TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:50:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921297 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #338 poslato: Februar 16, 2013, 09:46:18 pre podne »

Dosta smaranja, više dizanja tegova...jači ste na tastaturi nego na šipci ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #337 poslato: Februar 16, 2013, 02:46:29 pre podne »

Ljudi,valjda znate sta znaci rec polemika, trebamo ovde svi da polemisemo i da se druzimo, bez hard feelings-a...

Ne moramo uvek da merimo onu stvar  ;D (mislim na pamet naravno  8)  ;D)

« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 02:48:49 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #336 poslato: Februar 16, 2013, 02:03:42 pre podne »

samo nemoj da mislis da si pobedio ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #335 poslato: Februar 16, 2013, 01:57:24 pre podne »

:)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #334 poslato: Februar 16, 2013, 01:55:22 pre podne »

ok...kako god ...vidim da je to prokletstvo preslo i na tebe.   ???...ja ovde prekidam raspravu sto se tice mene..
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #333 poslato: Februar 16, 2013, 01:42:29 pre podne »

Upravo to...a svi ostali koji se ne takmice u PL nemaju opravdanje zasto ne rade duboki cucanj.
brate  a zasto mislis da postoji neka veca beneficija od atg ...zato sto to kaze tvoj "mentor"...mislis da nema jos ljudi koji se razumeju u tu tematiku i vise od njega...brate nigde ne postiji takmicenje u atg cucnju znaci  TO NE POSTOJI.opset cu ti naglasiti da disciplina cucanj jedino postoji u pl i tacno je definisano sta je cucanj.to sto ti pricas je kao kad bi ja rekao bolje da se fudbal igra bez auta zato sto ce onda vise da se trci...ljudi rade noge na razne nacine ...pogledaj na yt kolmanovu bb verziju cucnja  gde nije ni blizu paralele a noge nikad vece pa pogledaj njegov snimak dok je radio pl i sad ces ti da kazes da zato sto on neradi atg da to nevalja...smesno batice
Poredis velicinu nogu kod coveka koji je uneo u sebe bar milion dolara hemije...

Lepo sam napisao da svi koji se ne takmice u PL (greskom sam zaboravio i Strongman,ali to je to,dva srodna sporta) nemaju izgovor da ne rade duboki cucanj.

Radio si valjda i jedan i drugi i video koliko je teze raditi duboki,jel da?!

Manje kila mozes podici sve sto dublje odes u cucanj,jel da?!

A ono sto sam video je i da bolje rezultate (snaga,explozivnost,odraz...) daje duboki a i vec je apsolvirano da je duboki cucanj bezbedniji od cucnja do paralele po kolena.

Kad kazem duboki mislim da svako radi tako da ide max duboko koliko moze.
ma zasto si ubedjen da ako tebe vise radi atg da ce i ostale....znaci ja sad treba da kazem e vi svi sto radite atg nemate pojma to je sranje jer mnogo je lakse od recimo cucnja na jednoj nozi....jei probao nekad cucanj na jednoj nozi dosta je tezi nego bilo koja varijanta cucnja sa dve noge . ali ja nisam nigde video takmicenje u cucnju sa jednom nogom izuzev kod ljudi sa invaliditetom i ko to tvrdi da se vise kolena trose na pl cucnju nego na atg...pa sama logika kaze drugacije...ali ti si cuo od poliquina i njegovih izaslanika u srb da je to tako i ti neces prihvatiti nijedno drugo misljenje...pominjes odraz....probaj da dva meseca  radis trzaj pa mi javi sta ti je sa odrazom...on najmanje veze ima sa cucnem a pogotovo atg cucnjem
opet napominjem da nemam nista da neko radi atg i sam ga ponekad odradim ali disciplina cucanj je srogo definisana u pravilima pl.sto se tice benca neki ljudi mogu da naprave ogroman most i time skrate putanju ali i to je definisano i tacno se zna sta je bench
To sta je meni neko rekao ne kreira moje misljenje. ;)

Misljenje kreiram sam na osnovu prilozenog,dozivljenog,uradjenog,recenog...a to sto ti ljudi koje pominjes znaju znanje,pa sta da se radi,to im je "prokletstvo" i breme koje znaju da nose,zato ne brini. ;)

Ti si se uhvatio PL-a a ja ti treci put kazem pusti to...nije tema PL vec cucanj kao vezba i njegovo izvodjenje.

