TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:52:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje telesne težine  (Pročitano 53067 puta)
mrkela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #155 poslato: Maj 15, 2013, 08:26:55 pre podne »

Pozdrav,
Dali moze neko da mi da vise informacija o proizvodu ZMA pro ? Dali je neko pio to ? kakva su iskustva i sta se moze ocekivati ?
Pise da pomaze podizanju anabolickih hormona,pa da pitam dali je to zdravo za mene posto imam 16godina,nisam upucen u opste,pa ako mozete nesto vise da mi napisete o proizvodu.

proizvod je sasvim pogresno prezentiran ,nece ti se povecati testosteron od ovoga, ovo ja samo komplex minerala i vitamina i to  onih najvaznijih, a od njih smo  gradjeni i bez njih je nemoguca proizvodnja hormona ,nemoguc je rast i obnavljanje celija , neophodni su u balansu telesnih tekucina  itd...Kako ti treniras i fizicki se trosis  vise ti i treba minerala.to sto imas 16 godina nema veze nikakve minerali i vitamini svakom trebaju,Ja ti preporucujes da uvek pijes ovako nesto,
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #154 poslato: Maj 14, 2013, 11:47:09 posle podne »

Pozdrav,

dobrodosao,

uvek je dobro kad neko podeli takvo iskustvo na forumu, verovatno ce jos neko imati koristi od toga. U pravu si, bas je tako, nekad se mora jesti vise i kada nisi gladan, da bi se doslo do cilja. Jedino se ne slazem sa tim sto nisi vodio racuna o izboru namirnica, ne samo vezano za napredak nego i zbog samog zdravlja, ali, nije kasno da pokusas to da ispravis.
Sačuvana
ThePunisher
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90

« Odgovor #153 poslato: Maj 14, 2013, 11:38:49 posle podne »

Pozdrav, nov sam na forumu, pa evo citam malo o ovim suplementima... i mislim da za one koji hoce da nabace masu nimalo ali bas nimalo nisu potrebni suplementi (mnogi se verovatno nece sloziti), sem za one koji su specijalni slucajevi sto se tice dobijanja na tezini. Ja sam bio jedan od onih koji misle da koliko god da pojedu da se nikada nece ugojiti i da ce stalno "stajati" na istoj kilazi. Imao sam 185cm i SAMO 65kg mozete zamisliti kako to izgleda. :S i nisam ni po koju cenu zeleo da tako ostane. Negde krajem novembra 2012 sam krenuo u teretanu i idem evo ima vec 5 meseci, za tih 5 meseci sam dobio ogromnih 13kg!! Zacrtao sam sebi cilj i ni jedan ama bas ni jedan trening nisam preskocio (5 puta nedeljno), o hrani da ne pricam.. jeo sam 5-6 puta i to za 2 coveka, mnogo puta sam jeo na silu.. ali nisu bili to neki proteinski obroci kao sto se vecina pridrzava, vec sam se samo fokusirao na kolicinu hrane koju unosim.Znaci sve zavisi od vas i nijedan protein,gejner,kreatin ili bilo sta drugo vam nece pomoci ako se ne hranite dovoljno dobro. Sada imam 185cm i 79kg i planiram da nabacim jos 4,5 kg i to bi bilo to...  :)
Samo me nervira sto mi se pojavila mala strija kod pazuha leve ruke, skoro da se ne primecuje ali meni smeta :-\ ali su mi rekli da je to zbog toga sto sam se naglo ugojio ili sta vec...
Sačuvana
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #152 poslato: Maj 01, 2013, 08:36:03 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)

To znaci da moras malo vise da jedes od tvoje trenutne ishrane.

to znam i sam ali jedem maximalno koliko mogu..dnevni unos odprilike oko 2200 kalorija i 80-100g proteina..
kad jedem i vise nego sto mogu onda je muka sa stomakom, zeludcom itd..
A koliko kg imas trenutno? kad ti je unos 2200 kcal :P
66kg a krenuo sam sa 59kg :D do leta bih da dodjem do nekih 70kg
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #151 poslato: Maj 01, 2013, 06:14:40 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)

To znaci da moras malo vise da jedes od tvoje trenutne ishrane.

to znam i sam ali jedem maximalno koliko mogu..dnevni unos odprilike oko 2200 kalorija i 80-100g proteina..
kad jedem i vise nego sto mogu onda je muka sa stomakom, zeludcom itd..
A koliko kg imas trenutno? kad ti je unos 2200 kcal :P
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #150 poslato: Maj 01, 2013, 06:04:39 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)

