TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 352630 Teme od strane 24473 Članovi Poslednji član: gagi888

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 16, 2019, 03:26:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |  (Urednik: Slavisa Stojic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 479 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji doručak  (Pročitano 465087 puta)
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #1015 poslato: Avgust 27, 2014, 10:56:54 pre podne »

Da sam prvi put na forumu pomislio bih da ste vas dvojica 5 weeks out od Olimpije, zivota mi
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
Miki91
Redovan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1014 poslato: Avgust 27, 2014, 10:54:18 pre podne »

Ne moze ni jedna "ravna" kasicica? :D
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
srdjan82
Napredni član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1013 poslato: Avgust 27, 2014, 10:51:25 pre podne »

Moze i sa hranom, ali većina uzima kao užinu...
Mogu kafe, ali "smeš" da ih piješ bez šećera ili onog ne mleka (2u1).
:)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1012 poslato: Avgust 27, 2014, 10:47:47 pre podne »

Badem jedes uz hranu, jel to ok? Mislio sam da se uzima van obroka :D
A kakva je situacija sa kafom, ili nesom, smemo, ne smemo? :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Moderator
Top poster
Na mreži Na mreži

Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1011 poslato: Avgust 27, 2014, 10:42:21 pre podne »

zakuvalo se na doručku  :D :D
da se ja nešto pitam rekao bih da je sve to preveliko komplikovanje stvari. Pogotovo za početnike, gde stavljam 99% ovog foruma, uključujući i sebe.
Jutros oko 7:30h integralna tortilja od 70g, sa 50g pohovanog belog, 1 kuvano jaje 55g, 1 trajengl low fat happy cow, malo lajt majoneza, malo senfa, gomila mešane salate radič, zelena, šargarepa, peršun, 1 grande ljuta paprika da se razbudim. Iza toga merica iso100 da pošećerim zajedno sa 2g omega3, 1 kap vit E, 1 tab folna kis, 1 msm glukozamin powex mix, 1 mutlivitmineral tab, 1 tab Fe.

Sve to zajedno oko 600-650kcal, proteina i uh oko 55g, masti oko 20-25g. Miran sam od gladi do 11h  ;D

E to ja zovem dorucak sampiona...BRAVO!

Sad moj red...1 banana, 1 merica 100% whey profesional plus 1 tableta  My Favorite Multiple Energizer ( Natrol)...sat vremena kasnije, 200 gr grilovanog pileceg belog, 100 gr pirinca, nekoliko "kapi" polimarkovog ljutog kecapa, 30 gr badema.. ;D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1010 poslato: Avgust 27, 2014, 08:05:25 pre podne »

zakuvalo se na doručku  :D :D
da se ja nešto pitam rekao bih da je sve to preveliko komplikovanje stvari. Pogotovo za početnike, gde stavljam 99% ovog foruma, uključujući i sebe.
Jutros oko 7:30h integralna tortilja od 70g, sa 50g pohovanog belog, 1 kuvano jaje 55g, 1 trajengl low fat happy cow, malo lajt majoneza, malo senfa, gomila mešane salate radič, zelena, šargarepa, peršun, 1 grande ljuta paprika da se razbudim. Iza toga merica iso100 da pošećerim zajedno sa 2g omega3, 1 kap vit E, 1 tab folna kis, 1 msm glukozamin powex mix, 1 mutlivitmineral tab, 1 tab Fe.

Sve to zajedno oko 600-650kcal, proteina i uh oko 55g, masti oko 20-25g. Miran sam od gladi do 11h  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
TwinSix
Entuzijasta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1009 poslato: Avgust 27, 2014, 08:03:54 pre podne »

Zar ti ne treba duze da ti slegne? :D
To je individualno. Ja pojedem 150 gr.ovsenih,5 belanaca i mericu whey-a, i imam osećaj da bih posle pola sata mogao na trening. Ipak sačekam sat i po zbog pre-W-a.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1008 poslato: Avgust 27, 2014, 07:55:41 pre podne »

Zar ti ne treba duze da ti slegne? :D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1007 poslato: Avgust 27, 2014, 07:36:10 pre podne »

Slazem se, nema potrebe za daljim raspravama :)
300ml 0% masti jogurt, 100 grama ovsene, pa me ceka za sat vremena jos 3 kuvana jaja, trenutno jutarnja kafica :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1006 poslato: Avgust 27, 2014, 06:34:59 pre podne »

Ok momci, spuštamo loptu, sreda je, za mene ''Big Gunz Day'', odvaliću se danas na biceps-triceps treningu. Doručak isti kao juče, pojačao sam hidrate na 30 grama na preporuku Heath-a i našeg doktora. Poručio bih kolegi Heath-u da su njegove sugestije dobrodošle, da nisam sujetan i da od njega kao iskusnijeg mogu mnogo da naučim. A doktor je tu da nam sve to obrazloži. Sad smo full ekipa. Dobro jutro... :)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1005 poslato: Avgust 27, 2014, 01:22:19 pre podne »

Isto kao i do sada, i do kraja godine...
-.-
50-60g ovsenih, 250ml jogurta i mericu wheya...
;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Moderator
Top poster
Na mreži Na mreži

Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1004 poslato: Avgust 27, 2014, 01:19:36 pre podne »

