TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:56:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 498 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vas poslednji obrok  (Pročitano 576069 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #1097 poslato: Decembar 22, 2015, 11:34:33 pre podne »

Nisu čista ni deca od 16...
:D
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #1096 poslato: Decembar 22, 2015, 11:30:54 pre podne »

Zoltan razrusio iluzije, ja sam mislio da ste svi vi iz pansport tima bar cisti.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1095 poslato: Decembar 22, 2015, 10:26:56 pre podne »

Naravno druze ne zavaravam se uopste, znam sve da ako izadjem ovako kako planiram da nista uraditi necu ali prosto zelim samo da izadjem i osetim tu draz, jednom i nikad vise, mene takmicenje ne zanima samo zbog sebe zelim....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #1094 poslato: Decembar 22, 2015, 10:13:14 pre podne »

Da naravno apsolutno se slazem i ovde govorim o natural bez hemije samo ovi zdravi dodaci ishrane ... Iskreno jako me zanima jer bih kao sto sam rekao voleo da se pojavim i probam na jogodina open-u a ovde sam sam i apsolutno slabo poznajem tu materiju...hranim se ok i treniram dobro ali me i zanima postupak pripreme kad povinje kako kojim redosledom sta je prvo,drugo, trece ....nije mi cilj nikakav trijumf nista jer znam da nemam sta tamo da trazim pored nekih "zivotinja" vec samo da ispunim decacki san....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Moj ti je savet ti je da se spremiš koliko možeš i izaĂ°eš.
Ali moraš razgraničiti jednu stvar a to je da svakak federacija a kod nas ih ima podosta ima svog favorita i tog čoveka gura.
drugo isto jako bitno,ako izaĂ°eš kako se to kaže natural blago je rečeno da će te oduvati jer da se ne lažemo to odavno više niko nije.
Al da izaĂ°eš radi sebe i da osetiš draž bine,publike i svega ostalog to zaista vredi.
A kasnije ako zaista hoćeš da nešto i uradiš bez teške artiljerije nemoj da se zavaravaš.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1093 poslato: Decembar 22, 2015, 08:53:46 pre podne »

Sta je to belo? a pitanje u vezi kikirikija...zar on ne sadrzi bas bas dosta masti u sebi?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #1092 poslato: Decembar 22, 2015, 12:00:42 pre podne »

Vecera :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1091 poslato: Decembar 21, 2015, 12:54:33 posle podne »

Govedje pljeskavice, krompir kuvani sa malo kecapa, krastavcici ☺️



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1090 poslato: Decembar 21, 2015, 11:38:34 pre podne »

Ok iskombinovacemo nesto... ☺️


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #1089 poslato: Decembar 21, 2015, 11:20:07 pre podne »

Tamo sam i ja debitovao pre 2 godine, ako mene pitas pravo mesto i pravo takmicenje za pocetak :)

Znas kako, puno mojih drugara se takmici, jedni spustaju hidrate, tj smanjuju unos, drugi jako dugo drze nule, treci drze nule pa dizu hidrate poslednjih par nedelja kako bi kada ostali "tonu" oni bili u boljem polozaju, svega ima, svasta sam video, ali jedno je sigurno NE POSTOJI TACAN SISTEM KOJI RADI, svi rade, svi su dobri, ali samo je pitanje sta kome odgovara.

Sta je jos potrebno, pa ubitacna psiha, da kada ostali stanu ti nastavis, da kada bi obican covek pogresio ti ni ne pomislis, da treniras najjace kad si najslabiji, eto to je potrebnije od svake hemije.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1088 poslato: Decembar 21, 2015, 11:04:14 pre podne »

Da naravno apsolutno se slazem i ovde govorim o natural bez hemije samo ovi zdravi dodaci ishrane ... Iskreno jako me zanima jer bih kao sto sam rekao voleo da se pojavim i probam na jogodina open-u a ovde sam sam i apsolutno slabo poznajem tu materiju...hranim se ok i treniram dobro ali me i zanima postupak pripreme kad povinje kako kojim redosledom sta je prvo,drugo, trece ....nije mi cilj nikakav trijumf nista jer znam da nemam sta tamo da trazim pored nekih "zivotinja" vec samo da ispunim decacki san....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #1087 poslato: Decembar 21, 2015, 10:54:44 pre podne »

Tako je, zato i kazem da osoba mora poznavati sebe, tj kako reaguje na odredjene dijete.

Treba zapisivati kako se telo ponasalo nakon raznoraznih promena, to moze da bude od znacaja kada su kljucni trenutci u pitanju.

Razlika izmedju natural spremanja i sa ozbiljnim arsenalom jeste u samom pristupu dijeti ali svakako mora da se ispostuje maksimalno ili nista od rezultata.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #1086 poslato: Decembar 21, 2015, 10:49:16 pre podne »

Aha, ok u van sezoni se bas ne paui puno oko toga ali koliko pred takmicenje neko treba da se pazi unos uh i da se scede na minimum(koliki?)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ono sto ce retko ko spomenuti je sama cinjenica da nije kod svakoga isto i to jer nismo svi isti i svi drugacije reagujemo kako na hranu tako na suplemente i nacin treninga.Ali ono jos vaznije je sto se ne spominje a treba da rekreativci znaju je da nije isto ako se spremas cist i na hemiji.Tu je jako bitna razlika i to treba razgraniciti.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #1085 poslato: Decembar 21, 2015, 10:44:45 pre podne »

Pa to je komplikovano malo, a u istu ruku i jednostavno, zavisi koliko poznajete sebe.

U van sezoni do sada nikad nisam ni jeo cisto, pojedem ja meso, ali uzimao sam i losu hranu, medjutim ciljevi se menjaju pa moram da budem cist i u tom periodu.

E sad, minimum hidrata, nije ni u tome poenta, vidjao sam momke koji se toliko isprazne da dobiju onaj flat i vodenast izgled, izgube tvrdocu. Mora da se taktizira opasno. Isao sam i do nule kada je bilo potrebno.

Pripreme su mi trajale 16 nedelja u kojima nisam pogresio jedan zalogaj, niti jedan gutljaj, a pre toga jos 5-6 nedelja polu ciste ishrane :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #1084 poslato: Decembar 21, 2015, 10:37:21 pre podne »

Aha, ok u van sezoni se bas ne paui puno oko toga ali koliko pred takmicenje neko treba da se pazi unos uh i da se scede na minimum(koliki?)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #1083 poslato: Decembar 21, 2015, 10:33:48 pre podne »

Ove nedelje sam isao nisko, neplanirano iskreno i iskoristio nedelju za punjenje.

Generalno u van sezoni ne brojim hidrate, dokle god je cisto meni ne smeta ni 400-500, naravno ne svakodnevno, nego jednom u par dana.

Ono sto planiram do kraja januara su neke rotacije UH, jescu hidrate samo posle treninga, to ce uraditi posao za taj period.

Tesko je psihicki izgurati taj post takmicarski period, teze od same dijete.

Cilj je April i ulazak u reprezantaciju, e sad, ako posao ne bude dozvolio mozda odlozim taj projekat, ali se nadam da necu morati iskreno :)


Punjenje rezervi glikogena koje su se niskim unosom hidrata u toku nedelje ispraznile :)
Sto ce reci jedan dan u nedelji rokanje uh?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tako je bilo ove nedelje, sledece ne :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 498 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.