TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:11:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 920836 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #308 poslato: Februar 15, 2013, 07:38:10 posle podne »

Znam obozavam da radim ja cucanj onaj pravi al sad sam rekao malo da promenim
malo da promeniš ''pravi'' čučanj?
Kad kažeš čučanj to se odnosi na to da tvoja butina u trenutku kada bude najniže bude u položaju sa slike.

Da razjasnimo nešto: Ne postoje pravi i nepravi čučnjevi, polučučenjvi, duboki čučnjevi i plitki čučnjevi. Sve što je iznad te paralele sa slike je neki pokušaj vežbe i to se ne zove čučanj u ovom sportu. Sve što je ispod paralele ili na paraleli se zove jednostavno: čučanj.

Da razjasnimo nesto. Meni je cucanj samo onaj koji se radi na olimpijadi u weightliftingu ili takozvani a2g cucanj. Svaki cucanj koji se prilikom spustanja ne spusti toliko da ne pipne butinom list, ja ne podrazumevam pod cucnjem. Isto tako ima ljudi koji misle drugacije i rade drugacije, tako da ne vredi raspravljati. Danas se u powerliftingu svasta priznaje, i sve vise ljudi gleda tu vrstu cucnjeva i samim tim rade takve cucnjeve, a meni je to go k. Nek radi svako kako misli da treba.
licno nemam nista protiv atg cucnja i ponekad ga praktikujem medjutim to sto si napisao jednostavno nije ispravno.u weightliftingu ne postoji disciplina cucanj vec samo trzaj i nabacaj.u ove dve discipline se ide u cucanj iskljucivo zato sto se moze podici dosta vise kila nego li to pokusas bez cucnja...jedini sport gde postoji disciplina cucanj je powerlifting i znaju se pravila najvisi deo butine mora proci ispod zamisljene paralele  koja prolazi kroz koleno.takodje i nije neka razlika raditi ga samo da se probije  paralela ili atg sto se kilaze tice pogotovu ako se atg radi sa zaletom pa hipsom odbijes od listove...tako da sto se mene tice ta prica ne pije vodu
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #307 poslato: Februar 15, 2013, 07:33:36 posle podne »

Da razjasnimo nesto. Meni je cucanj samo onaj koji se radi na olimpijadi u weightliftingu ili takozvani a2g cucanj. Svaki cucanj koji se prilikom spustanja ne spusti toliko da ne pipne butinom list, ja ne podrazumevam pod cucnjem. Isto tako ima ljudi koji misle drugacije i rade drugacije, tako da ne vredi raspravljati. Danas se u powerliftingu svasta priznaje, i sve vise ljudi gleda tu vrstu cucnjeva i samim tim rade takve cucnjeve, a meni je to go k. Nek radi svako kako misli da treba.

Naravno da ćemo da razjasnimo. Pričamo o powerlifting čučnju, ne vidim da se iko na ovoj temi prijavio kao olimpijski dizač tegova. Dakle, ako mene pitaš, ne pričam o olimpijadi, westside školi, već o IPF pl čučnju u kome ima slimsla nešto zvati čučanj ako probija paralelu za dlaku ili za 15cm. Može svako da radi onako kako misli da treba, može i raditi biceps pregib pa to zvati čučanj ili trostruki salto, može biti 10cm iznad paralele sa 250kg i kačiti ovde klipove kako radi čučanj. Ali sve to se ne zove čučanj.   
« Poslednja izmena: Februar 15, 2013, 07:37:04 posle podne od strane Ironman. » Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #306 poslato: Februar 15, 2013, 07:23:27 posle podne »

Znam obozavam da radim ja cucanj onaj pravi al sad sam rekao malo da promenim
malo da promeniš ''pravi'' čučanj?
Kad kažeš čučanj to se odnosi na to da tvoja butina u trenutku kada bude najniže bude u položaju sa slike.

Da razjasnimo nešto: Ne postoje pravi i nepravi čučnjevi, polučučenjvi, duboki čučnjevi i plitki čučnjevi. Sve što je iznad te paralele sa slike je neki pokušaj vežbe i to se ne zove čučanj u ovom sportu. Sve što je ispod paralele ili na paraleli se zove jednostavno: čučanj.

Da razjasnimo nesto. Meni je cucanj samo onaj koji se radi na olimpijadi u weightliftingu ili takozvani a2g cucanj. Svaki cucanj koji se prilikom spustanja ne spusti toliko da ne pipne butinom list, ja ne podrazumevam pod cucnjem. Isto tako ima ljudi koji misle drugacije i rade drugacije, tako da ne vredi raspravljati. Danas se u powerliftingu svasta priznaje, i sve vise ljudi gleda tu vrstu cucnjeva i samim tim rade takve cucnjeve, a meni je to go k. Nek radi svako kako misli da treba.

