TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:17:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 602353 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #441 poslato: Januar 14, 2014, 02:09:08 posle podne »

Pa jel hoces sada da ti pisem biohemijske reakcije zasto je to tako, i da ti dokazujem pomocu studija koje su radili mishevima ne razumem ? Na osnovu mog iskustva, gomile mojih prijatelja (neki od njih su i profi), gomile rekreativaca koje poznajem, ja ti govorim da ni 5% njih ne radi full body pri sechki dal bila low carb rotacija keto sta god, a sto jednostavnije sam hteo da ga objasnim da ne bi ljude bunilo, dakle nema tu neke filozofije, splitom se fokusiras na deo tela koji radis, imas vremena da ga kvalitetno odradis, kompenzujes nedostatke odredjene particije,samim tim pojacas te treninge, a sta ces odraditi sa full body treningom, i koje ces vezbe tu da smestis ? I rekao sam da samo tu moze da se izvuce dobar kardio, i nista vise od toga..
Ajde ti sada nama reci ko je napravio dobru formu sa full body rezimom i daj nam biohemijske studije na tu temu ? :D
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #440 poslato: Januar 14, 2014, 02:05:08 posle podne »

nekako ja ovde i dalje ne vidim na primer ni jedan argument, samo si napisao da tako svi rade i da neces da objasnjavas?
i izneo neosnovanu tvrdnju kako je nesto najbolje, opet bez ijednog objasnjenja
kapiram da je to tvoje misljenje, ali zasto?
zasnovano na isprobavanju na sebi, drugima, citanju o tome?

Pa i da krenem sa nekim objasnjenjem, ti si od one sorte koja vec zna sve odgovore, tako da zasto bih :) A i nema tu sta da se objasnjava, nijedan jaci rekreativac, semi profi ili profi tip ne radi full body pod sechkom, a pravo  da ti kazem, ne znam ni 3 % ostale sorte vezbaca koji radi full body..ima ih, ali izgledaju smesno.
Kvalitetno odradjeni split je najblagotvorniji sto se tice BB pristupa / definisanju i oblikovanju.

sad ce kapiram opet neko da pobesni i nadrka se ali i dalje zelim da zivim u utopiji u kojoj mozes da postavis normalno pitanje i, ukoliko neko zeli da odgovori na njega, dobijes i odgovor :)

ja za bananu naravno da nisam imala losu nameru, to je samo moje misljenje, da je recimo grozdje bolji izbor za pwm ili slicno, mislim da se bananama generalno pridaje previse znacaja

'pretera ga' sa smajlijem i znakom pitanja sta si hteo reci, ne vidim nista lose u tome i dalje :)
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #439 poslato: Januar 14, 2014, 02:03:05 posle podne »

Haha , znam , ja sam samo dao moje misljenje kada vidim smisao u full body-u :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #438 poslato: Januar 14, 2014, 02:00:21 posle podne »

Pa i da krenem sa nekim objasnjenjem, ti si od one sorte koja vec zna sve odgovore, tako da zasto bih :)

izvini a zbog cega si ovo pretpostavio?
mozda samo ja ovde tripujem da je forma foruma zamisljena tako da ljudi razmenjuju misljenja

Mozda sam i pogresio, u skorasnjoj memoriji mi je ona tvoja provala o banani, mada probably nisi imala zle namere :) Naravno da je koncept foruma razmenjivanje misljenja i iskustava, ali samo sam ti odgovorio na nacin koji si ti meni, u fazonu ^pretera ga^ :D Zasto si to morala reci, mogla si jednostavno reci zelim objasnjenje, da vidim kako si ti zamislio, koje je tvoje iskustvo itd,i onda bi naravno dobilaisto takav lep odgovor :) Kad peckas, primi peckanje :D

@Beast pa to se podrazumeva kad je novi mladic u teretani, da neko vreme ide sa full body i da uci osnovne vezbe da bi se osamostalio za split.. ali ovde pricamo o full body sistemu u definiciji / oblikovanju itd.znaci kad je vec odredjena forma postignuta.
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #437 poslato: Januar 14, 2014, 01:57:29 posle podne »

Zaboravih da kazem , tj sad sam se setio , ima smisla full body - ali samo jednom apsolutnom pocetniku u teretani kojem bi i najmanji teg sokirao telo , a i tad se telo brze oporavlja , vise treninga = vise vremena da se nauci pravilna forma itd ... Tako da jedino tu ima nekog pravog smisla , moje misljenje ... :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #436 poslato: Januar 14, 2014, 01:53:59 posle podne »

