TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:45:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta jesti pre i posle treninga  (Pročitano 31929 puta)
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #61 poslato: Septembar 18, 2012, 06:00:34 posle podne »

Upravo Miro..Nego nemam trenutno sam u maloj krizi pa nemam za whey,nego sta sam jos hteo,jeo sam jedno vreme ovsene s mlekom i iseckam bananu uz to i pojedem..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #60 poslato: Septembar 18, 2012, 04:46:20 posle podne »

A šta mislite o raženim ovsenim pah...s mlekom i uz to nešto nemam pojma šta bi moglo,ovo za doručak.
Razane ovsene ne postoje! ;)
Postoje razane pahuljice,koje se prave valjanem zitarice koja se zove razh,imas i onaj razani hleb. A ovas ili narodno receno zob ti je sasvim druga zitarica od kojih se susenjem i valjanjem dobijaju ovsene pahuljice. :)
 

Ja pretpostavljam da je on samo izostavio zarez...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #59 poslato: Septembar 18, 2012, 02:30:19 posle podne »

A šta mislite o raženim ovsenim pah...s mlekom i uz to nešto nemam pojma šta bi moglo,ovo za doručak.
Razane ovsene ne postoje! ;)
Postoje razane pahuljice,koje se prave valjanem zitarice koja se zove razh,imas i onaj razani hleb. A ovas ili narodno receno zob ti je sasvim druga zitarica od kojih se susenjem i valjanjem dobijaju ovsene pahuljice. :)
 
Sačuvana
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #58 poslato: Septembar 18, 2012, 01:49:54 posle podne »

Ja zapravo i jedem salatu uz ovo...
Sve zavisi, ali uglavnom je neka sezonska...
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #57 poslato: Septembar 18, 2012, 01:31:55 posle podne »

A šta mislite o raženim ovsenim pah...s mlekom i uz to nešto nemam pojma šta bi moglo,ovo za doručak.

Mozes da ubacis mericu whey-a, par belanaca ...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #56 poslato: Septembar 18, 2012, 01:30:38 posle podne »

Ja uvek treniram oko 18h, 19h.
Nakon treninga popijem suplement (protein i kreatin sa dextrozom), a onda uglavnom jedem pilece belo ili govedinu, 200-300 grama, sa pirincem ili kuvanim krompirom, ponekad i ubacim grasak.
Sta mislite o tome? Jel okej tako? Neki savet?

Mislim da je ok a uz to je uvek dobro dosla neka salata...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #55 poslato: Septembar 18, 2012, 01:25:19 posle podne »

A šta mislite o raženim ovsenim pah...s mlekom i uz to nešto nemam pojma šta bi moglo,ovo za doručak.
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #54 poslato: Septembar 18, 2012, 12:52:39 posle podne »

Ja uvek treniram oko 18h, 19h.
Nakon treninga popijem suplement (protein i kreatin sa dextrozom), a onda uglavnom jedem pilece belo ili govedinu, 200-300 grama, sa pirincem ili kuvanim krompirom, ponekad i ubacim grasak.
Sta mislite o tome? Jel okej tako? Neki savet?
Sto se tice klope posle treninga,i meni je ista kao i tebi,s tim da ja unosim nesto manje kolicine...oko 15o gr. belog mesa i 75 grama pirinca,plus velika cinija salate,najcesce svez kupus sa malo sirceta.
Posle treninga u PWS ide whey,kreatin,glutamin i malo dekstroze,a za 45 minuta klopa. Mislim da nema srecnije osobe kad posle dobrog treninga pijem PWS!  ;)
Sačuvana
zile 018
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 204


SUCCESS - how bad do you want it?

« Odgovor #53 poslato: Septembar 18, 2012, 11:32:38 pre podne »

Ja uvek treniram oko 18h, 19h.
Nakon treninga popijem suplement (protein i kreatin sa dextrozom), a onda uglavnom jedem pilece belo ili govedinu, 200-300 grama, sa pirincem ili kuvanim krompirom, ponekad i ubacim grasak.
Sta mislite o tome? Jel okej tako? Neki savet?
Sačuvana
“Whether you think you can, or you think you can't--you're right.”  -Henry Ford
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #52 poslato: Septembar 18, 2012, 11:12:42 pre podne »

Necemo vise da offujemo ovu temu - vratimo se na pravo pitanje - Sta jesti pre i posle treninga

I podelite s nama sta je ono sto vi najcesce jedete pre i posle treninga
« Poslednja izmena: Septembar 18, 2012, 11:28:39 pre podne od strane PANSPORT UREDNIK » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #51 poslato: Septembar 18, 2012, 08:44:13 pre podne »

Ima tih takozvanih strucnjaka svugde.Muka me uhvati kada cujem kako dele savete.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #50 poslato: Septembar 18, 2012, 12:21:25 pre podne »

Kod mene u teretani 80% ljudi su pozeri koji tu dolaze da prave gužvu,ili razgovaraju sve vreme telefonom ili se slikaju vise na ogledalu , retko ko i uhvati neki teg od njih.A pravi horor počne kada počnu da nekog podučavaju kako treba trenirati :D

E tad nastaje problem! :-) To "poducavanje" se onda dalje prenosi pa se udje u zacarani krug i na kraju bude vise stete nego koristi od vezbanja!:-)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #49 poslato: Septembar 18, 2012, 12:06:26 pre podne »

Kod mene u teretani 80% ljudi su pozeri koji tu dolaze da prave gužvu,ili razgovaraju sve vreme telefonom ili se slikaju vise na ogledalu , retko ko i uhvati neki teg od njih.A pravi horor počne kada počnu da nekog podučavaju kako treba trenirati :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #48 poslato: Septembar 17, 2012, 11:59:13 posle podne »

u globalu je tako najbolje, nema guzve cekanje na spravu bucicu itd...mada ponekad mi prija kad je odredjeni krug ljudi u teretani...

U teretani gde sam ja vezbala postoji nepisano pravilo da prepodne dolaze devojke koje stvarno rade, a popodne one koje veci deo treninga provedu nekvalitetno pred ogledalom! :-)
U teretani u kojoj ja vezbam msm da trenutno nema devojaka. Postoji jedna teretaana u koju idu devojke,vise da bi se reklo da vezbaju,poznata je kao fenserska...ja sam u nekoj light verziji ''Old school" teretane sa sve zidnim ventilatorom,kaloriferom,pocepanim tapacirungom...  ;)

Ovo je zenska teretana, do skora je bila gotovo jedina takva u gradu ( uz pristojnu cenu i lokaciju naravno :-)), i totalno je u tom fazonu koji si opisao ( pocepani tapacirung narocito:-) ), zato sam i volela da vezbam tu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #47 poslato: Septembar 17, 2012, 11:46:03 posle podne »

u globalu je tako najbolje, nema guzve cekanje na spravu bucicu itd...mada ponekad mi prija kad je odredjeni krug ljudi u teretani...

U teretani gde sam ja vezbala postoji nepisano pravilo da prepodne dolaze devojke koje stvarno rade, a popodne one koje veci deo treninga provedu nekvalitetno pred ogledalom! :-)
U teretani u kojoj ja vezbam msm da trenutno nema devojaka. Postoji jedna teretaana u koju idu devojke,vise da bi se reklo da vezbaju,poznata je kao fenserska...ja sam u nekoj light verziji ''Old school" teretane sa sve zidnim ventilatorom,kaloriferom,pocepanim tapacirungom...  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.