TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:52:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 223760 puta)
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #368 poslato: Januar 28, 2013, 02:43:50 posle podne »

Rekla moderatorka 'na Zene'  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #367 poslato: Januar 28, 2013, 02:11:32 posle podne »

Nista nisam uzimala,ja sam brlja za primer  :-\

Odoh na Zene.  ;)

Pa volimo i mi druzenje sa zenama, mozemo i u mesovitoj temi malo da parlamo, :D Ne morate se odmah izolovati u posebnom podforumu :P
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #366 poslato: Januar 28, 2013, 10:57:44 pre podne »

Nista nisam uzimala,ja sam brlja za primer  :-\

Odoh na Zene.  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #365 poslato: Januar 28, 2013, 09:05:17 pre podne »

Dobro,upozorila sam te na vreme  ;D
U sportu sam skoro ceo zivot,(45),i ne mogu da ne radim nista.Nikad nisam koristila nista od suplementacije.Sad se pitam,zbog godina,i svih promena u telu koje one nose,da li da uzmem nesto ili ne?
Ovo je skracena verzija.
Idem u teretanu,i combat fit.Prilagodjen zenskom svetu.

Pozdrav :)

Imamo i poseban podforum namenjem ženskom polu ukoliko želiš još opširnije.

Najpre drago mi je da si ceo život u sportu :)
U kratkim crtama evo nekih preporuka koje bi trebalo da imaš u vidu:

- Vitamini i minerali (zbog imuniteta, opšteg zdravlja organizma, tvojih treninga)
- Omega 3 riblje ulje (za zdravo srce, kožu, kosu, mentalne funkcije i još mnogo toga)
- Koenzim Q 10 (moćan antioksidant, pokazao je izuzetne efekte kod osoba koje su hronično umorne, zdrav je za srce i doprinosi boljem osećaju "energije"i kod osoba preko 35 njegova koncentracija opada drastično)
- Od minerala za žene posebno važan kalcijum
- Proteinski šejk - odličan za osobe koje treniraju, može da pomogne u očuvanju mišićne mase i da pospeši oporavak

Verovatno si nešto od gore navedenog već uzimala, ako imaš još neka pitanja slobodno :)
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #364 poslato: Januar 27, 2013, 04:28:48 posle podne »

Dobro,upozorila sam te na vreme  ;D
U sportu sam skoro ceo zivot,(45),i ne mogu da ne radim nista.Nikad nisam koristila nista od suplementacije.Sad se pitam,zbog godina,i svih promena u telu koje one nose,da li da uzmem nesto ili ne?
Ovo je skracena verzija.
Idem u teretanu,i combat fit.Prilagodjen zenskom svetu.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #363 poslato: Januar 27, 2013, 04:18:09 posle podne »

Duga je moja prica,da ne gnjavim ovde  :)

Mi volimo duge price,i volimo da se gnjavimo,zato forum postoji,pucaj :)
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #362 poslato: Januar 27, 2013, 04:16:48 posle podne »

Duga je moja prica,da ne gnjavim ovde  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #361 poslato: Januar 27, 2013, 04:07:52 posle podne »

Evo vec dva dana citam sve ovde napisano i vise mi nista nije jasno.  :-\
 :D

Nije ovo lak sport, 2 dana je malo za edukaciju :)
Sačuvana
e-ya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #360 poslato: Januar 27, 2013, 03:57:31 posle podne »

Evo vec dva dana citam sve ovde napisano i vise mi nista nije jasno.  :-\
 :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #359 poslato: Januar 25, 2013, 04:01:50 posle podne »

Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D

Pozdrav,

Ne možeš skinuti salo tako što ćeš uzeti proteinski šejk, nešto si pogrešno shvatila... ukoliko želiš da skineš salo ili ti postigneš "definiciju" mišića onda moraš jesti manje hrane nego što ti treba za održavanje kilaže koju imaš...ovo još zovu kalorijski deficit, ali svodi se na isto. Naravno uvek možeš da trošiš više kalorija nego što unosiš, ali sve dok ti stagnira smanjivanje procenta telesne masti to znači da unosiš više kalorija nego što bi trebalo.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #358 poslato: Januar 25, 2013, 02:09:09 posle podne »

Sad sam tek poceo da ga koristim i prvo sam uzeo taj. Stvarno nemam pojma... Probao sam i da ga stavim u blender sa ellom i vocem ali i dalje me boli glava i bude mi toplo. Ali to ne traje dugo mozda neko vreme ,ali cim uzmem nesto da jedem npr. popio sam whey poslepodne oko 16h i onda kad veceram oko 19h onda mi vise nije nista.
Cini mi se iz tvog posta da nisi dugo vezbac,a jos krace koristis suplementaciju,i da si se verovatno naslusao svakojakih prica o stetnosti suplementacije,pa si usao u sve to sa dozom straha,i zato ti se to javlja. Cak i da popijes whey koji je pokvaren,toplota i glavobolja se ne bi javljali. Dijareja i gasovi mozda,ovo ostalo nema veze sa whey-om nikakve. To mogu da potvrde i ovde mnogo iskusniji clanovi,kao i nasa Doktorka. Pocni malo vise da citas forume,post-ove,i neke stvari ce ti se razjasniti.
Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D
MSm da ti je 3 obroka malo,sta god radila,bilo masu,bilo definiciju. Treba da napises komplet ishranu sta jedes za kojo obrok,u kojim kolicinama,pa ces dobiti sigurno nekoliko dobrih saveta. ;)
Sačuvana
helenas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #357 poslato: Januar 25, 2013, 02:00:11 posle podne »

Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D

Pozdrav,

whey je nesto osnovno od suplementacije i to ti svakako treba, narocito nakon treninga. Sto se tice proteinskih mesavina ( pa uopste suplemenata ) to su ipak dodaci ishrani, i zato je osnovno da se dobro hranis. Kao sto kaze Pedjoni, napisi nam kako se hranis, da vidimo da li tu mozes nesto korigovati.


Vegeterijanac vec 6 godina...ishrana: riba svaki dan, mleko, sir, jaja,jogurt, zitarice, voce, povrce, kostunjavo voce,testenina, pirinac....kombinacija svega toga je svaki dan...jedem tri puta na dan..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #356 poslato: Januar 25, 2013, 01:51:16 posle podne »

Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D

Pozdrav,

whey je nesto osnovno od suplementacije i to ti svakako treba, narocito nakon treninga. Sto se tice proteinskih mesavina ( pa uopste suplemenata ) to su ipak dodaci ishrani, i zato je osnovno da se dobro hranis. Kao sto kaze Pedjoni, napisi nam kako se hranis, da vidimo da li tu mozes nesto korigovati.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #355 poslato: Januar 25, 2013, 01:38:56 posle podne »

Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D

Kako se hranis ?
Sačuvana
helenas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #354 poslato: Januar 25, 2013, 01:35:29 posle podne »

Pozdrav :) treniram insanity i body rock pet puta nedeljno. Visoka sam 176 cm i imam 58kg...odlucila sam se da pijem whey pre dva meseca...prvo sam uzela proteinsku zamenu za obrok od biotech-a, popila ali bez rezultata...sada sam uzela whey nitro gold od 2200gr, takodje biotechov u nadi da ce mi to odgovarati...zelim da postignem definiciju misica, bez povecanja telesne tezine...ne znam da li je to moguce, sa ovim whey-om i mojim treninzima, jer u teretanu ne idem, jer ovo volim... da li sam na pravom putu?...nadam se nekom odgovoru :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.