TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:24:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 422 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening za danas  (Pročitano 921132 puta)
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #1508 poslato: Decembar 06, 2014, 09:11:22 posle podne »

Legeno , zauzet sam covek , nemam kad da lektorisem svaku recenicu naravno da nisam mislio da ne moze da ih radi uposte , izvini nisam mislio da shvatas sve 100% bukvalno kao Batista iz Guardians of the galaxy , mislio sam da se mucio sa njima i nije imao dobru formu pa je radio na smitu. Inace da ne bih duzio pogldaj clip do kraja
https://www.youtube.com/watch?v=QBoGf_h-Hjs
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1507 poslato: Decembar 06, 2014, 08:54:32 posle podne »

Arnold nije mogao da radi slobodne cucnjeve
Procitaj jos jednom sta si napisao.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #1506 poslato: Decembar 06, 2014, 08:50:21 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=A6SJf1TcMks Ovde Arnold bas radi na smitu.

Majke ti? Pa naravno da je mogao i slobodne ali je vise radio na smitu ali nema veze... nebitno
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1505 poslato: Decembar 06, 2014, 08:46:54 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=A6SJf1TcMks Ovde Arnold bas radi na smitu.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #1504 poslato: Decembar 06, 2014, 08:41:35 posle podne »

murbi , sto se tice inace dizanja tegova , nije to burazeru kvantna fizika da sad treba ljudi da razmisljaju o tim glupotima koje ti pricas. Ne znam da li si znao da Arnold nije mogao da radi slobodne cucnjeve nego samo na smitu bas zbog prirode tog pokreta koji jednostavno ne lezi vecini ljudi , ali samo zbog toga sto je to specifican pokret. U ovom slucaju nisi mogao biti dalje od istine , ako ti se nesto i ucinilo da ne valja to je zbog tezine buraz jer se jednacina menja kad dizes 20 kg i 200 kg... Da radis te tezine znao bi sta ti pricam...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1503 poslato: Decembar 06, 2014, 08:26:23 posle podne »

Bezveze. Petljaš se u nesto sa čim nemaš puno dodirnih tacaka (sam kažeš da ti dizanje tegova nije blisko) i jos savetuješ ljude o tehnici, i to ljude koji se takmice u powerliftingu. To je van pameti i daleko od dobrog ukusa. Ja se recimo ne petljam da komentarišem tehničku stranu skokova u umetnickom klizanju, jer nemam veze sa tim sportom. I to sve nazivas mojom sujetom. Drži se onoga što ti je blisko, i komentariši dal ti je lepo ili ne...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #1502 poslato: Decembar 06, 2014, 06:52:25 posle podne »

Pedjoni, batice, ko ti drma kavez? Vodimo najnormalniju konverzaciju, kao caskanje u teretani, bez ikakvih zlih namera.

Iron, totalno sam van price wl i pl, jednostavno sam izneo svoje misljenje, nema potrebe sujeta da radi i sa prve dve trecine posta si mi normalno odgovorio. Zeljku svaka cast jer nema ni trunke sujete, zna se nasaliti na svoj racun i prihvatiti kritiku.

Po meni, idealan cucanj je vrlo slozen sa aspekta fizike, naravno da ne moze svako anatomski da ga uradi, ja prvi zbog duzeg femura.
Nesto najpribliznije savrsenom cucnju po mom shvatanju je tehnika Milana koji je mod na ex yu, a on ima neverovatno kratak femur i krupan skelet.
Pedjoni je malo nervozan :P
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1501 poslato: Decembar 06, 2014, 06:49:40 posle podne »

Pedjoni, batice, ko ti drma kavez? Vodimo najnormalniju konverzaciju, kao caskanje u teretani, bez ikakvih zlih namera.

Iron, totalno sam van price wl i pl, jednostavno sam izneo svoje misljenje, nema potrebe sujeta da radi i sa prve dve trecine posta si mi normalno odgovorio. Zeljku svaka cast jer nema ni trunke sujete, zna se nasaliti na svoj racun i prihvatiti kritiku.

Po meni, idealan cucanj je vrlo slozen sa aspekta fizike, naravno da ne moze svako anatomski da ga uradi, ja prvi zbog duzeg femura.
Nesto najpribliznije savrsenom cucnju po mom shvatanju je tehnika Milana koji je mod na ex yu, a on ima neverovatno kratak femur i krupan skelet.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #1500 poslato: Decembar 06, 2014, 04:12:59 posle podne »

Ma pustite trola, nek nam pokaze svoj video perfektnog cucnja sa dve desetke sa strane verovatno ;)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1499 poslato: Decembar 06, 2014, 03:39:26 posle podne »

najbitnija stvar je da se leĂ°a ne krive, da si stabilan, da te ništa ne boli, i da si u najjačem položaju koji tvoja anatomija dozvoljava. Nema tu puno filozofije. Loš čučanj se vidi na kilometar, a jedini loš čučanj je ustvari čučanj koji nije UTRENIRAN, AUTOMATIZOVAN pokret - a to se uvek primeti, jer je čovek ispod šipke vidno nesiguran, nestabilan, mlitav i samo čekaš kad će negde da pukne nešto...