Inače, druže Pecho, prisetih se toga da neke amino kiseline podižu nivo insulina i povećavaju osetljivost ćelija na insulin, npr. BCAA( pogotovu leucin) i arignin, mora da i one uništavaju hormon rasta??? Da i njih izbacimo? Šta kažu profi bilderi o tome???  :D
Ok ako kazes te amino kiseline toliko uticajno i bitno povecavaju osetljivost na insulin, onda im udari kontru sa omega 3 :) . Ja sam ovo rekao jer mozda neko veruje u to, kao ja, i pocne da postuje to i pridrzava se. Stvarno ne znam zasto imas potrebu za ''repliku'' na svaki moj post. Napisao sam ovo Twinu za bananu i GH pa sad decko kako hoce, ako mu se to cini logicno i neka uzme u obzir ko je to rekao pa nek odluci i nek radi kako zeli. Nisam se tebi Slavisa obratio pa da odma moras da mi udaras kontre i replike.
A ovo za profi bildere...pa od koga da ucim prave stvari ? Od ovih ''trenera'' po seoskim teretanama i najvecih strucnjaka ? Kada kazes da oni svoj zivot stavljaju na kocku to se slazem i istina je skroz. Ali tu verovatno mislis na upotrebu hemije, za koju ja ni jednom nisam rekao da se treba upotrebljavati i ne citas lepo sta pisem i citas sta zelis da procitas ne sta stvarno pisem. Ja sam napisao da se edukujem o ishrani i funkcionisanju tela od profija a ti to odma shvatas da sam rekao da se treba upotrebljavati hemija. Uvek cu se informisati od boljih od sebe u bilo cemu, jer su sa razlogom bolji i ne smao u bildingu nego u svim sferama zivota. Znaci iskljucivo sam pisao i manje vise citirao pedju iskljucivo o ishrani i funkciji tela a ti odma dodajes i ovo hemiju... Ja stvarno nemam potrebu da se prepirem sa nekim jer je jako neprijatno, pogotovo ovako preko neta a ne u oci. Ako twinu ovo znaci, znaci. Na kraju krajeva ovo sam njemu sam se i obracao.

Ok...kako god...nema potrebe da se pravdas, a svaka nasa "rasprava" nas uci necem novom...merodavan kriterujum o necijem znanju u realnom svetu nauke nije neciji izgled...previse detinjasto shvatas neke stvari...uporedjujes neuporedive stvari, kao argumente ubuduce navedi pouzdanije i proverenije izvore i daj bolja objasnjenja, ako vec nekoga savetujes...a i fali ti malo bolje poznavanje fizologije i biohemije,kao i endokrinologije..bez uvrede...samo vise strpljenja i razloznosti u odgovorima...

Nego, sta cemo danas da doruckujemo? ;D
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2014, 01:22:23 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
srdjan82
Napredni član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1003 poslato: Avgust 27, 2014, 01:18:03 pre podne »

Ništa ja ne kontam ovde...
Slaviša piše sa medicinskog aspekta, a ne šta rade profi BB...
Mislim, OK ako se ti baviš profesionalno BB; i treba da te edukuje neko ko je profi.
Sa druge strane, pre ću uvažiti Slavišino mišljenje, tj. savet nego od nekog profesionalca.
I na kraju, kada je neki profesionalac otvoreno pričao o "tajni" svoga uspeha...?!?
O.o
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
Van mreže Van mreže

Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1002 poslato: Avgust 27, 2014, 12:59:48 pre podne »

Inače, druže Pecho, prisetih se toga da neke amino kiseline podižu nivo insulina i povećavaju osetljivost ćelija na insulin, npr. BCAA( pogotovu leucin) i arignin, mora da i one uništavaju hormon rasta??? Da i njih izbacimo? Šta kažu profi bilderi o tome???  :D
Ok ako kazes te amino kiseline toliko uticajno i bitno povecavaju osetljivost na insulin, onda im udari kontru sa omega 3 :) . Ja sam ovo rekao jer mozda neko veruje u to, kao ja, i pocne da postuje to i pridrzava se. Stvarno ne znam zasto imas potrebu za ''repliku'' na svaki moj post. Napisao sam ovo Twinu za bananu i GH pa sad decko kako hoce, ako mu se to cini logicno i neka uzme u obzir ko je to rekao pa nek odluci i nek radi kako zeli. Nisam se tebi Slavisa obratio pa da odma moras da mi udaras kontre i replike.
A ovo za profi bildere...pa od koga da ucim prave stvari ? Od ovih ''trenera'' po seoskim teretanama i najvecih strucnjaka ? Kada kazes da oni svoj zivot stavljaju na kocku to se slazem i istina je skroz. Ali tu verovatno mislis na upotrebu hemije, za koju ja ni jednom nisam rekao da se treba upotrebljavati i ne citas lepo sta pisem i citas sta zelis da procitas ne sta stvarno pisem. Ja sam napisao da se edukujem o ishrani i funkcionisanju tela od profija a ti to odma shvatas da sam rekao da se treba upotrebljavati hemija. Uvek cu se informisati od boljih od sebe u bilo cemu, jer su sa razlogom bolji i ne smao u bildingu nego u svim sferama zivota. Znaci iskljucivo sam pisao i manje vise citirao pedju iskljucivo o ishrani i funkciji tela a ti odma dodajes i ovo hemiju... Ja stvarno nemam potrebu da se prepirem sa nekim jer je jako neprijatno, pogotovo ovako preko neta a ne u oci. Ako twinu ovo znaci, znaci. Na kraju krajeva ovo sam njemu sam se i obracao.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1001 poslato: Avgust 27, 2014, 12:58:10 pre podne »

Druga je priča gde mi ovo radimo rekreativno i pazimo da na zdravlje, i profesionalni bb gde se po meni zdravlje dovodi u pitanje.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 479 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »

SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.812 sekundi sa 19 upita.