Sama rec cucanj znaci bukvalno da treba da cucnes,jesi li ti cucnuo ako dodjes do paralele?!Nisi,to je samo pola puta do cucnja...cucnuo si tek onda kad dodjes do kraja "Puta" i kad ne mozes dalje.


To sto su u PL utvrdili pravila...pa to je sport koji ljudi oblikuju kako misle da treba,ali ne mozes reci da je to jedini relevantan dokaz koji se mora postovati kod cucnja,jer opet ti kazem cucnuo si tek onda kad si dosao do kraja "puta".

A verovatno je tako i neki pametan cika davno i "provalio" cucanj kao vezbu kad je trebao neki teret da podigne a nije mogao,pa je poceo da vezba taj isti pokret kako bi ostvario potrebno...

A evo sad se setih ima u ovoj temi par strana unazad snimak gde Alen vezba sa kuglom,iz kog polozaja izbacuje kuglu,iz paralele ili je otisao daleko ispod paralele?!


P.S sta znaci bukvalno cucnuti i ustati iz cucnja,koji je to pokret,od koliko stepeni je taj ugao koji se desi pri pokretu?
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 01:45:07 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #332 poslato: Februar 16, 2013, 12:53:40 pre podne »

Upravo to...a svi ostali koji se ne takmice u PL nemaju opravdanje zasto ne rade duboki cucanj.
brate  a zasto mislis da postoji neka veca beneficija od atg ...zato sto to kaze tvoj "mentor"...mislis da nema jos ljudi koji se razumeju u tu tematiku i vise od njega...brate nigde ne postiji takmicenje u atg cucnju znaci  TO NE POSTOJI.opset cu ti naglasiti da disciplina cucanj jedino postoji u pl i tacno je definisano sta je cucanj.to sto ti pricas je kao kad bi ja rekao bolje da se fudbal igra bez auta zato sto ce onda vise da se trci...ljudi rade noge na razne nacine ...pogledaj na yt kolmanovu bb verziju cucnja  gde nije ni blizu paralele a noge nikad vece pa pogledaj njegov snimak dok je radio pl i sad ces ti da kazes da zato sto on neradi atg da to nevalja...smesno batice
Poredis velicinu nogu kod coveka koji je uneo u sebe bar milion dolara hemije...

Lepo sam napisao da svi koji se ne takmice u PL (greskom sam zaboravio i Strongman,ali to je to,dva srodna sporta) nemaju izgovor da ne rade duboki cucanj.

Radio si valjda i jedan i drugi i video koliko je teze raditi duboki,jel da?!

Manje kila mozes podici sve sto dublje odes u cucanj,jel da?!

A ono sto sam video je i da bolje rezultate (snaga,explozivnost,odraz...) daje duboki a i vec je apsolvirano da je duboki cucanj bezbedniji od cucnja do paralele po kolena.

Kad kazem duboki mislim da svako radi tako da ide max duboko koliko moze.
ma zasto si ubedjen da ako tebe vise radi atg da ce i ostale....znaci ja sad treba da kazem e vi svi sto radite atg nemate pojma to je sranje jer mnogo je lakse od recimo cucnja na jednoj nozi....jei probao nekad cucanj na jednoj nozi dosta je tezi nego bilo koja varijanta cucnja sa dve noge . ali ja nisam nigde video takmicenje u cucnju sa jednom nogom izuzev kod ljudi sa invaliditetom i ko to tvrdi da se vise kolena trose na pl cucnju nego na atg...pa sama logika kaze drugacije...ali ti si cuo od poliquina i njegovih izaslanika u srb da je to tako i ti neces prihvatiti nijedno drugo misljenje...pominjes odraz....probaj da dva meseca  radis trzaj pa mi javi sta ti je sa odrazom...on najmanje veze ima sa cucnem a pogotovo atg cucnjem
opet napominjem da nemam nista da neko radi atg i sam ga ponekad odradim ali disciplina cucanj je srogo definisana u pravilima pl.sto se tice benca neki ljudi mogu da naprave ogroman most i time skrate putanju ali i to je definisano i tacno se zna sta je bench
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #331 poslato: Februar 16, 2013, 12:43:04 pre podne »