Potrebno je nekoliko godina redovnog treninga da taj pokret dobije neku ustaljenu formu, a i tada se neće tu zaustaviti. Powerlifting je sport u kome stalno nešto boli, i u zavisnosti od mesta koje boli stalno smo primorani da pravimo manje ili veće izmene pokreta da zaobiĂ°emo taj bol i nastavimo da guramo.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1498 poslato: Decembar 06, 2014, 03:33:41 posle podne »

Inace primetio sam da mi na prvom cucnju sipka bude dosta vise ka nazad u pocetnom polozaju nego na ostalim ponavljanjima(mislim kad povucem liniju od tega ka zemlji mnogo je vise nazad na stopalu pre prvog nego na drugim ponavljanjima) i cim hocu da radim malo uspravnije imam osecaj da cu pasti na ledja :/
I ja bruder, mislim da to sve zavisi od gradje pojedinca. Bitno da mi drzimo ledja pravo i glavu gore, za ostalo se ne sekiram. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #1497 poslato: Decembar 06, 2014, 03:27:23 posle podne »

ja bi isao vise kolenima unapred npr da mi to clanci dozvoljavaju xd i ka spolja inace cim stanem za nijansu sire od ovoga (a radim u sirini ramena dosta sam slabiji ne znam zasto).

Inace primetio sam da mi na prvom cucnju sipka bude dosta vise ka nazad u pocetnom polozaju nego na ostalim ponavljanjima(mislim kad povucem liniju od tega ka zemlji mnogo je vise nazad na stopalu pre prvog nego na drugim ponavljanjima) i cim hocu da radim malo uspravnije imam osecaj da cu pasti na ledja :/
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1496 poslato: Decembar 06, 2014, 02:46:37 posle podne »

Stara priča. Kako to misliš biomehanika? Svi imamo različitu anatomiju, drugačije poluge-duzinu kostiju, elasticnost zglobova. NE POSTOJI jedan UNIVERZALAN način/stil izvoĂ°enja čučnja, benča i mrtvog. Šta ako prvo otključavam kolena? Šta ako kolena idu napred? I zasto bi mi kolena bila fiksna FFS? Ja sam u toj poziciji sa tim stilom NAJJAČI u čučnju. Pogledaj malo snimke RAW (bez bandaža) momaka koji se takmice na svetskom nivou. Svi koji se bave powerlifringom imaju prirodan pokret koji se formira nakon hiljada i hiljada ponavljanja, i pod kojim se telo automatski podešava da gura na najlaksi način kilazu koja je na leĂ°ima/grudima. I sto takmicara=sto stilova.

To o čemu ti pričaš je westside multiply eq priča, u kojoj ljudi rade sumo cucnjeve i sedaju nazad u odelo. To ne moze da ruzume niko ko nije radio čucanj u odelu za cucanj. Jako mali broj ljudi moze tako da cucne RAW sa steznicima, jer jednostavno suprotno logici i protiv prirode biomehanike pokreta o kojoj pričaš. Prilično sam siguran da te odelo za cucanj nije videlo u životu, pa i nisi siguran o čemu pričam - ispravi me ako grešim.

Na kraju me interesuje na osnovu čega/koga si ti formirao taj stav/mišljenje da koriguješ tehniku meni, zeljku ili nekom trecem ko radi powerlifting? Jel treniraš pl dugi niz godina? Jel se takmičiš, imaš vanserijske rezultate sa tehnikom o kojoj pričaš? Jesi pl trener?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #1495 poslato: Decembar 06, 2014, 01:15:44 posle podne »

Iron moje skretanje paznje bi bilo na usmeravanje energije koje je  biomehanicki pogresno, otkljucavas prvo kolena koja na kraju i idu vise u napred. Trebao bi biti bolji rad gluteusom, da zadnjica ide pri spustanju unazad a pri dizanju u napred, tako bi i kolena bila fiksna. Pricam o ovom videu: https://www.youtube.com/watch?v=qHv6Ugoe2dc

Exe ti imas na drugom forumu ekipu koja te moze mnogo vise usmeriti od mene, mislim da bi mogao biti nesto stabilniji u kolenima i da bi ledja pri cucnju kod tebe trebala preuzimati mnogo manji teret.

Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #1494 poslato: Decembar 06, 2014, 12:00:43 posle podne »

Kosi benc 4 serije 8-10pon,70,80,90,90kg
Kosi potisak bucicama 4serije 10-12pon,20,25,35,35kg
Ravni benc 4serije 8-10pon,70,80,100,100kg
Razvlacenje bucicama 4ser 10pon,30kg
Propadanja 4 ser,15pon
Sačuvana
Nenad Glisovic
Stranice: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 422 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 18 upita.