TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:12:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata za povećanje mišićne mase, bez povećanja masti  (Pročitano 133209 puta)
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #362 poslato: Avgust 02, 2014, 06:32:24 posle podne »

Moguce da takva hrana trenutno ne utice na njega, ali na duze staze takva ishrana sigurno ostavlja posledice
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #361 poslato: Avgust 02, 2014, 12:34:07 posle podne »

Ili ima pantljicaru ili jednostavno ne jede dovoljno. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #360 poslato: Avgust 02, 2014, 12:22:47 posle podne »

Jednostavno postoje takvi ljudi kojima su organizam i metabolizam takvi :) Ne možemo protiv sudbine :D
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #359 poslato: Avgust 02, 2014, 10:12:36 pre podne »

To jeste fenomen druze,bez zezanja :D pa pazi to sto mu je devojka napravila,on moze samo lose da izvuce iz toga,cela pavlaka,pola kecapa,piletina,majonez i sve ono najgore.... Ne znam zaista,ali svi drugari se cude kako covek ne moze da se ugoji a da ima 5 bas jakih obroka....moze je jednostavno samo aktivan jer treniramo redovno,igramo ovako rekreativno fudbal,basket i tako to :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #358 poslato: Avgust 02, 2014, 09:43:52 pre podne »

Šta da ti kažem.. Ako stvarno jede toliko iznad svojih kalorijskih potreba, a ne goji se, vodi ga na Medicinski fakultet da vide fenomen. :D
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #357 poslato: Avgust 02, 2014, 09:30:48 pre podne »

Drug mi je,znam da jede dobro i ima po 5 obroka i to da kazem 3 dobra i ostalo junk..covek jede vise od mene a ne goji se moze samo zdravlje da ugrozi tako sa secerom jer trpa samo.. itd   :-X
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #356 poslato: Avgust 02, 2014, 08:03:22 pre podne »

Jos jednom Robert skroz u pravu. Svi ti sto ne mogu da se ugoje kada navode ''koliko puno'' jedu uvek navedu izuzetke. "onaj tamo dan sam pojeo burek i palacinku i nikako da se ugojim'', verovatno jer su to pojeli za ceo dan i tu palacinku i burek koji sam ja naveo kad primer pojedu jednom nedeljno. Nek zapisuje i racuna pa ce videti u stvari koliko dnevno pojede. Pa osnovna osobina ektomorfa je da ima slab apetit...

upravo to, kao i u suprotnom slučaju - smršaće osoba koja pojede samo burek na dan...  jer je ispod potrebnog kalorijskog unosa... kako će izgledati i osećati se to je druga priča...  ali hoću da kažem "to nikako ne mogu da se ugojim" jeste rezultat nedovoljnog unosa kalorija, ne samo izbora namirnica
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #355 poslato: Avgust 01, 2014, 05:06:51 posle podne »

Jos jednom Robert skroz u pravu. Svi ti sto ne mogu da se ugoje kada navode ''koliko puno'' jedu uvek navedu izuzetke. "onaj tamo dan sam pojeo burek i palacinku i nikako da se ugojim'', verovatno jer su to pojeli za ceo dan i tu palacinku i burek koji sam ja naveo kad primer pojedu jednom nedeljno. Nek zapisuje i racuna pa ce videti u stvari koliko dnevno pojede. Pa osnovna osobina ektomorfa je da ima slab apetit...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #354 poslato: Avgust 01, 2014, 04:17:18 posle podne »

Sve je to lepo ali iskreno drug po meni jede dovoljno i jede po 4 obroka cak.. skoro mu devojka napravila neku piletinu sa raznim stvarima i dosta majoneza i svega onog najgoreg pojeo covek sve sam a ona rekla daj malo svojima

Problem je što ti navodiš izuzetke, a ne pravilo. Nek mu devojka svakodnevno pravi po tri puta dnevno takav obrok, pa da vidimo. :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #353 poslato: Avgust 01, 2014, 04:10:43 posle podne »

Ti si nesto gadno decace pobrkao :D ako se punis sa 800 gr UH na dijeti, tesko ces ti da se iseces:) koliko ides u danima kada ti je nisko UH ? Ja punjenje na dijeti ne radim vise od 250-300 gr UH , a i mesecima sam na nekih 150-200 gr UH  pa se nisam otopio kao sladoled :)
Ajd baci sliku sadasnje forme ?
Tek mi je treca nedelja dijete nigde ne zurim :) idem rotacije koje mi najvise odgovaraju i ''rade'' me, kada prestanu smanjicu uh- 50-150-250 za sada. BF mi je oko 19-20%, pocinju da se naziru bocni trbusnjaci, nazire se na butki definicija u obliku slova V, vidi se linija gde se odvajaju gornje grudi ali stomak mi je najgori deo, tu se najvise lepi i po obrazima. Ne bih sliku da ubacujem jer kamera na telefonu i nije neka tako da uvek ispadnem dosta deblje nego kada se pogledam u ogledalo. Pedjoroni pa 2 puta mesecno po 650-800g UH valjda mogu sebi da priustim, malo i da se psihicki odmorim zar ne ? :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #352 poslato: Avgust 01, 2014, 04:00:12 posle podne »

Ti si nesto gadno decace pobrkao :D ako se punis sa 800 gr UH na dijeti, tesko ces ti da se iseces:) koliko ides u danima kada ti je nisko UH ? Ja punjenje na dijeti ne radim vise od 250-300 gr UH , a i mesecima sam na nekih 150-200 gr UH  pa se nisam otopio kao sladoled :)
Ajd baci sliku sadasnje forme ?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #351 poslato: Avgust 01, 2014, 03:58:26 posle podne »

mene zanima ta cudesna forma sa 800 gr UH, ja na masi nikad nisam ni 400-500 prelazio, a ledjima sam zaklanjao sunce :) tako da ne znam sta bi se desilo da sam krenuo na 800 gr UH, to je previse merka, to je samo 3200 kalorija iz UH, a gde je ostalo :D
Punjenje jednom u 2 nedelje, pa zato malo jace. Dobro moze se iz aviona videti da nije ta brojka od velikih 800g uh nije osmisljena samo za punjenje vec malo i za moju dusu :)
a za ovaj drugi ogovor pa ja ne radim masu vec dijetu, punjenje se radi na dijeti ? naturalac jos malo pa 19 god
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #350 poslato: Avgust 01, 2014, 03:56:42 posle podne »

I da, po mom iskustvu razmisljanju i svemu ostalom, naturalcu je bespotrebno da unosi 800 gr UH, jer pola od toga ce zavrsiti u wc solji..ako je u pitanju AAS onda je to vec druga prica..Jer maltretira se telo bespotrebno sa tolikom merkom, stvari trebaju ici lagano, a ne da se pretera sa bulkingom,pa posle kuku lele kad treba da se seches !
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #349 poslato: Avgust 01, 2014, 03:48:02 posle podne »

mene zanima ta cudesna forma sa 800 gr UH, ja na masi nikad nisam ni 400-500 prelazio, a ledjima sam zaklanjao sunce :) tako da ne znam sta bi se desilo da sam krenuo na 800 gr UH, to je previse merka, to je samo 3200 kalorija iz UH, a gde je ostalo :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #348 poslato: Avgust 01, 2014, 03:00:27 posle podne »

800 grama u.h. nije puno ako se valjano ''ispraznis''.
4 puta nedeljno tegovi 1-1,5h i 3 puta kardio
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.