Ne znam brate, meni jos uvijek nije jasno koji je cucanj bolji. Glupo je gledati ovoliku raspravu, svako govori da je njegov cucanj bolji, a siguran sam da niko nece promjeniti tehniku koju je do sad radio samo zbog jedne teme na forumu. Pogledaj kako radi chad wesley smith, maltene atg, a opet je medju top squaterima u americi, a onda vidis kako radi stan effeding... Svako nadje sebi laksi nacin
Mislim da nije poenta koji je nacin laksi vec koji je bolji,a obicno je bolje ono sto je teze u ovakvim situacijama.



P.S opet kazem da ne kvarimo temu,neka moderatori obrisu sav off ili neka prebace u temu Cucanj...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #330 poslato: Februar 16, 2013, 12:40:39 pre podne »

Ne znam brate, meni jos uvijek nije jasno koji je cucanj bolji. Glupo je gledati ovoliku raspravu, svako govori da je njegov cucanj bolji, a siguran sam da niko nece promjeniti tehniku koju je do sad radio samo zbog jedne teme na forumu. Pogledaj kako radi chad wesley smith, maltene atg, a opet je medju top squaterima u americi, a onda vidis kako radi stan effeding... Svako nadje sebi laksi nacin
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #329 poslato: Februar 16, 2013, 12:20:49 pre podne »

@Starfucker momak pita ono sto ne zna,a tebe ako to nervira ne moras da ga napadas. :) Koliko stvari ja vidim koje me nerviraju,pa sta sad da se radi,nije ovo moj privatni forum da govorim ljudima sta ce da pitaju i sta ce da pisu. ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #328 poslato: Februar 16, 2013, 12:19:14 pre podne »

Pominje se Benc...

Sa cucnjem do paralele skracuje se put 2x po minimu 10 cm a kad se to pomnozi sa tezinom,mnogo je to kila "ukradeno". ;D

Kad bi Benc radio tako da ne spustis teg do grudi,jel bi to bio ispravan Benc,ili kad bi se napravio toliki most kao na nekim klipovima koji skrate put tega isto kao na cucnju bar 10 cm x2?!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #327 poslato: Februar 16, 2013, 12:11:52 pre podne »

Upravo to...a svi ostali koji se ne takmice u PL nemaju opravdanje zasto ne rade duboki cucanj.
brate  a zasto mislis da postoji neka veca beneficija od atg ...zato sto to kaze tvoj "mentor"...mislis da nema jos ljudi koji se razumeju u tu tematiku i vise od njega...brate nigde ne postiji takmicenje u atg cucnju znaci  TO NE POSTOJI.opset cu ti naglasiti da disciplina cucanj jedino postoji u pl i tacno je definisano sta je cucanj.to sto ti pricas je kao kad bi ja rekao bolje da se fudbal igra bez auta zato sto ce onda vise da se trci...ljudi rade noge na razne nacine ...pogledaj na yt kolmanovu bb verziju cucnja  gde nije ni blizu paralele a noge nikad vece pa pogledaj njegov snimak dok je radio pl i sad ces ti da kazes da zato sto on neradi atg da to nevalja...smesno batice
Poredis velicinu nogu kod coveka koji je uneo u sebe bar milion dolara hemije...

Lepo sam napisao da svi koji se ne takmice u PL (greskom sam zaboravio i Strongman,ali to je to,dva srodna sporta) nemaju izgovor da ne rade duboki cucanj.

Radio si valjda i jedan i drugi i video koliko je teze raditi duboki,jel da?!

Manje kila mozes podici sve sto dublje odes u cucanj,jel da?!