1+

Ljudi ne rade duboki samo sto ili su pogresno naucili da je bolje do paralele ili zato sto je lakse raditi Cucanj do paralele,jer tako ce manje da boli a i dizu vise kila nego na dubokom.
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #305 poslato: Februar 15, 2013, 07:08:11 posle podne »

Znam obozavam da radim ja cucanj onaj pravi al sad sam rekao malo da promenim
malo da promeniš ''pravi'' čučanj?
Kad kažeš čučanj to se odnosi na to da tvoja butina u trenutku kada bude najniže bude u položaju sa slike.

Da razjasnimo nešto: Ne postoje pravi i nepravi čučnjevi, polučučenjvi, duboki čučnjevi i plitki čučnjevi. Sve što je iznad te paralele sa slike je neki pokušaj vežbe i to se ne zove čučanj u ovom sportu. Sve što je ispod paralele ili na paraleli se zove jednostavno: čučanj.

Da razjasnimo nesto. Meni je cucanj samo onaj koji se radi na olimpijadi u weightliftingu ili takozvani a2g cucanj. Svaki cucanj koji se prilikom spustanja ne spusti toliko da ne pipne butinom list, ja ne podrazumevam pod cucnjem. Isto tako ima ljudi koji misle drugacije i rade drugacije, tako da ne vredi raspravljati. Danas se u powerliftingu svasta priznaje, i sve vise ljudi gleda tu vrstu cucnjeva i samim tim rade takve cucnjeve, a meni je to go k. Nek radi svako kako misli da treba.
« Poslednja izmena: Februar 15, 2013, 07:11:48 posle podne od strane nbg92 » Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #304 poslato: Februar 15, 2013, 03:47:47 posle podne »

danas mrtvo dizanje RAW
--
70x8
100x8
120x6
150x4
170x2
200x1
220x1
200x5
--
kotrljanje za trapez  ;D

« Poslednja izmena: Februar 15, 2013, 03:50:57 posle podne od strane Ironman. » Sačuvana
Arbeit macht frei.
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #303 poslato: Februar 15, 2013, 02:17:59 posle podne »

Aha ok
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #302 poslato: Februar 15, 2013, 02:04:23 posle podne »

Znam obozavam da radim ja cucanj onaj pravi al sad sam rekao malo da promenim
malo da promeniš ''pravi'' čučanj?
Kad kažeš čučanj to se odnosi na to da tvoja butina u trenutku kada bude najniže bude u položaju sa slike.

Da razjasnimo nešto: Ne postoje pravi i nepravi čučnjevi, polučučenjvi, duboki čučnjevi i plitki čučnjevi. Sve što je iznad te paralele sa slike je neki pokušaj vežbe i to se ne zove čučanj u ovom sportu. Sve što je ispod paralele ili na paraleli se zove jednostavno: čučanj.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #301 poslato: Februar 15, 2013, 12:58:32 pre podne »

Ja prednji cucanj radim sa 100kg
svaka ti cast
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #300 poslato: Februar 15, 2013, 12:34:54 pre podne »

Ja prednji cucanj radim sa 100kg
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #299 poslato: Februar 15, 2013, 12:33:37 pre podne »

prednji cucanj: 5x5x60 jadni moji zglobovi
ohp: 4,4,4x52.5
mrtvo:1x5x137.5
zgibovi:1,2,3,4,5,6,4,3
uski bp: 5,5,10x52.5      2 sec pauza
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #298 poslato: Februar 15, 2013, 12:24:39 pre podne »

Znam obozavam da radim ja cucanj onaj pravi al sad sam rekao malo da promenim
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #297 poslato: Februar 15, 2013, 12:22:56 pre podne »

ovo ti je neka vrsta box cucnja samo sto ja radim to dosat nize ali opet iznad paralele.. ja radim povremeno ovu vezbu nekad iznad paralel nekad ispod...ali ovo ti je dosta lakse od pravog cucnja.. ovo ti se uglavnom radi za neku eksplozivnost... ali nista ne moze da zameni cucanj  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #296 poslato: Februar 15, 2013, 12:15:25 pre podne »

Kao ovako nesta sam nasao na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=iXIBmZKVmCY
« Poslednja izmena: Februar 15, 2013, 12:21:17 pre podne od strane Darkossj » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #295 poslato: Februar 15, 2013, 12:02:59 pre podne »

ne znam sta mislis pod polu  cucanj ...ja uvek radim lifterski cucanj znaci samo da probijem paralelu i idem gore....po nekad ubacim atg cucanj...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Darkossj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #294 poslato: Februar 14, 2013, 11:59:52 posle podne »

Ok vazi , ja sam radio cucanj bas skroz se spustam , pa sad planiram polucucanj da radim neznam da li je dobro
Sačuvana
Stranice: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 18 upita.