TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:10:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921045 puta)
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #938 poslato: Oktobar 25, 2013, 11:23:31 pre podne »

Hoce to ako se naginjes napred dok radis pushdown tj ako kukove ostavis nazad i guras skoro iz pretklona ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #937 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:05:34 posle podne »

Tebra, a što vraćaš teg do poda? Tako dovodiš leĂ°a u još veću mogućnost za povredu, ja se spuštam malo ispod kolena i leĂ°a mi se upumpaju kao luda. Bolje uzmi malo manju kilažu, ja radim do 130kg najviše sa pravilnom tehnikom, nećeš dobiti medalju ako digneš više  :) :)
Znam tebra , najradije bih liftovao pa bacio teg dole pa opet liftovao , ali probio bi pod dole :D Inace u tome je i fora kad uradis prvo ponavaljanje sa poda posle mozes jos 10 da mlataras :D moram neke radikalne promene da uvedem u nacin treniranja , ne samo za mrtvo :D

Ama tebra ubilo te vise mrtvo, sta si zapeo sa njim :D Iskuliraj malo , 2-3 mes pa kreni sa formom od pocetka na malim kilazama.

E PA NECU ! Sad cu da se prijavim na takmicenje i da dignem 190kg za medalju , makar polomio ledja hahahah :D salim se , batalicu ( necu skroz :D :D ) , forsiracu hipertrofiju ionako mi je to prioritet :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #936 poslato: Oktobar 24, 2013, 10:01:42 posle podne »

btw tek sad sam uvideo na snimku da mi se pete podizu kada radim bez patika ( verovatno bas iz tog razloga jer sam ranije skoro uvek radio sa patikama koji imaju visu petu) i to je verovatno posledica balansa quada i hamsa , odnosno quad mi je dominantniji ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #935 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:59:22 posle podne »

Ama tebra ubilo te vise mrtvo, sta si zapeo sa njim :D Iskuliraj malo , 2-3 mes pa kreni sa formom od pocetka na malim kilazama.
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #934 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:55:04 posle podne »

Cucanj radim ATG i nemam problem sa nogama u rupi , ali ne radim ni priblizno toliku kilazu, oko 120kg mi je 3 rep max... Slazem se da mi je erektor dosta dominantniji od hams/gluteusa , zato i vucem vise ledjima , logicno ... Sumo nema sance da radim , ne mogu ni bez kilaze da dodjem u taj polozaj a da ne osecam nelagodnost a kamoli da povucem nesto odatle ... Ne ljutim se , kad sam uploadovao video svestan sam da je forma daleko od dobre , ali zato sam i ubacio , da porazgovaramo malo :DD ... Inace nikad nisam imao problema sa ledjima da me bole ili tako nesto , ali svejedno batalicu bad form :D
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #933 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:46:20 posle podne »

batice ovo ne valja ...kao sto sam i rekao nije problem u povredi kod proslog snimka jednostavno nemas dobru tehniku.....na 140 sam primetio da ti je sipka sigurno 10-15 cm od nogu a to ne valja nikako.. na svakom ponavljanju pete ti se odignu a trebalo bi da sve vreme budes na njima....kad ti posle serije budu krvave cevanice znaces da radis dobro. sto rece star moras da vuces u nazad i nemoj da mislis da ces se prevrnuti ili pasti nazad ...moras petama da guras od pod....siguran sam da i cucanj ne valja odnosno sigurno ga radis previse plitko i nemas snagu u nogama kod mrtvaka nego vuces ledjima i to na pogresan nacin...ako su ti noge predugacke probaj sumo mozda ce ti ici bolje jer ovo nevalja nista....bez ljutnje samo ti govorim iz razloga da se ne povredis  ;)
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2013, 09:50:41 posle podne od strane terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #932 poslato: Oktobar 24, 2013, 09:09:21 posle podne »