A ono sto sam video je i da bolje rezultate (snaga,explozivnost,odraz...) daje duboki a i vec je apsolvirano da je duboki cucanj bezbedniji od cucnja do paralele po kolena.

Kad kazem duboki mislim da svako radi tako da ide max duboko koliko moze.
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 12:13:34 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #326 poslato: Februar 15, 2013, 11:53:02 posle podne »

probaj da udjes na sajt bilo koje pl organizacije ...evo neko je pomenuo ipf pa pogledaj sta se priznaje kao cucanj...znaci moras probiti zamisljenu paralelu za mm tako da jeste definisano...a vidi sad ovako gledao sam tvoj klip na bechu i mogu da kazem da je dobra tehnika  a zasto ne probas da uradis bench bez mosta , da ti lopatice nisu skupljene , da su ti ramena visoko i laktovi da ti idu pod 90 na telo,i da nemas leg drive da li bi digao istu kilazu ? a ovako je teze . a da li je ispravno?sto ne probas da radis bench sa dignutim nogama mnogo je teze i bolje pogadja grudi.zato sto se znaju pravila kako se radi bench i sta se priznaje.isto vazi i za cucanj
« Poslednja izmena: Februar 16, 2013, 12:00:36 pre podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #325 poslato: Februar 15, 2013, 11:43:38 posle podne »

Upravo to...a svi ostali koji se ne takmice u PL nemaju opravdanje zasto ne rade duboki cucanj.
brate  a zasto mislis da postoji neka veca beneficija od atg ...zato sto to kaze tvoj "mentor"...mislis da nema jos ljudi koji se razumeju u tu tematiku i vise od njega...brate nigde ne postiji takmicenje u atg cucnju znaci  TO NE POSTOJI.opset cu ti naglasiti da disciplina cucanj jedino postoji u pl i tacno je definisano sta je cucanj.to sto ti pricas je kao kad bi ja rekao bolje da se fudbal igra bez auta zato sto ce onda vise da se trci...ljudi rade noge na razne nacine ...pogledaj na yt kolmanovu bb verziju cucnja  gde nije ni blizu paralele a noge nikad vece pa pogledaj njegov snimak dok je radio pl i sad ces ti da kazes da zato sto on neradi atg da to nevalja...smesno batice
Ne postoji definisano sta je cucanj, i u tome i jeste problem,negde se trazi manja, a negde veca dubina. Ne mora da postoji discinplina cucanj da bih znao sta da podrazumevam pod pojmom cucanj.
« Poslednja izmena: Februar 15, 2013, 11:48:48 posle podne od strane nbg92 » Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #324 poslato: Februar 15, 2013, 11:33:03 posle podne »

Svakakve, znas sta smorno pa zato nesta pisem neznam sta

Ok ako ti je nesto smorno onda je uredu... ne znam brate, ali si zapoceo opstu raspravu oko cucnja na pogresnoj temi, a i usput si me iznervirao u rekordnom roku, a vjerovatno nisam jedini... mani se pisanja po forumima a drzi se treninga

Joj Darkossj aj ne smaraj vise sa tim glupim pitanjima... tacno od kad si se registrovao unio si nemir u moju glavu... ti bi radio nesto za sto kazes da nije bolje, jer si vidio od nekog tamo da tako radi pa ti se cini da je i to dobro, ali onda opet moras 5 puta da pitas sta je bolje... aj mani

A isto tako si se registrovao na exyu forum i u podforumu namjenjen za powerlifting postavio temu sa anketom "da li je dobro da se radi mrtvo dizanje ili ne".... sto bi onaj komentator sa youtuba rekao nakon primljenog gola "pa kakve mi budale imamo, to nema nigdje na svijetu"
hahahahah evo ne znam zasto, ali placem od smeha hahaha

Nije to sve, postavio je i drugu temu isti dan i to vjerovao ili ne pitanje je bilo "kako je bolje raditi zgibove-od napred; od nazad" .... je se oberučke uhvatio za glavu kad sam vidio sta pise....

Sačuvana
Stranice: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 18 upita.