TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 04:42:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening i ishrana.  (Pročitano 24822 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #67 poslato: Mart 27, 2014, 01:55:00 posle podne »

ma kakvi da idem na keto ljudi,samo pitam :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #66 poslato: Mart 26, 2014, 10:34:21 posle podne »

Ljudi zanima me da li kada si na keto dijeti smes da jedes kikiriki,bademe,orahe itd. jer oni sadrzie 15-20g uh ?
Keto ti je poslednji stadijum topljenja masti, kada vise ne rade ni rotacije ni nista na jednocifrenom broju BF, a posto nisi BB takmicar sta ce ti to?
Negde je neko cak pitao sme li da jede Elllu na keto jer ce ga, boze moj, onih 0,5g UH izbaciti iz ketoze... ljudi bre, ne budite preoptereceni...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #65 poslato: Mart 26, 2014, 08:41:07 posle podne »

A zasto ne bi smeo i zasto uopste biti na keto dijeti ?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #64 poslato: Mart 26, 2014, 06:17:48 posle podne »

Ljudi zanima me da li kada si na keto dijeti smes da jedes kikiriki,bademe,orahe itd. jer oni sadrzie 15-20g uh ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #63 poslato: Decembar 10, 2013, 10:34:24 posle podne »

Cucnjeve radis 70% od max 1RM 10 do 12 ponavljanja !
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #62 poslato: Decembar 09, 2013, 10:55:14 posle podne »

Neces se sa zumancetom usreciti, nema mesta njemu u dijetama, i pogotovu keto. I mlecni proizvodi tad nisu sjajan izbor..
Ne razumem zasto uopste ides u keto, jer na slici sa avatara si premrsava, ne znam koji ti je krajnji cilj.
Moram da se složim sa ovim. I po mom ukusu si premršava :-p malo masa Ă°evojko
Slika je stara ko sto rekoh... kako god, 49% misica za zenu je odlicno i ja sam zadovoljna, posebno onim sto sam uspela sa rukama! Malo me nerviraju samo te noge jer su masnije, ovim dana bas forsiram sumo cucnjeve za unutrasnju stranu butina... koliko opterecenje da pocnem da primenjujem, posto su mi sve verzije cucnjeva/iskoraka bez tegova postale lake u serijama oko 20 ponavljanja?
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #61 poslato: Decembar 09, 2013, 04:13:19 posle podne »

Keto nije keto ako unosis voce,to je onda neki vid low carb-a posto i na low carbu postoji voce koje sme da se jede,mada ce ti svako reci drugi nacin.Na keto dijeti se tolerise do nekih 30 gr dnevno UH koji ne bi trebalo da remete ketozu,mada to ces ispucas iz salata jer u njima imas skrivenih slozenih hidrata.
Sve u svemu,begaj dalje od keto dijete,nije to za tebe,pa ni mene niti 90% ljudi na forumu.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
pedjoni986
Gost
« Odgovor #60 poslato: Decembar 09, 2013, 04:02:01 posle podne »

Neces se sa zumancetom usreciti, nema mesta njemu u dijetama, i pogotovu keto. I mlecni proizvodi tad nisu sjajan izbor..
Ne razumem zasto uopste ides u keto, jer na slici sa avatara si premrsava, ne znam koji ti je krajnji cilj.
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #59 poslato: Decembar 09, 2013, 02:55:07 posle podne »

Da li je bolja varijanta za keto da se samo izbace zitarice, a ostavi voce, povrce, zumance i ono malo hidrata iz mlecnih proizvoda? Meni taj rezim jako prija... znam i bildere koji uopste ne koriste zitarice u ishrani...
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #58 poslato: Decembar 09, 2013, 02:33:06 posle podne »

kao ja sto sam xDD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #57 poslato: Decembar 09, 2013, 11:49:21 pre podne »

Menie je pomalo smesno kada vidim kako se neki rekreativci,pa jos i pocetnici,tek tako frljaju "E sutra krecem na keto'' a nisu ni svesni sta je to...

Ma ajde bre, ni tri dana keto dijete ne bi izdrzali. Rekreativcu naturalcu nije potreban keto! Jer samo moze vise da se izgubi nego sto ce da se dobije.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #56 poslato: Decembar 09, 2013, 07:30:49 pre podne »

Menie je pomalo smesno kada vidim kako se neki rekreativci,pa jos i pocetnici,tek tako frljaju "E sutra krecem na keto'' a nisu ni svesni sta je to...
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #55 poslato: Decembar 08, 2013, 05:22:48 posle podne »

generalno sto se dijeta tice uvek prvo treba ici sa manjim kcal deficitom pa rotacijama... jako malo ljudi ima uopste potrebe za low carbom ili keto dijetom... ne govorim o contest prepu nego o spustanju bfa na neki normalan nivo tipa 10%...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #54 poslato: Decembar 08, 2013, 04:54:28 posle podne »

Ja nisam napisao nista za exe-a, decko je korektan nego onaj drugi tip je spomenuo nesto generala, glavnog BB strucnjaka u ovom delu Evrope, pa ono pitah samo zasto je sa konja dosao na magarca ( sa njegovog foruma na ovaj) malo mi nejasno :D
imam lajkovanu ogistru na fejsu jer tu uzimam whey pa tako nekad procitam textove koje prevede kad mi izbaci na pocetnu fejsa,nisam rekao da je najveci strucnjak u ovom delu EU nego da ga ja dosta postujem iz odredjenih razloga sto sad nije bitno.a na njegovom forumu je skup najvecih hejtera pa tamo ni ne idem
Sačuvana
Panta rei, panta res.
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #53 poslato: Decembar 08, 2013, 12:30:16 posle podne »

Slicna je situacija i tu.jer sama rotacija i mali unos hidrata ima logiku samo poslednjih par nedelja pre takmicenja 2 do 3 nedelje ne vise!Tvoj bazalni metabolizam za rad svih organa trazi energiju i zasto ga uskracivati te vrste energije.
Aha ok hvala na pomoci! :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 19 upita.