imam dobar... radim nesto izmedju mase i definicije, ili oba odjednom, nzm kako bih mogo da se izrazim :D oko 1h duzina treninga.. al se bas odradim,znojim se kao zmaj... :D

ne mršaviš od proteina već od ukupnog dnevnog kalorijskog unosa :)  i potrošnje....

znojenje nije merilo potrošnje masti

Pa ja neznam ni koliko unosim ni koliko trosim kalorija.. kako to da znam ?
Sačuvana
Bifi_Gr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #266 poslato: Novembar 06, 2012, 10:26:55 posle podne »

Trening izmedju mase i definicije je takav trening, gde radim neke vezbe za masu (max tezinu 3x6-8 ponavljanja) i neke vezbe za definiciju (srednju tezinu 3x12-20 ponavljanja). Nadam se da vam je sad jasno :D iako ni meni nije jasno zasto tako radim... :D ali mi tako najbolje pogodi misic svaka vezba.. neka vezba me pogadja bolje sa vecom tezinom, a manjim brojem ponavljanja, a neka sa manjom tezinom,vecim brojem ponavljanja...
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2012, 10:36:26 posle podne od strane Bifi_Gr » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #265 poslato: Novembar 05, 2012, 03:23:21 posle podne »

hahahah.. Alene, ja imam brate 102kg.. a visok sam 185.. :D meni se cini da mrsavim od ovog proteina... a nisam napomenuo, da uz njega koristim i kre-alkalyn i glutamin.. :D  sto se tice obroka, izbegavam masno,testenine,slatko... a jedem dosta proteinske hrane.. belo meso, soju, jaja, ribe... a trening imam dobar... radim nesto izmedju mase i definicije, ili oba odjednom, nzm kako bih mogo da se izrazim :D oko 1h duzina treninga.. al se bas odradim,znojim se kao zmaj... :D

ne mršaviš od proteina već od ukupnog dnevnog kalorijskog unosa :)  i potrošnje....

znojenje nije merilo potrošnje masti
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #264 poslato: Novembar 03, 2012, 02:49:19 posle podne »

hahahah.. Alene, ja imam brate 102kg.. a visok sam 185.. :D meni se cini da mrsavim od ovog proteina... a nisam napomenuo, da uz njega koristim i kre-alkalyn i glutamin.. :D  sto se tice obroka, izbegavam masno,testenine,slatko... a jedem dosta proteinske hrane.. belo meso, soju, jaja, ribe... a trening imam dobar... radim nesto izmedju mase i definicije, ili oba odjednom, nzm kako bih mogo da se izrazim :D oko 1h duzina treninga.. al se bas odradim,znojim se kao zmaj... :D

Svima je nov termin "trening izmedju mase i definicije" ?!

Gde je to tačno ... izmedju ?!

:)

Trening ti je izmeĂ°u mase i definicije...a šta to tačno znači, ovo je nova terminologije za mene?
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Stranice: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 18 upita.