TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396149 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 12, 2024, 05:57:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti VI deo  (Pročitano 56752 puta)
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #203 poslato: Oktobar 24, 2012, 12:05:24 posle podne »

Pošto si već toliko neuhranjen onda uzmi gejner, whey protein i kreatin monohidrat.

Pij gejner dva puta dnevno, jedi tri puta dnevno, pij whey posle treninga i odradi fazu punjenja kreatinom i treniraj što jače.

hvala na odgovoru.. :) sjutra idem da kupim suplementaciju :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:22:00 pre podne »

Pošto si već toliko neuhranjen onda uzmi gejner, whey protein i kreatin monohidrat.

Pij gejner dva puta dnevno, jedi tri puta dnevno, pij whey posle treninga i odradi fazu punjenja kreatinom i treniraj što jače.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #201 poslato: Oktobar 23, 2012, 05:32:57 posle podne »

visok sam 180 tezak 62kg ukupno sam u teretani 2-3 meseca i prije sam trenirao vratilo,razboj,sklekovi par meseci a rekao sam sve znaci nije mi vazno dal ce to biti kreatin,protein,gainer ili bilo sta drugo :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 23, 2012, 05:01:11 posle podne »


imam oko 200 evra da potrosim za suplementaciju do leta,sta mislite sta treba da uzmem dal sad odmah da pocnem da uzimam sve se bojim ako sad pocnem da pijem da cu da splasnem do leta...p.s imam oplaceno teretanu za narednih 7 meseci(planiram da nabacim 7-10 kg mozda 2-3kg misicne)

Ne znam na šta misliš kada kažeš "sve" jer mi nisi napisao šta tačno tebi spada u to sve.

Krenimo od toga koliko dugo treniraš koliko kila imaš itd.. pa ćemo onda da pričamo o supsima ;)


Hvala svima na strpljenju ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2012, 08:28:57 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #199 poslato: Oktobar 22, 2012, 04:33:38 posle podne »

imam oko 200 evra da potrosim za suplementaciju do leta,sta mislite sta treba da uzmem dal sad odmah da pocnem da uzimam sve se bojim ako sad pocnem da pijem da cu da splasnem do leta...p.s imam oplaceno teretanu za narednih 7 meseci(planiram da nabacim 7-10 kg mozda 2-3kg misicne)
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2012, 04:40:58 posle podne od strane podgoricaboy93 » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 19, 2012, 07:24:48 pre podne »

Zato nemoj da učiš od debila iz teretane nego od nekoga ko se razume u ove stvari, u suprotnom samo će ti se smejati na ulici kad čuju da ponavljaš neke gluposti koje su ti rekli.

Uči, ali iz knjiga i od ljudi koji znaju šta pričaju kao što je Pansport tim ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Coleman1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #197 poslato: Oktobar 18, 2012, 06:38:39 posle podne »

Hvala na odgovoru i savetima, ja sam pocetnik tako da ne znam dosta stvari, ali pokusavam da naucim sto vise.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 18, 2012, 05:21:07 posle podne »

Nije mi jasno zasto ne mogu da osetim lepeze bilo da radim siroke zgibove, lat pulldown, veslanje na lat masini, veslanje u pretklonu, ne mogu da osetim lepeze kako rade, nikad nisam uspeo da dobijem upalu lepeza, sve ostale misice osetim kako rade ali lepeze nikako, citao sam na netu da npr kad radim lat pulldown treba da vucem laktovima ne rukama ? To je skoro neizvodljivo, kako uopste da stegnem lepeze kao biceps triceps grudi ?

OMG nisu jbn lepezi nego latisimusi, nauči terminologiju sinko. Jer da si išta čitao ne tmu lepeza znao bi da su to one japanske zajebancije kojima se žene lade kad se uspale leti, a latisimus je naziv za mišić koji ti ne osećaš...

Vidi ovako verovatno ne osećaš taj mišić zato što sve radiš pogrešno ili si beznadežan slučaj sa skraćenim latisimusima i nema ni šanse da ih nešto posebno osetiš kad ih gotovo i nema.

Ono što možeš da uradiš je da poopraviš formu.

