TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:33:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 601929 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #786 poslato: Maj 26, 2014, 05:19:33 posle podne »

Sta kazete za trbusnjake izmedju serija? Radim vec neko vreme izmedju serija, odradim brze trening, boljem mi je tako, nego da na kraju radim...

Zavisi od toga kog ti je tipa tening? Mislim da li radiš kružno ili ideš od sprave do sprave pa radiš?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #785 poslato: Maj 26, 2014, 04:12:59 posle podne »

Da li mogu da koristim protein surutke sto se kupuje u zdravoj hrani, koristio bih ga u sejkovima za uzinu i u nekim receptima da ne trosim whey? :D

pazi surutka u prahu i protein surutke su dve različite stvari.   Surutka u prahu ima vrlo mali procenat proteina, ima laktoze dosta i mlečnih masti takoĂ°e, zaobiĂ°i je...  bolje onda jedi jaja, meso, sir i ostalo...

protein surutke ima bar 70% proteina pa na dalje... što čini ogromnu razliku...

ali mislim da smo svi probali i prošli tu fazu - surutka u prahu :)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #784 poslato: Maj 26, 2014, 02:47:03 posle podne »

Sta kazete za trbusnjake izmedju serija? Radim vec neko vreme izmedju serija, odradim brze trening, boljem mi je tako, nego da na kraju radim...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #783 poslato: Maj 25, 2014, 11:38:44 pre podne »

Ja mislim da je ovde prdenje ceo dan najmanji problem, da bi iz surutke u prahu uneo proteina kao iz jedne merice, trebas popiti 200g praha.
Sa time unosis nesto vise od 120g laktoze (mlecnog secera, koga surutka u prahu sadrzi +60%) . Lako je ukapirati koliko se isplati.
Ukoliko hoces da stedis whey, belo meso / jaja + pirinac odmah nakon treninga.

Marko Dimitrijevic, moze odgovor na proslo pitanje vezano za latse?
Sačuvana
yostra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Rome wasn't built in a day!!!

« Odgovor #782 poslato: Maj 25, 2014, 07:54:17 pre podne »

Da li mogu da koristim protein surutke sto se kupuje u zdravoj hrani, koristio bih ga u sejkovima za uzinu i u nekim receptima da ne trosim whey? :D
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #781 poslato: Maj 24, 2014, 11:56:20 posle podne »

pozz evo jedno brzo mozda malo i neobicno pitanje naime posto mi slabo raste brada izgleda zbog testosterona(manjak) nije genetski sigurno jer svi rodjaci i tata imaju bas gustu bradu, da li konzumiranje cinka moze pospesiti rast brade imam 17 godina imam malo al se jedva i vidi/
Decace, imas 17 godina, dovoljno ti je da pogledas svoje vrsnjake, sumnjam da imaju brade do pupka... Uzivaj dok mozes, kad bude krenula da ti raste ima da te smori brijanje :)

Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #780 poslato: Maj 24, 2014, 10:01:01 posle podne »

Planiram da narucim sad neke proizvode pa me zanima jel postoji mogucnost da mi budu dostavljeni posle 15:00h,jer svaki dan radim prvu smenu,pitam zbog toga sto do sad svaki put kad sam narucivao stizali su mi ranije?hvala
Sačuvana
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #779 poslato: Maj 22, 2014, 11:16:20 posle podne »

Lat masina siroki hvat ,zgibovi I najbitnije je kontrola pokreta narocito u ekscentricna kontrakcija i istezanje latisimusa iz ramenog dela .Kako sada radis ledja?

Moze malo pojasnjenje za "ekscentricna kontrakcija i istezanje latisimusa iz ramenog dela" ? Da li je to maksimalno opruzanje ruku i opustanje ramena prilikom zavrsavanja ponavljaja, pa onda iz tog polozaja novo vucenje?

Prosecan trening ledja: Zgibovi 4x10, hiperekstenzija 2 serije za zagrevanje erektora, mrtvo dizanje kao prioritetna vezba sa u proseku 80% snage, veslanje u pretklonu obrnutim hvatom ili "testerisanje bucicom" za kraj. Treninzi su intenzivni i traju maksimalno sat vr. Pri vucenjima i veslanjima, uvek prvo laktovi idu gore.
« Poslednja izmena: Maj 22, 2014, 11:20:27 posle podne od strane murbi » Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #778 poslato: Maj 22, 2014, 08:49:50 posle podne »

pozz evo jedno brzo mozda malo i neobicno pitanje naime posto mi slabo raste brada izgleda zbog testosterona(manjak) nije genetski sigurno jer svi rodjaci i tata imaju bas gustu bradu, da li konzumiranje cinka moze pospesiti rast brade imam 17 godina imam malo al se jedva i vidi/

Ako sumnjas na test, izvadi ukupan test u privatnoj lab, mislim da je cena 800 do 900 din.
« Poslednja izmena: Maj 22, 2014, 08:53:18 posle podne od strane Nikola90 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #777 poslato: Maj 22, 2014, 07:45:03 posle podne »

Lat masina siroki hvat ,zgibovi I najbitnije je kontrola pokreta narocito u ekscentricna kontrakcija i istezanje latisimusa iz ramenog dela .Kako sada radis ledja?
Sačuvana
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #776 poslato: Maj 22, 2014, 07:00:37 posle podne »

Moras da pijes antibiotike i steroide koji se daju bikovima ako hoces da se spasis.
Salim se :) , brada je retko kome gusta u tom periodu, bice druga prica za 4-5 god i ne mora uopste da znaci da je povezano sa testosteronom, imas puno ljudi koji pucaju od testosterona a prirodno gotovo da nemaju bradu (pogotovo oni sa svetlijom dlakom).

Marko daj savete za sirinu latsa, meni uglavnom sve ide na unutrasnja i gornja ledja, misice oko lopatice.

Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #775 poslato: Maj 22, 2014, 06:26:46 posle podne »

pozz evo jedno brzo mozda malo i neobicno pitanje naime posto mi slabo raste brada izgleda zbog testosterona(manjak) nije genetski sigurno jer svi rodjaci i tata imaju bas gustu bradu, da li konzumiranje cinka moze pospesiti rast brade imam 17 godina imam malo al se jedva i vidi/
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #774 poslato: Maj 19, 2014, 05:23:07 posle podne »

Dobro je, plasio sam se da mi se struk ne rasiri... Nizak sam, pa ne bih da preteram u sirini! :)
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #773 poslato: Maj 19, 2014, 04:53:31 posle podne »

Nece se siriti struk,a uvek mozes raditi na sirini latisimusa.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #772 poslato: Maj 19, 2014, 04:44:17 posle podne »

Videcu kako kad nekad cu obrok, nekad whey, u zavisnosti od toga koliko je vremena proslo od jela pre trcanja. Hvala. Je l' se od treniranja bocnih trbusnjaka siri struk? Posto ih treniram uvek kada radim stomacne trbusnjake...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.