TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:41:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 132841 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #227 poslato: Jun 27, 2013, 06:55:16 posle podne »

Što se tiče proteina, preporučujem dobar i jako povoljan SNI Pro Whey.
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.html

Najisplativija varijanta bcaa bio bi SNI BCAA Blast http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.html

Ako ti je 1kg previše, bilo sa cenom ili količinom, možeš uzeti Scitec BCAA Xpress http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #226 poslato: Jun 27, 2013, 06:44:34 posle podne »

Svaki predlog je uvek dobro dosao Hvala :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #225 poslato: Jun 27, 2013, 06:42:40 posle podne »

Whey + BCAA je uvek pun pogodak. Imaš nešto na umu ili hoćeš neke predloge? :)
Sačuvana
Arnie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


Go hard or go home

« Odgovor #224 poslato: Jun 27, 2013, 06:40:04 posle podne »

Dobar dan vec duze vreme vezbam pa bih sada zeleo da pocnem sa suplementima ja  sam mislio da uzmem whey i bcaa pa sta vi mislite o tome :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #223 poslato: Jun 11, 2013, 02:44:27 posle podne »

Procitao,hvala lepo. A da li ga ima po apotekama i kakvog je kvaliteta ako ga ima?

ima ga u apotekama svakako, u raznim formama, a kakvog je kvaliteta ne bih znala da ti kažem
Sačuvana
Jovan86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #222 poslato: Jun 10, 2013, 11:03:57 posle podne »

Procitao,hvala lepo. A da li ga ima po apotekama i kakvog je kvaliteta ako ga ima?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #221 poslato: Jun 10, 2013, 02:18:25 posle podne »

Hvala Mare! Ishrana mi je dobra,trudim se da to bude 2gr proteina i 3-4g uh po kg telesne tezine,a treninzi muski :D 4-5 puta nedeljno. A sto se tice slatkisa(cokolada,torti,kolaca) nisam neki ovisnik istih.... veci sam ovisnik kojekakvih sokova u hektolitarskim kolicinama,koje sam zadnjih meseci zamenio limunadom i cedjenom narandzom. E sad bih vas pitao na koji nacin da uzimam cink?

cinka imaš u crvenom mesu, žitaricama, semenkama, morskim plodovima...  baš sam o tome pisala tekst koji možeš pročitati ovde
http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/vanost-cinka-za-mukarce.html

takoĂ°e ako uzimaš multivitaminsko-mineralne preparate ima ga i tamo... pa obrati pažnju na količinu. Postoji i posebno cink kako suplement, konkretno mi imamo Twinlab cink od 50 mg.
Sačuvana
Jovan86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #220 poslato: Jun 09, 2013, 11:14:40 posle podne »

jedino Mersi bombonjeri ne mogu da odolim :D
Sačuvana
Jovan86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #219 poslato: Jun 09, 2013, 11:10:36 posle podne »

Hvala Mare! Ishrana mi je dobra,trudim se da to bude 2gr proteina i 3-4g uh po kg telesne tezine,a treninzi muski :D 4-5 puta nedeljno. A sto se tice slatkisa(cokolada,torti,kolaca) nisam neki ovisnik istih.... veci sam ovisnik kojekakvih sokova u hektolitarskim kolicinama,koje sam zadnjih meseci zamenio limunadom i cedjenom narandzom. E sad bih vas pitao na koji nacin da uzimam cink?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #218 poslato: Jun 09, 2013, 05:50:22 posle podne »

Pozdrav svima. Vec duze vreme sam na definiciji i planiram do kraja leta da budem na njoj. Od suplementacije koristim dymatize elite whey i sni bcaa blast. Uskoro pocinjem da pijem kreatin storm pa bih zeleo da vas pitam u kojim kolicinama da ga pijem,s' obzirom da san na definiciji? I da li da ga pijem zajedno sa bcaa i proteinom nakon treninga, i zajedno sa bcaa pre treninga? Protein pijem jednu mericu ujutru i jednu nakon treninga a bcaa 10 gr pre,10gr u toku i 10gr nakon treninga. Visina 188cm,91kg,27g,5godina treniranja u kontinuitetu...ako i te brojke nesto znace :)
5gpre treninga i 5 g nakon treninga je dovoljno ,a misic ne prepoznaje definiciju ili masu on je uvek isti tako da nema dileme dali da ga koristis tokom tzv dijete...sadaje druga stvar kako je je ishrana dizajnirana i da li je kalorijski prilagodjena tebi tvom bazalnom metabolizmu i ostalimfizickim aktivnostima u toku dana.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #217 poslato: Jun 08, 2013, 09:35:08 posle podne »

Moj savet za krizne dane i neodoljive potrebe za slatkisima...msm da je pocetnicima u svemu ovome jako tesko da pojedu samo jednu kockicu...za pocetak je super i neka  npr.''Bambi'' crna cokoladica sto ima ono pojedinacno pakovanje,msm da ima 4 kockice...nekako je psihicki lakse da pojede tu jednu i kraj...otvoriti veliku cokoladu i pojesti jednu kockicu mogu samo sampioni  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #216 poslato: Jun 08, 2013, 08:50:54 pre podne »

i svaki drugi dan pojedem 300grama cokolade. salim se :) OK,Danke ;)

to je cca 1800 kcal,  brdo masti i prostih ugljenih hidrata...  o kako je samo stvoreno za dobijanje stomačića i jastučića ;)

znam da se šališ...

ako "poludiš" za slatkim, mada ne bi trebalo ako nemaš velike oscilacije šećera u krvi u toku dana (čitaj: puno proteina i vlakana-povrća),   probaj sa crnom čokoladom sa visokim procentom kakaa - i jednu kockicu lagano topi u ustima čisto da te želja mine :)  ne 300 g, kockicu :)
Sačuvana
Jovan86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #215 poslato: Jun 08, 2013, 12:19:49 pre podne »

i svaki drugi dan pojedem 300grama cokolade. salim se :) OK,Danke ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #214 poslato: Jun 07, 2013, 10:31:37 posle podne »

Da, uzimaj tako kao sto kazes. Ukoliko ti je to sve od ugljenih hidrata i vodis racuna o kolicini, samo napred, nece biti problema.
Sačuvana
Jovan86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #213 poslato: Jun 07, 2013, 02:42:03 posle podne »

Znaci definitvno da tu bude 5gr pre i 5 gr posle treninga,i 5 gr ujutru u danima kada ne treniram?Vodu ne bi trebalo da navucem jer uh uzimam samo iz krompira,ovsenih i pirinca u kontrolisanim kolicinama. P.S sve pohvale za forum!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.