TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:06:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601797 puta)
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #366 poslato: Januar 05, 2014, 03:38:01 posle podne »

najbolje da pitas  popa   ::)
Postis jer ti osecas da treba da postis, a ne sto se bojis da ce te strefi grom s neba ako se omrsis i ne prekrstis kad prolazis pored crkve.


Slazem se ali tesko podnosim post makar bio jedan dan, ali opet osecam da bar pred Bozic treba postiti. S tim sto bi pravi post po meni isao bez ribe...

No bolje onda da odustanem od treninga, raspitala sam se za whey i dobila odgovor da ga zamenim sojinim proteinom, sto mi ne pada na pamet.
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #365 poslato: Januar 05, 2014, 03:09:29 posle podne »

Postis jer ti osecas da treba da postis, a ne sto se bojis da ce te strefi grom s neba ako se omrsis 

Hahah :D koji lik
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #364 poslato: Januar 05, 2014, 02:54:46 posle podne »

@Stefan L.
Sto se mene tice, suvise kasno im je doklincila. Pise iste nebuloze na 2-3 teme paralelno, a ni jedan od brda saveta ne zarezuje ni 5%.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #363 poslato: Januar 05, 2014, 02:30:18 posle podne »

sreca pa si se ti vratio na forum pa ce imati od koga da uci  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan L.
Gost
« Odgovor #362 poslato: Januar 05, 2014, 02:02:12 posle podne »

Mozda je glupo pitanje ali moram da pitam, posto se sutra posti... da li je dozvoljeno piti whey uz obrok? Mislila sam posto je "cist" protein bez laktoze i ziv. masti, da je dozvoljeno... nesto mi se ne kupuju pirincana mleka a posto planiram trening ne znam sta bi mi bila alternativa za whey makar u PWM-u...
Whey - surutka...

Nije posno i nece ti nista biti ako jedan dan ne uneses uopste proteine zivotinjskog porekla.


p.s a vi jedva docekali da se sprdate i pokazete koliko ste nacitani...oladite malo.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 02:04:00 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #361 poslato: Januar 05, 2014, 01:47:43 posle podne »

Ma ona nece obratiti paznju na ovo sto mi pisemo sto posto sam siguran....sacekace da kako ona kaze pop Mare da svoj sud o koriscenju wheya za vreme posta  :D

Inace juce greskom `mesto kofeina zveknem xanax....i odem posle pola sat na trening ....trening nikad gori stavio stotku na bendzu kao da ima dve tone ...katastrofa ....al sto sam mozak odmorio ludilooooooo   :D :D :D
« Poslednja izmena: Januar 05, 2014, 01:52:15 posle podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #360 poslato: Januar 05, 2014, 01:35:00 posle podne »

tebi neko jednostavno treba da kaze DOSTA.
znaci kada bi sagledala sva svoja pitanja iz drugog ugla shvatila bi kakvim se stvarima opterecujes. jednom recju - preterujes.
ako si vernik a ocigledno jesi cim postis naravno da ne mozes da pijes whey. svasta
Konacno da je neko napisao,da mi redovni hejteri ne moramo uvek da polivamo ovde!
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #359 poslato: Januar 05, 2014, 01:27:27 posle podne »

mislim da se teror salio za popa lol :)
mislim toliko je logicno, ako postis prosto ne pijes whey i cao, kao da ce neka steta nastati za jedan dan :o
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #358 poslato: Januar 05, 2014, 01:26:48 posle podne »

možda ipak pozvati egzorcistu?  :o imam ja par brojeva...
mada opet bez wheya posle treninga nije baš zajebancija, katabolizam udara kad se čovek najmanje nada...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #357 poslato: Januar 05, 2014, 01:03:58 posle podne »

najbolje da pitas  popa   ::)
+1

Mozda je glupo pitanje ali moram da pitam, posto se sutra posti... da li je dozvoljeno piti whey uz obrok? Mislila sam posto je "cist" protein bez laktoze i ziv. masti, da je dozvoljeno... nesto mi se ne kupuju pirincana mleka a posto planiram trening ne znam sta bi mi bila alternativa za whey makar u PWM-u...

Mozes jedan dan bez veja, nece ti se svet srusiti na glavu,niti se telo deformisati. Kao PWM pojedi ribu i pirinac i stvar resena.Razmisli malo, vej tj.surutka je produkt mlecnih proizvoda, e sad to sto je on filtriran i radjeno mu sto cuda to je vec filozofsko pitanje da li je odgovarajuci za post, najbolje da ti pitas popa ipak :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #356 poslato: Januar 05, 2014, 12:59:00 posle podne »

Postis jer ti osecas da treba da postis, a ne sto se bojis da ce te strefi grom s neba ako se omrsis i ne prekrstis kad prolazis pored crkve.

Ja od religija verujem u bozicnu i uskrsnju trpezu, al to sto cu sutra tucem po gici saranu i prebrancu, ne zavaravam se bogougodnim zivotom.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #355 poslato: Januar 05, 2014, 12:08:49 posle podne »

ali ako Mare kaze da moze whey na postu to je amin  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #354 poslato: Januar 05, 2014, 12:01:14 posle podne »

Ne budite grubi da ne ode, necemo imati sta da citamo posle :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #353 poslato: Januar 05, 2014, 11:50:57 pre podne »

ja samo pratim njene teme i lepo se ismejem svaki put....cuj ako postim jel smem whey....strasno ...mada mozda da ode do svog popa i da joj dozvoli razresenje  na whey jer  se bavi teskim fizickim radoom  ??? ??? ??? ::)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #352 poslato: Januar 05, 2014, 11:46:01 pre podne »

tebi neko jednostavno treba da kaze DOSTA.
znaci kada bi sagledala sva svoja pitanja iz drugog ugla shvatila bi kakvim se stvarima opterecujes. jednom recju - preterujes.
ako si vernik a ocigledno jesi cim postis naravno da ne mozes da pijes whey. svasta
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Stranice: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.