TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:55:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Koji tip Proteina je najbolji za Tebe  (Pročitano 223674 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #398 poslato: Februar 07, 2013, 05:12:00 posle podne »

Jagoda - bela cokolada ...  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #397 poslato: Februar 07, 2013, 03:24:38 posle podne »

Ok, hvala ti puno!  ;D
Ukus je svakako veoma bitan tako da ću uzeti ovaj drugi.
Pozz!

super, dobar izbor. Možeš da biraš izmeĂ°u  čokolada-kokos, čokolada-lešnik, jagoda-bela čokolada, vanila-šumsko voće, kapućino  ;D
Sačuvana
Branka88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #396 poslato: Februar 07, 2013, 03:11:36 posle podne »

Ok, hvala ti puno!  ;D
Ukus je svakako veoma bitan tako da ću uzeti ovaj drugi.
Pozz!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #395 poslato: Februar 07, 2013, 02:28:25 posle podne »

Pozdrav!
Od leta idem u teretanu, trčim u proseku 5km svaki drugi dan i radim neke standardne vežbe snage (sat vremena svaki drugi dan). Regulisala sam ishranu i izgubila na težini. Sada imam 63kg (visoka sam 168) i planiram da izgubim još nekoliko kilograma. Počela sam da se pripremam za polumaraton 21. aprila. Razmišljam da uzmem neki protein, ali ne znam da li bih trebala i koji bih trebala da kupim. Inače, cilj mi je 60gr proteina svaki dan i to mi je teško dostižno ishranom (ne volim meso) ali najčešće uspem da unesem toliko.
Imate li neki savet?
Hvala unapred!
Branka

pozdrav Branka, protein će se super uklopiti, najpre zbog boljeg i bržeg oporavka posle tvojih treninga (whey se maksimalno brzo apsorbuje, ukusan je i ne opterećuje stomak a pored toga sadrži minimum hidrata i masti)

savetovala bih ti jednu mericu posle svakog treninga, sa vodom, eventualno još jednom u toku dana - najbolje ujutru, a konkretno preporuke:

- Dymatize Elite whey - koji je ujedno na akciji
- Scitec 100% whey professional - jako ukusan :)  ako ti je stalo do ukusa uzmi njega
Sačuvana
Branka88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #394 poslato: Februar 07, 2013, 02:19:40 posle podne »

Pozdrav!
Od leta idem u teretanu, trčim u proseku 5km svaki drugi dan i radim neke standardne vežbe snage (sat vremena svaki drugi dan). Regulisala sam ishranu i izgubila na težini. Sada imam 63kg (visoka sam 168) i planiram da izgubim još nekoliko kilograma. Počela sam da se pripremam za polumaraton 21. aprila. Razmišljam da uzmem neki protein, ali ne znam da li bih trebala i koji bih trebala da kupim. Inače, cilj mi je 60gr proteina svaki dan i to mi je teško dostižno ishranom (ne volim meso) ali najčešće uspem da unesem toliko.
Imate li neki savet?
Hvala unapred!
Branka
Sačuvana
djepi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #393 poslato: Februar 06, 2013, 12:35:21 posle podne »

hvala
Sačuvana
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #392 poslato: Februar 04, 2013, 08:24:14 posle podne »

E ljudi jedan drugar me je zamolio da pitam ovde na forumu oko izbora suplementacije i vezbanja uopsteno :)
Ima 192cm, 70 kg, i planira da krene u teretanu kad dobije vase misljenje :)

Kapiram da taj drug (koji valjda ne koristi internet) sa 192 cm i 70 kg izgleda kao Rodni, pa će verovatno bilo koja vežba snage uz kvalitetniju ishranu učiniti da dobije koji kilogram. On je toliko mršav da uopšte ne mora da vodi računa da dobija čistu mišićnu masu, već je u njegovom slučaju premija ako dobije bilo kakvu masu.