To znaci da moras malo vise da jedes od tvoje trenutne ishrane.

to znam i sam ali jedem maximalno koliko mogu..dnevni unos odprilike oko 2200 kalorija i 80-100g proteina..
kad jedem i vise nego sto mogu onda je muka sa stomakom, zeludcom itd..
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #149 poslato: Maj 01, 2013, 03:24:22 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)

To znaci da moras malo vise da jedes od tvoje trenutne ishrane.
Sačuvana
milos92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #148 poslato: Maj 01, 2013, 01:31:28 posle podne »

Pozz, zanima me vas savet sto se tice suplemenata..
Idem 6 meseci u teretanu i nabacio sam 7kg do sada a ne uzimam nista od suplemenata...e sad vec 2 meseca stojim na istoj kilazi i ne mrdam :)  pa predostavljam da bih progurao i nabacio jos neko kilo sa nekim gejnerom..
da li je ok uzeti http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN180-Mass-20.html za pocetak a kasnije neki jaci (proteinski).
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #147 poslato: Mart 25, 2013, 10:58:30 posle podne »

Ili jednostavno da odustanem od vezbanja  :D Trenutno stanje VS nabildovano telo sa nekom strijom...dilema?  :D Kupio sam neku kremu za trudnice protiv strija u Lili-ju i neko mleko za telo, nadam se da ce koliko toliko spreciti....ili da pocnem da sakupljam pare za tetovaze  ;) Hvala sviima na savetima!
Brate nemoj da te casopisi zavaraju, skoro svaki nabildovani muskarac fotomodel glumac itd itd ima strije samo sto to oni vesto prikriju ;) A tetovaza ce samo pokvariti :)
Sačuvana
Trodon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #146 poslato: Mart 25, 2013, 04:43:30 posle podne »

Od suplemenata vec 20 dana koristim samo kreatin monohidrat,glutamin,vitaminsko mineralni kompleks i maltodekstrin. Zbog previsokih cena proteinskih smesa resio sam da to ne kupujem i umesto toga novac sam ulozio u kupovinu visokoproteinske hrane. Inace napredak u vidu dobijanja na tezini je vec vidljiv-4kg do sada. Jos dva preparata imam u planu da ubacim a to su ZMA i beta-alanine. Za sada sam zadovoljan ovom suplementacijom koju koristim i to u pogledu snage i oporavka.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #145 poslato: Mart 25, 2013, 03:01:27 posle podne »

Ili jednostavno da odustanem od vezbanja  :D Trenutno stanje VS nabildovano telo sa nekom strijom...dilema?  :D Kupio sam neku kremu za trudnice protiv strija u Lili-ju i neko mleko za telo, nadam se da ce koliko toliko spreciti....ili da pocnem da sakupljam pare za tetovaze  ;) Hvala sviima na savetima!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #144 poslato: Mart 25, 2013, 10:18:35 pre podne »

Samo treniraj i jedi dobro. Ako strije bas jako dodju do izrazaja,puknes tribal tet preko njih.  ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #143 poslato: Mart 25, 2013, 09:26:20 pre podne »

Nista, onda cu nastaviti sa gejnerom i nadati se da ova jedna strija ne pozove i drugarice :D Ako mislite da bih trebao da ubacim jos neki suplement, slobodno predlozite. Sta mislite o gejneru Isogainer(Nutrabolics) da uzmem za promenu, jer sam pre koristio Super Mass Gainer  ali ga u prodavnici na Bulevaru vise nemaju?

Može, a imam i još jedan dobar predlog za tebe, doduše malo je veće pakovanje ali dobar gejner, Nutrabolics je isto u pitanju - mass fusion. 

Brzo ćeš ti to potrošiti ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #142 poslato: Mart 25, 2013, 12:40:07 pre podne »

Tako je, nekome se pojave strije i pri vrlo malim varijacijama u kilazi i pri gotovo neprimetnoj promeni u obimi misica, tako da sve zavisi od koze.

@ aca777 Mozes pokusati sa kremama da predupredis to, ali, ako se javila sada verovatno ce se javiti jos neka kako budes dobijao na masi. Vremenom ce izbledeti.

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #141 poslato: Mart 24, 2013, 11:56:00 posle podne »

Sa strijama nikada nisam imao problema i iskren da budem to me je začudilo jer nemam ni jednu.I rastao sam i smanjivao se ali nema, ima tu velika uloga i sam tip vaše kože.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.