Pa i da krenem sa nekim objasnjenjem, ti si od one sorte koja vec zna sve odgovore, tako da zasto bih :)

izvini a zbog cega si ovo pretpostavio?
mozda samo ja ovde tripujem da je forma foruma zamisljena tako da ljudi razmenjuju misljenja
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
pedjoni986
Gost
« Odgovor #435 poslato: Januar 14, 2014, 01:49:08 posle podne »

Pa da,ali to je nesto drugo, za takmicenje se koriste mnoge metode haha..pricamo o naturalizmu i rekreativizmu, jer ovde smo vecina takvi.. za jednog naturalca koji zeli da maksimum izvuce u bb, dakle nekoj solidnoj formi unutar 12% BF indeksa, nema bolje od splita, sa full body programom ne mogu lepo oblici i simetrija da se izvuce, jer vezbac nije dovoljno fokusiran na jednu particiju ili dve koliko radi na treningu, nego pecka celo telo bzv.. to peckanje celog tela i full body moze biti jedino dobar kao vrsta kardia, sa sto manjim pauzama. ali ponovo mora biti prisutan jak anaerobni trening.
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #434 poslato: Januar 14, 2014, 01:46:43 posle podne »

Realno , full body mislim da niko ali niko ne koristi , sem za carb deplete par dana pred takmicenje i to je to ... :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #433 poslato: Januar 14, 2014, 01:44:23 posle podne »

Pa i da krenem sa nekim objasnjenjem, ti si od one sorte koja vec zna sve odgovore, tako da zasto bih :) A i nema tu sta da se objasnjava, nijedan jaci rekreativac, semi profi ili profi tip ne radi full body pod sechkom, a pravo  da ti kazem, ne znam ni 3 % ostale sorte vezbaca koji radi full body..ima ih, ali izgledaju smesno.
Kvalitetno odradjeni split je najblagotvorniji sto se tice BB pristupa / definisanju i oblikovanju.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #432 poslato: Januar 14, 2014, 01:41:10 posle podne »

Pa ici ce nikako, pogotovu ako si krenuo sa sechkom, ma sa bilo cim da si krenuo full body je totalni promasaj, i najgora vrsta treninga.

au bre i ti ga pretera :D
objasnjenje?
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
pedjoni986
Gost
« Odgovor #431 poslato: Januar 14, 2014, 09:57:02 pre podne »

Tropate gluposti, kafa ima prava dejstva jedino na prazan stomak i jedino tada ima smisla. Ja retko kad sam radio kardio na prazan stomak odmah ujutru, uglavnom sam posle treninga, naturalcu je uglavnom nebitno kada radi kardio u toku dana bitno je da zna da ga radi i kako da se ponasa pre i posle i to je cela poenta.

@pedjoni986 Kada se radi kardio posle treninga, gde je mesto proteinu tj. da li se uzima posle treninga ili na kraju posle kardio treninga?


Na kraju posle kardio treninga se uzima whey
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #430 poslato: Januar 13, 2014, 11:45:00 posle podne »

Tropate gluposti, kafa ima prava dejstva jedino na prazan stomak i jedino tada ima smisla. Ja retko kad sam radio kardio na prazan stomak odmah ujutru, uglavnom sam posle treninga, naturalcu je uglavnom nebitno kada radi kardio u toku dana bitno je da zna da ga radi i kako da se ponasa pre i posle i to je cela poenta.

@pedjoni986 Kada se radi kardio posle treninga, gde je mesto proteinu tj. da li se uzima posle treninga ili na kraju posle kardio treninga?
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #429 poslato: Januar 13, 2014, 11:25:13 posle podne »

Da li su bolji izbor psenicne klice ili ovsene mekinje? Ove prve imaju samo oko 20g UH na 100g, ali im je ukus odvratan i nekako nadimaju (ne znam, mozda sam osetljiva na gluten-danas ih prvi put probala). Ovsene pak imaju 3 puta vise UH i dugo drze sitim, bas prijatan ukus... ili mi generalno preporucujete 1-1,5h pred trening da se drzim starih dobrih ovsenih ali PAHULJICA? Hvala!  :)

P.S. Da li neko uopsteno zna razliku klica, pahuljica i mekinja i sta je najbolji izbor za sportiste?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #428 poslato: Januar 12, 2014, 04:31:47 posle podne »

Ma i za masu je full body shit..Gigantske serije su vec druga prica ;)
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #427 poslato: Januar 12, 2014, 04:30:21 posle podne »

da si primoran da radis full body radis u jednoj opciji a split u drugoj uvek bi radio split na deficiniji a full body na masi... zato sto je veca frekvencija iste misicne grupe vaznija dok rastes...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.