Kod svih povlačenja na lat mašni osnova je da torzo bude fiksirano, da se pokret izvodi "iz lopatica" i da se leĂ°a pregibaju u hiperextenziju. Sve ostalo će verovatno daleko više pogaĂ°ati teres ili trapez.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Coleman1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70

« Odgovor #195 poslato: Oktobar 16, 2012, 02:23:53 posle podne »

Nije mi jasno zasto ne mogu da osetim lepeze bilo da radim siroke zgibove, lat pulldown, veslanje na lat masini, veslanje u pretklonu, ne mogu da osetim lepeze kako rade, nikad nisam uspeo da dobijem upalu lepeza, sve ostale misice osetim kako rade ali lepeze nikako, citao sam na netu da npr kad radim lat pulldown treba da vucem laktovima ne rukama ? To je skoro neizvodljivo, kako uopste da stegnem lepeze kao biceps triceps grudi ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:07:30 pre podne »

Prodiskutuj malo ono sto mi je na pameti, dakle radim stronglifts/starting strenght trenutno (3x5) i kontao sam da za mjesec dva ubacim pokoji assistance vjezbu kao i rad rukama, pa sam kontao da to izgleda ovako)
1)cucanj, benc press/press, + rows 4x8-10; dips 3xF; chin ups 3xF
2)power clean, b.p./ press , deadlift + abs rollout 3xF, hyperextension 3xF
3)cucanj, b.p./press + rows 4x8-10; tric extension 3x10; biceps curl 3x10

I tada bih radio na glavnim vjezbama raped up setove do jedne teske petice (1x5) dakle smanjio bih volumen na tim vjezbama ali bih i ubacio dodatne vjezbe, i rowse bih radio na vise ponavljanja jer jednostavno ova vjezba na submaximalnim tezinama se tesko izvodi i onda imam slabe koristi od toga (svodi se na cimanje).... da li je ovo pametnije?


Ti baš komplikuješ svoj život nepotrebno...

Ovako ćeš svaki trening da odvaljuješ leĂ°a i petreniraćeš ih dok si reko pixla... bolje se fokusiraj na to da radiš mišiće koji već asistiraju glavnim pokretima:

Kada radiš čučanj odradiš i vežbe za zadnju ložu i list

Bench press - uski bench, kosi bench, potisak na sajli za triceps i slično

OHP - letenje, vučenje do brade, triceps extenzije iznad glave itd

Mrtvo dizanje - veslanja, zgibovi, vežbe za biceps itd

Ovako ćeš sve mišiće koji rade na glavnim vežbama dodatno raditi kroz ponavljanja da bi stvorio veću hipertrofiju...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #193 poslato: Oktobar 14, 2012, 03:49:30 posle podne »

Prodiskutuj malo ono sto mi je na pameti, dakle radim stronglifts/starting strenght trenutno (3x5) i kontao sam da za mjesec dva ubacim pokoji assistance vjezbu kao i rad rukama, pa sam kontao da to izgleda ovako)
1)cucanj, benc press/press, + rows 4x8-10; dips 3xF; chin ups 3xF
2)power clean, b.p./ press , deadlift + abs rollout 3xF, hyperextension 3xF
3)cucanj, b.p./press + rows 4x8-10; tric extension 3x10; biceps curl 3x10

I tada bih radio na glavnim vjezbama raped up setove do jedne teske petice (1x5) dakle smanjio bih volumen na tim vjezbama ali bih i ubacio dodatne vjezbe, i rowse bih radio na vise ponavljanja jer jednostavno ova vjezba na submaximalnim tezinama se tesko izvodi i onda imam slabe koristi od toga (svodi se na cimanje).... da li je ovo pametnije?
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #192 poslato: Oktobar 14, 2012, 10:01:49 pre podne »

Nasao sam neke vezbice za istezanje pa cu videti kako ide.Hvala na savetu.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 13, 2012, 09:02:46 pre podne »

Tvoj problem je najverovatnije u trapezu, ne u rotatoru, jer rotator boli samo u ramenu.

Baš sam pisao jednom momku sa istim bolovima da masira trapez i da mu neko naĂ°e gde mu se sve stvorio čvor. Trapez kad se pokoči hoće da izaziva taj bol koji ide od zadnjeg ramena do lakta preko brachialisa... takoĂ°e postoji i šansa da ti je teres pokočen pa da ti vrši rotaciju ramena unapred.

Generalno moraš da kreneš da masiraš trapez i da radiš vežbe istezanja i mobilnosti ramena, kako bi povećao svoju felksibilnost i lakše ulazio ispood šipke...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #190 poslato: Oktobar 11, 2012, 01:42:26 posle podne »

Alene treba mi pomoc.

Kada radim cucanj, kad zavrsim seriju osecam neki bol u zadnjem ramenu i u jednom delu ruke blizu lakta izmedju tricepsa i bicepsa.Cini mi se da si pisao negde za ovo i da me to u stvari zezaju "rotator cuffs".Isti ovaj problem sam imao kad sam pre radio na Pec-deck-u,jedva sam se uvlacio u pocetni polozaj.Kako da povecam fleksibilnost?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 07, 2012, 02:27:18 posle podne »

Naravno da je moguće, takvih ljudi ima na sve strane i to su genetski superiorni ljudi koji su stvoreni za sportiste, a ako mu tako dobro napreduje mišićna masa onda ima potencijal da postane i najbolji bodybuilder na svetu.

Daj mu moj kontakt ako hoće da se sprema za takmičenja biće mi zadovljstvo da ga spremam ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 14 upita.