Dakle, neka krene da trenira kao muškarac i da jede kao muškarac. Ko zna, možda uspe i da izgleda kao muškarac.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #391 poslato: Februar 04, 2013, 11:36:51 pre podne »

Za par dana krecem u teretanu :D Pre toga sam isao 2 meseca pa sam napravio pauzu od 6 meseci :D Koristio sam samo kreatin monohidrat.. Zelim da radim na masi, a nzm sta da uzmem od suplemenata, znam je najvaznija ishrana ali takodje ne znam sta treba da uzimam da jedem. Imam 91 kg, visok 194cm ... imam ``pivski`` stomak...  Ukoliko nije problem da mi predlozite sta da uzmem , a da malo brze dobijem masu..Hvala unapred

Pozdrav,

Mozes u delu foruma o ishrani napisati kako se hranis, i postavis pitanja koja imas vezano za ishranu, tako ti najbolje mozemo pomoci da to sredis, jer, ako ne korigujes ishranu ( i ne treniras redovno ), nece te ni suplementi raditi kako treba.
Sačuvana
djepi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #390 poslato: Februar 04, 2013, 10:49:28 pre podne »

hvala
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #389 poslato: Februar 04, 2013, 09:49:33 pre podne »

Za par dana krecem u teretanu :D Pre toga sam isao 2 meseca pa sam napravio pauzu od 6 meseci :D Koristio sam samo kreatin monohidrat.. Zelim da radim na masi, a nzm sta da uzmem od suplemenata, znam je najvaznija ishrana ali takodje ne znam sta treba da uzimam da jedem. Imam 91 kg, visok 194cm ... imam ``pivski`` stomak...  Ukoliko nije problem da mi predlozite sta da uzmem , a da malo brze dobijem masu..Hvala unapred

Whey i kreatin monohidrat ce biti dovoljni.

Sto vise mesa, ribe, pirinca, krompira. 5-6 jaja, pola litra mleka, 2-3 salate od svezeg povrca, par vocki, saka orasastih polodova - svaki dan!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #388 poslato: Februar 04, 2013, 12:44:28 pre podne »

Monohidrant ... ??  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #387 poslato: Februar 03, 2013, 09:06:18 posle podne »

Za par dana krecem u teretanu :D Pre toga sam isao 2 meseca pa sam napravio pauzu od 6 meseci :D Koristio sam samo kreatin monohidrant.. Zelim da radim na masi, a nzm sta da uzmem od suplemenata, znam je najvaznija ishrana ali takodje ne znam sta treba da uzimam da jedem. Imam 91 kg, visok 194cm ... imam ``pivski`` stomak...  Ukoliko nije problem da mi predlozite sta da uzmem , a da malo brze dobijem masu..Hvala unapred

Ako ponovo ides 2 meseca,a pauziras 6 nista tebi nece pomoci, bacices pare.
Sačuvana
djepi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #386 poslato: Februar 03, 2013, 09:03:02 posle podne »

Za par dana krecem u teretanu :D Pre toga sam isao 2 meseca pa sam napravio pauzu od 6 meseci :D Koristio sam samo kreatin monohidrat.. Zelim da radim na masi, a nzm sta da uzmem od suplemenata, znam je najvaznija ishrana ali takodje ne znam sta treba da uzimam da jedem. Imam 91 kg, visok 194cm ... imam ``pivski`` stomak...  Ukoliko nije problem da mi predlozite sta da uzmem , a da malo brze dobijem masu..Hvala unapred
« Poslednja izmena: Februar 04, 2013, 08:33:35 pre podne od strane djepi » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #385 poslato: Februar 02, 2013, 08:12:49 posle podne »

Glupo mu da pise, blam ga...al pritisnucu ga ja :)
 Ne bavi se sportom ali jeste vezbao ranije, to su uglavnom bile neke kucne vezbe (Insanity workout itd). Na ishranu malo pazi ili bar ja tako mislim, jede neki hleb sa semenkama, pije dosta jogurta, brzu hranu izbegava, pije neskvik. Ima 21 godinu i zeli da prvo dobije na masi a kanije bi to i oblikovao ako me razumete :)

Razumemo te, hleb ,semenke i neskvik dobar put ka masi :D Salu na stranu, neka se aktivira od cega ga blam ? Niko se nije naucen rodio, koliko se potrudi da sazna neke stvari,to ce pre napredovati, ovako ako se krije u tami zidova, radice sklekove i piti neskvik i nista nece od sebe napraviti.
Sačuvana
Onix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #384 poslato: Februar 02, 2013, 06:02:59 posle podne »

Glupo mu da pise, blam ga...al pritisnucu ga ja :)
 Ne bavi se sportom ali jeste vezbao ranije, to su uglavnom bile neke kucne vezbe (Insanity workout itd). Na ishranu malo pazi ili bar ja tako mislim, jede neki hleb sa semenkama, pije dosta jogurta, brzu hranu izbegava, pije neskvik. Ima 21 godinu i zeli da prvo dobije na masi a kanije bi to i oblikovao ako me razumete :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.