Radicu 3x5 sa 60-70% od 1RM-a i povecavacu nedeljno za po 5 kg ako forma ostane top ... I rack pull sa visine kolena 80-90% od 1RM-a po 3x3 , videcu jos  , a mozda izbacim na neko vreme rep range 1-5 na svim compound vezbama , tako 8-10 nedelja pa 2 nedelje rep range 1-5 , upravo citam knjigu Chrisa Aceta - Championship bodybuilding ... Jer mi je ipak prioritet hipertrofija i funkcionalnost pa onda snaga ... Inace , odlicna knjiga , ne samo za BB , vec i za sve koji se bave bilo kojim oblikom weightliftinga ... :))
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #931 poslato: Oktobar 24, 2013, 08:56:00 posle podne »

nemoj 6-12 ponavljanja imam osjecaj da ces se opet kriviti posle par prvih ponavljanja... moja preporuka bi bila ako ces da vjezbas tehniku uzmi nekih 120-130 kila i radi nekih 5-6 serija po 3 ponavljanja sa manjim pauzama 1-2 minuta, svako ponavljanje da resetujes
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #930 poslato: Oktobar 24, 2013, 08:28:58 posle podne »

opet ledja jako kriva, cini mi se da se sipka odvaja od cevanica a to nikako nije dobro, moras konstantno da vuces teg uz noge... kukovi su previsoko, probaj ovako, sipka je na podu, pridjes sipci tako da ti ona bude iznad sredine stopala, to znaci da ce biti malo udaljenja od cevanica, onda ides u cucanj samo toliko da ti cevanice dodiruju sipku, uhvati sipku, jako ispravi ledja i povuci, jako je bitno da vuces "nazad", kad ti sipka predje koljena onda samo guraj kukove napred... i radi sa nekih 100-140 kila dok ne naucis tehniku kako je bog rekao

I ja kapiram da su mi kukovi uvek previsoko , ne bitno koja je kilaza u pitanju , a kad se setup-ujem ,pridjem sipci skroz cevanicama da je dodiruje pa tek onda se spustam dole i vucem... Verovatno cu da smanjim kilazu , povecam rep range na 6-12 i da vucem bez TnG , na svaki pull da se set up-ujem ponovo ,a mozda ubacim rack pull - tu da gruvam heavy na manje ponavljanja ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #929 poslato: Oktobar 24, 2013, 08:19:50 posle podne »

opet ledja jako kriva, cini mi se da se sipka odvaja od cevanica a to nikako nije dobro, moras konstantno da vuces teg uz noge... kukovi su previsoko, probaj ovako, sipka je na podu, pridjes sipci tako da ti ona bude iznad sredine stopala, to znaci da ce biti malo udaljenja od cevanica, onda ides u cucanj samo toliko da ti cevanice dodiruju sipku, uhvati sipku, jako ispravi ledja i povuci, jako je bitno da vuces "nazad", kad ti sipka predje koljena onda samo guraj kukove napred... i radi sa nekih 100-140 kila dok ne naucis tehniku kako je bog rekao
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #928 poslato: Oktobar 24, 2013, 08:01:49 posle podne »

Deadlift : warmup 60 kg ; warmup 100kg ; 140x5 ; 160x2 ; 170x3 ... Forma je bolja ali i dalje nije "dobra" , jednostavno mi je  nekako prirodnije trenutno ovako :SS  ... Verovatno cu DL izbaciti neko vreme ili cu raditi rep range 6-10 sa perfekton formom iako imam neki cudan osecaj zatezanja kada spustim kukove skroz nazad ...
Bent Over Rows : 60x10 ; 70x10 ; 80x10x2
Dumbell row 30x10 ; 40x8x2
Lat Pulldown 4 serije krajnje lightweight

Video : http://www.youtube.com/watch?v=D5-5f-pNvrE
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #927 poslato: Oktobar 22, 2013, 05:38:23 posle podne »

Nemoj da ih slusas ,ljubomorni su, stavi sutra 200 kg :D
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #926 poslato: Oktobar 22, 2013, 05:25:00 posle podne »

Pa pre si mogao da ga finisiras sa jedan dobar drop x3x20 ponavljanja :D kec na sajli ne vidim svrhu neku za bilo koju vezbu,sajle zna se za sta su
Radio sam 100 ponavljanja sa malim pauzama i punom kontrakcijom.. Dovoljno je bilo.
Imam druge dane za triceps.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #925 poslato: Oktobar 22, 2013, 05:16:31 posle podne »

sta kao sto kila na sajli triceps kec ...vazi.... :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #924 poslato: Oktobar 22, 2013, 05:09:32 posle podne »

Pa pre si mogao da ga finisiras sa jedan dobar drop x3x20 ponavljanja :D kec na sajli ne vidim svrhu neku za bilo koju vezbu,sajle zna se za sta su
Sačuvana
Stranice: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.